• Orc123
    5.1k
    Svi guraju Spiku u prvi sastav ali mene samo zanima kaj je on to odigrao protiv Osijeka osim kaj je svaki, ali bas svaki put donio krivu odluku u izglednim situacijama. Da, Kaneko nije u formi ali ako se misli da je Spiku u formi, a izgleda ovako onda imamo veliki problem. Krenuo bi sa istom postavom kao i na Betis, naravno ako su svi spremni i zdravi. Ako ne igra Max izgubit cemo to iznosenje lopte preko stopera i ocekujem spustanje Sucica ili Misica između
    2 stopera kaj je pogubno ali da....Max nije savrsen stoper ali ako stavis na vagu pluseve i minuse, plusevi ce debelo prevagnuti i zato se nadam da ce biti spreman. I ovak se mucimo sa stvaranjem igre a kamoli bez njega u momcadi.
  • plavac173
    2.6k
    Prema vijestima koje stižu iz Maksimira, neće biti previše promjena u Dinamovom sastavu. Na vratima bi trebao biti Ivan Nevistić, u posljednjoj liniji Stefan Ristovski, Kevin Theophile-Catherine, Mauro Perković i Maxime Bernauer koji je još uvijek pod malim upitnikom. U vezi Josip Mišić, Petar Sučić i Martin Baturina, na krilima Dario Špikić i Arber Hoxha, a u vrhu napada Bruno Petković.


    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/konferencijska-liga/dinamo-bez-pet-igraca-na-maksimiru-evo-sto-planira-jakirovic-grci-dozivjeli-ogroman-hendikep-15436168?fbclid=IwAR25JdfbcvhdQqIAj9dCQU22_iLXirrqVqwbYq1Lf2aS1LtBiowRRJL2B-w_aem_ASPdL89GR8HCC5MTmYP0370KVC0tzrbrBamOD3lxT3UaiX-9KRkp0yrZpNpZ-82o_qs
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Po mom misljenju treba igrat momcad koja je igrala protiv Betisa, ne treba nista mjenjat, a pogotovo ne obranu! Vjerujem da ce decki bit nabrijani i da cemo uzet pobjedu danas jer imamo kvalitetu a onda na uzvrat odradit mirno i odigrat na prolaz. Decki imaju iskustvo igranja u europi, decki imaju iskustvo velikih utakmica i decki danas nece podbacit. Padali su na Maksimiru i Victoria i Benfica i Sevilla.. past ce Paok danas u to sam uvjeren.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Spikic i ako ce bit u prvoj igrat ce najkasnije do 60 minute a onda u igru ulazi samuraj Takuro :cool:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    a i grobarima iz Beograda , onako usput
  • Mr Anderson
    5.4k
    Tako je, zato što svi stoperi na svijetu rade greške i njihove su često "kardinalne" jer su zadnja linija obrane prije golmana.mali M

    Daj nemoj me nasmijavati. Koji to svi stoperi?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Je nastavio je igrati, osim te prve s Betisom u svakoj sljedećoj je imao barem po jednu kardinalnu grešku. Samo se na forumu drugačije gleda na njegove greške, a drugačije na Šutalove ili Živkovićeve.
    — Mr Anderson

    O kojim greškama se radi?
    Mali Zeus

    Protiv Osijeka kad je iz čistog mira gurnuo Miereza u top šansu, protiv Gorice kad je dozvolio da ga jedan Jurić otrese ko balavca i krene sam na golmana, protiv Betisa kad je pustio igrača kod gola, protiv Rijeke kad ga je pretrčao ko zadnjeg igrača Ivanović itd, itd.
    Interesantno je koliko se žmiri na greške stranca samo zato jer je simaptičan dečko dok se nekim domaćim igračima secira svaki potez.
  • mali M
    3.5k
    Daj nemoj me nasmijavati. Koji to svi stoperi?Mr Anderson

    Ti se šališ ili? Doslovno svi stoperi svijeta rade pogreške. Doslovno svaki i jedan jedini koji postoji. Ili mi molim te navedi imena tih savršenih nepogrešivih stopera jer me silno zanima. Imaš dosta kvalitetnih postova, ali ovakve izjave me ponekad fasciniraju. Upiši si Van Dijk mistake compilation, ma upiši si bilo koje od tih tvojih imena koji su nepogrešivi i samo nadodaj "mistake compilation" uzmi kokice i uživaj u rapsodiji nepogrešivih stopera.
    I to ne stavljam uopće u usporedbu Dinamove braniče sa svjetskim. Naravno da ako su u Dinamu da više i češće griješe, zato su u Dinamu, a ne Realu.
  • DiddyGuela
    949


    Covjek ti pokusava objasniti da Max skoro svaku tekmu napravi gresku koja nas kosta gol sanse. Nabrojao ti je neke recentne hitove. On neke stvari radi fantasticno, ali lose brani i to je problem.

    Kada bi netko od domacih imao ovoliko ozbiljnih vezanih gresaka vjerojatno bi ga se razapinjalo 24/7
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam na kog misliš kad kažeš da se strancima žmir, a domaćim igračima ne, to su te neke generalizacije bez osnove. Od 4 situacije - kod Betisa nije pustio igrača nego se poskliznuo, a protiv Rijeke se ne sjećam situacije da ga je kao zadnjeg igrača pretrčao Ivanović. Isto tak, kad te igrač pretrči tko god to bio to nije kardinalna greška.
  • mali M
    3.5k
    Kada bi netko od domacih imao ovoliko ozbiljnih vezanih gresaka vjerojatno bi ga se razapinjalo 24/7DiddyGuela

    Svi domaći imaju nekoliko puta po utakmici toliko ozbiljnih grešaka, pa i KTC kojeg se ovdje prikazuje kao bezgrešnog gladijatora. Govorimo o trenutnom kadru i Max je (uz KTC-a) trenutno sa najboljim omjerom uloženog-dobivenog.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ti se šališ ili? Doslovno svi stoperi svijeta rade pogreške.mali M

    Pa zato sam i napisao kardinalne greške. Pogreška je jedno, kardinalna greška je drugo, npr ona u nedjelju kad je Mierez pogodio prečku. Pogrešku ti stigneš popraviti ili te suigrač može izvaditi. Kad na nekom uzorku od 5 utakmica imaš da ti stoper na svakoj napravi takvu grešku onda to nije slučajnost.
    Naravno da su poslije golmana greške stopera najočitije, znam na svojoj koži, igrao sam to godinama.
    Ali dobar stoper ne bude svako malo kreirao protivniku gol šansu. Bude griješio s vremena na vrijeme, naravno, ali opet to nije uvijek opasno.
  • DiddyGuela
    949


    Slazem se u vezi ovog omjera ulozeno-dobiveno. Međutim to nam je nazalost lajtmotiv ljetnog prijelaznog roka i ove kompletne sezone. Previse prosjecnih igraca u svakoj liniji.
  • Ijayi Atiemwen
    548
    Padali su na Maksimiru i Victoria i Benfica i Sevilla..dinamo u srcu

    a chelsea ko šiša a :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.