• Do kraja2023
    126
    Tak se to radi!!! Samo Dinamo!
    U nedjelju po najvecu pobjedu od svih!!!!
  • serbus
    3.6k
    Karlovčani potrubite kod Orošia noćas ipak smo pobijedili :cheer:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Gdje je onaj biserko što je neki dan stavio na profil Bruninu prekriženu glavu, zna li se što? Jeli živ? I svi oni stručnjaci što su ga u nedjelju tjerali iz kluba i skidali kapetansku traku? Jeli ih imalo sram?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    i ti se slobodno mozes malo zacrvenit za Maxa :kiss:
  • Peškaman
    2.6k

    Ne smijemo ali hoćemo :snicker:
  • Ivan0302
    265
    Ne znam jel itko pohvalio majstorsku " no look seen" asistenciju Špikića. ;)
  • cibona
    1.4k
    Ovo je dinamo kakvog zelimo gledati. Bravo svima!

    Strah me i pomisliti kakav bi debakl grci dozivjeli da su igrali protiv lokomotive :joke:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Nabijem te na kurac. Što bih se ja crvenio? Drago mi je da nismo primili gol. Što misliš da sam ja plitak toliko ko ti da bih priželjkivao njegovu grešku kako bih dokazao da sam u pravu?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    prozivas ljude koji su prozivali Petkovica, a sebe neces zbog Bernauera? I onda nabijas okolo.. imas nekih psihickih problema koje moras rijesit sam sa sobom..
  • serbus
    3.6k
    Dečki zato volimo ovu igru danas junak, sutra mrtvac pa opet u novi krug. To je tak emocije su zajebana stvar. Netrba se zamarati što je tko kad rekao.
  • Vratite nam Istok
    142
    Totalno promašeno prozivanje.

    Ja sam nakon Osijeka napisao da je momčad njegov taoc zbog pristupa u pojedinim utakmicama i dalje stojim iza tog pa makar zabio jos 20 golova u Europi. Dinamo zaslužuje igrače koji će u ovakvoj situaciji u svakoj utakmici ići 100%, a ne birati koje mu se da, a koje ne da igrati. Da imamo +15 u HNLu ne bih riječ rekao, hodaj po terenu, odmaraj za Europu, nije bed. Ali kad je dvaka utakmica praktički ostati ili ispasti iz utrke, pristup 'ne da mi se' ne smije imati nijedan igrač Dinama.

    Nije problem u lošijoj utakmici, promašenom ziceru, lošijoj firmi, problem je u pristupu.
  • Krulek
    203
    Svaka čast, odlična utakmica Dinama i taktički i realizatorski, ali onaj koji me oduševljava iz utakmice u utakmicu bez obzira na neke greške je KTC. Dugo, jako dugo nismo imali takvo borbeno srce u obrani i to " stranca" . Kad imamo razno-razne nazovi glumce i pjevače kojima bez rezona dajemo državljanstvo, ja bih počasno državljanstvo RH dao Teu.
  • Blueshadow86
    963
    Ne vrijedi s Mr. Agresorom. Čovjek non stop širi neku netrepeljivost, proziva, svađa se, truje ovaj forum... ni u ovoj pobjedi nije moglo proći bez prozivanja i vrijeđanja. Preskočiti njegove upise i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.