• Blueshadow86
    855
    Kako god da bilo, trenutno su naša 2 kvalitetom najbolja stopera - KTC i Max. Kad se sjetim stoperskog para Šutalo i Perić...jeza me hvata. Pa na šta je to ličilo... Ne ponovilo se više nikada.
    Nadam se da će Max biti spreman za večeras. I isto tako se nadam da će krenuti isti sastav kakav je počeo protiv Betisa, ali vidim da se naširoko Špikić spominje...
  • emilperska
    3k
    Nekakvo je mrtvilo uoči tekme, imam neki loš feeling.

    Radio sam od doma 7 dana da se oporavim od neke malo jače prehlade da mogu na ovo danas hahaha, ali ne osjećam neki zanos ljudi oko sebe radi utakmice. Možda je subjektivno..
  • Sava Krpa
    208
    pušemo na hladno jer su Grci u pitanju. Nisu losa momčad, dapače ali ako ih igdje trebamo pobjediti onda je to u hramu HR nogometa na Maksimiru. U što ipak ne sumnjam.
  • Laugreano
    1.3k
    Ja bi rekao da smo nekako vise zaneseni izborima u nedjelju.
  • mali M
    3.3k
    Šutalo i Perić kad su zdravi su bolji u skoku i dueluMr Anderson

    i? kako nam je to funkcioniralo? Najlošijim rezultatima u novijoj povijesti (naravno u kombinaciji sa trenerskim magom na klupi)..
    ali neka su oni bolji od Maxa sa kojim smo napokon nešto krenuli i igrati i skupljat bodove..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jesu to Šutalo i Perić koji su imali svaki po bar jednu kardinalnu grešku po tekmi?
  • Nino Bule
    11.3k
    Max radi kardinalne greske al s njim u obrani svaki prelazak centra ne izgleda kao pola gola
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja bih samo volio da imamo opet stopera barem na tragu ko što je bio Josip Šutalo, Gvardiola neću ni spominjati. Max to nikad ne bude bio ko ni Živković. Mora Max igrat jer je trenutno najbolje rješenje. Samo se nadam da će netko negdje naći ili izmisliti barem jednog stopera srednje europske klase.
  • Crusades1986
    9.5k
    Max je imao greške protiv Gorice u kupu (2, 3 puta ispao vidljivo) i protiv Osijeka kad nije očistio onu loptu nego ju je pokušao smirit pa je idealno servirao Mierezu kad je pogodio prečku. Ostatak te utakmice protiv Osijeka je bio vrlo solidan.

    Nek me netko podsjeti greški protiv Betisa u obje utakmice i protiv Rijeke.

    Uzmite u obzir i da dugo nije igrao pa odjednom nekoliko vrlo važnih utakmica igrao u prvih 11. Po meni, može samo napredovat sa kontinuitetom.
  • Dici98
    21
    Covjece, ko na iglama sam.
    Sad dosao kuci s posla samo o tekmi razmisljam cijeli dan tko ce docekat 9
  • Fićo1986
    972
    Kad sam cuo ujutro na anteni Dinamo ja volim,skoro sam auto razbio cijeli,ajmoooooooo
  • plavac173
    2.6k
    Mala napomena tko ce veceras vaditi lopte iz vlastite mreže :cool:

    IMG-5487.jpg
  • rioda
    2.1k
    Nisam uopće nabrijan kao neke prošle tekme ovih tjedana, vjerojatno jer mi je fokus na nedjelji...

    Ali, uglavnom kad sam jako nabrijan završi nekim glupim porazom, tako da se nadam najboljem :grin:

    Uopće ne znam što očekivati, ako stvarno kreće Špikić nadam se da će danas biti iznad svojih mogućnosti. A kao i većinu tekmi, najviše ovisimo o Petkoviću i njegovom pozicioniranju u napadu
  • jedan u nizu
    5.7k
    64'
    Špikić - Kaneko
    Hoxha - Vidovic

    74'
    Sucic - Ademi

    84'
    Baturina - Kulenovic
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ademi ne može nikako ući danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.