• jedan u nizu
    8.3k
    Onda ispadni fer pa spomeni i one utakmice koje smo trebali i zasluzili dobit a nismo.plavac173

    doslovno si ovakve recenice imao i kada si bio njegov advokat.
    Ni tada nisi donio argumente za te famozne utakmice, kojih po meni nije ni bilo.

    Al dobro, makar sad tvrdis da si za njegov otkaz. i dalje si njegov najveci advokat.
    Znamo da se razilazimo u misljenjima pa necu ni nastaviti na tu temu s tobom.
    A i ja sam svoje rekao.
    I to nisu dubinske analize, to su najobicniji podaci dostupni svima, korelacija Kanekove igre sa lijevim bekom, kako se tu krenulo spominjati. samo sam dokazao da nema veze sa lijevim bekom, nego sa desnim bekom i ulogama koje Jakir daje svojem desnom beku i desnom krilu.
  • plavac173
    2.6k
    A cekaj, zasto sam ja neciji advokat ikad bio? Sta si ti onda, advokat covjeka sa 'suprotne strane', jesmo li onda i ja i ti advokati?
    Nikada nisam bio niciji advokat vec imam svoje misljenje koje ne temeljim preko ocjena na sofi, dok ce na zoni kod odredjenjih ljudi i najmanje "sitnice" razapinjat Jakira kao sto ga sad odredjeni ljudi razapinju zbog Kaneka (primjer).. Ili kao sto su neki ljudi pisali da ona akcija protiv Gorice nije Jakirova vec samo igraceva, pa nije mi jasno sta je tim ljudima on uradio da mu ne mogu priznati i neke dobre stvari.. Kod mene ce svaki trener koji idalje nosi grb Dinama na sebi imat maksimalnu podrsku u svakoj utakmici i zelim mu da svaku i pobijedi, cak i ako zelim da je bivsi, sto trenutno nije slucaj, ne znaci da se nece promijenit za par dana :grin:

    te famozne utakmice, kojih po meni nije ni bilo.jedan u nizu

    Evo jednu cu ti reci koja mi odmah iz glave izlazi a to je Varazdin u gostima, odigrali najbolje poluvrijeme sezone, trebali zabit doslovno 5 golova i na kraju jedva spasili bod, ostale mi se ne trazi jer kako i sam kazes misljenja nam se razilaze pa ne bi nikad na zelenu granu.
  • mali M
    5.2k
    Okej Plavac, ali bio ti advokat ili ne to je sad nebitno. Većina nas ovdje tvrdi kao i prije, trenerova je zadaća što? Da se sarkastično smiješka tokom tekme u kameru? Kažeš dominirali smo i trebali zabiti silne tekme gdje smo prosuli bodove? E bracika, pa previše je takvih tekmi, šta trener ne bi trebao onda počet preslagivat igru i taktiku da vidi zašto šteka realizacija? Odigravanja u završnici? Dubinska proigravanja i takve "sitnice"... Šta radi trener cijelu godinu skoro svaki drugi dan na treningu? Jednostavno je trener za nogomet bez nekih odgovornosti. Ja stavio, oni nisu igrali, ja nisam kriv. Grozan trener za Dinamo, ne trebaju nam takvi bezkarakterni likovi... Trener Dinama mora imat neki stav, nemožeš gubiti toliko bodova i svaki put istu ploču vrtiti da će nas sreća kad tad pomaziti, da smo mi prokleti i takve gluposti. Dosta je takvih bezkičmenjaka u svim sferama kluba.
  • plavac173
    2.6k
    A jel postoji kod vas koji to tvrdite ljudski faktor kod igraca? Jel postoji igraceva (u ovom slucaju golmanova, primjer) inteligencija da ne izlazis 30metara od gola i predribla te dijete od 17 godina te zabije gol i moras spasavat pobjedu u 90oj minuti preko Vidovica a do tad si dominirao u svim segmentima igre? Ne kazem da Jakirovic nema svoje odgovornosti u svemu ovome, tko kaze da nema taj je lud, isto kao sto je lud onaj tko kaze da je on jedini krivac, po meni. A sam sam bio za njegov odlazak na pocetku drugog dijela sezone, a sad nisam, jos.
  • Jaro
    7.4k
    A sam sam bio za njegov odlazak na pocetku drugog dijela sezone, a sad nisam, jos.plavac173

    kakvo cudo. sad ce reprezentativna stanka pa usko ro i kraj sezone pa pripreme pa cemo onda vidjeti Yakirov stroj jelda?
  • plavac173
    2.6k
    Nisam u ljubavnoj vezi sa osobama iz nogometa da ga ili volim ili ne volim vec to odredjujem na osnovu trenutnih postignuca. Ovaj trenutni kredit je zaradio izbacivanjem Betisa i 65 sati poslije odmornu Rijeku u naletu. Cek cek, ili je to ipak igraceva zasluga? Kako ako je pak Zajec bio u pravu da imamo samo 4-5 dobrih igraca? Zar nije Jakir onda mađioničar kad sa takvim kadrom izbaci 200+ miliona skupog Betisa? Kontradiktorno.
    Sa ovim Zajec nema veze i podrzavam ga kao pocetnu promjenu vec samo uspoređujem misljenja na 2 razlicite teme :sweat:
  • Jaro
    7.4k
    Zajecova izjava nema veze s ovime, tu se slazemo. Ali nije bas logicno stav o treneru mijenjati svako dvije utakmice. Od pocetka sezone tvrdim, kadar koji Dinamo trenutno ima nije za top rezultate u Europi, ali i dalje je za HNL bolji nego sto to igre na terenu, rezultati i pozicija na ljestvici pokazuje. OK, realno je sada vec i prekasno mijenjati trenera (mislim, OK, ako imas neko rjesenje nikad nije prekasno) te se samo mozemo nadati da ce se desiti cudo pa da ce se prvenstvo osvojiti - nazalost vise nade imam u kikseve protivnika nego u ono sto Dinamo pokazuje na terenu... Yakir je trener za Goricu i slicne gdje ce stati u blok i nesto izvesti na kontru kakvu, samo to u HNLu ne moze jer svi drugi igraju tako protiv Dinama...
  • plavac173
    2.6k
    Naravno da nije logicno, ni ne mijenjam ga nakon dvije, vec je po mom misljenju, ne kazem da se ti moras slagati vec po mom dobar trener, ali sta mu znaci bio dobar/los ako nemas rezultate? Meni je u ovoj sezoni jedino mjerilo rezultat, dao Bog da dobio svaku utakmicu 1-0 sa penalom u 97. minuti, svejedno ce se na ljeto morati raditi velike rekonstrukcije.. Cak i kad sam bio za njegov otkaz uvijek sam se pitao koga dovesti? Koga su to dobrog trenera sposobni mumija i vlatkica dovesti a pod uslovom da nije bio na klupi Dinama u zadnjih 5 godina? Doveli bi drugog "Igora Jovicevica" pt2 koji bi otisao brze nego sto je dosao, zato i kazem za neke velike promjene je sad kasno, izgurati s ovim sta imas do ljeta i poslije zbrajati 2 i 2.
  • Jaro
    7.4k
    Vesna Pusić: Ne želim biti preokrutna, ali ako ne uđemo u EU nećete dobiti mirovinu!


    Predsjednica uprave Vlatka Peras već je u nekoliko navrata ljudima oko sebe u klubu poručila kako bi u slučaju Zajecove pobjede u nedjelju istog trenutka - otvorila bolovanje.

    prvi potez - tražiti unspekciju lijecnika koji ce otvoriti potencijalno bolovanje...
  • Crni86
    3.9k
    trebalo bi saznat kada otprilike ce skupstinari pocet se skupljat i dolazit i u tom trenutku bi trebalo biti najveci broj ljudi pod zapadom kako bi pored njih prosli
  • mali M
    5.2k
    A jel postoji kod vas koji to tvrdite ljudski faktor kod igraca?plavac173

    Plavac, u redu je da imaš svoje mišljenje, ali nemoj se onda ljutiti što drugi imaju suprotno. Da ti odgovorim, naravno da postoji svakako i igračeva odgovornost. Ali na to se može izvlačiti u par situacija. Nemožeš cijelu sezonu odigrati bez taktike, stihijski, na igračku inspiraciju, bez autoriteta (osim na siročićima u boksericama), bez prvih jedanajst, lutanjima po pozicijama.. Možemo mi pričati o "ljudskom faktoru" igrača, ali to im opraštamo svima jer se događa. Ako ne stvaraš jednu ozbiljnu šansu po utakmici već mjesecima, onda moram pitat trenera što zapravo i da li išta radi na treninzima... tako je kako je Plavac, ali nema Jakir ispriku.
  • plavac173
    2.6k
    Plavac, u redu je da imaš svoje mišljenje, ali nemoj se onda ljutiti što drugi imaju suprotnomali M

    A di se ljutim brate, da se ljutim jer drugi navijac Dinama ima drugacije misljenje, ima ih jos 100 razlicitih, kako na zoni tako i svugdje drugo, nije zona jedina baza navijaca :rofl:

    Ako ne stvaraš jednu ozbiljnu šansu po utakmici već mjesecimamali M

    Ocito smo razliciti Dinamo gledali onda, naravno da je bilo takvih utakmica ali reci da ne stvorimo ni jednu sansu je suludo.


    Stavit cu izjavu Matjaža Keka od prije par dana za ono gdje sam rekao da trener nije glavni krivac:

    "Stalno se naglašava i potencira to neko loše stanje u Dinamu, ali morate to objektivno sagledati. Dinamo je dominirao strašno dugo, a onda su se najednom dogodile drastične promjene, i u upravi i u svlačionici.

    Jako je puno igrača otišlo. Nije lako nekom Bulatu igrati preko noći kao Ademi ili Špikiću kao Oršić. Neki su se možda malo i zasitili, neki su malo umorni, mijenjali su se i treneri, a svaki od njih imao je neku svoju ideju. Ljudi, nije to lako.

    Nema puno klubova u kojima se dogodilo toliko promjena u tako kratkom vremenu kao u Dinamu i zato svi trebaju imati malo više razumijevanja. Udarate i vi mediji baš jako, ali to je tako u velikim klubovima, koji su u serijama osvajali trofeje. S tim se mora znati živjeti, jer Dinamo je veliki klub.

    Ona okosnica momčadi, koju su svi napamet znali, raspala se. Kao što sam rekao, otišli su glavni igrači, Ademi ima problema otkad se vratio, sve se to malo poremetilo. U dvije utakmice protiv Betisa vidjelo se koliko je bitan jedan Theophile-Catherine, a kad su ga vraćali, svi su se smijali i kritizirali taj potez.

    Ne ide u klubu kao što je Dinamo da ćeš ti staviti sedam, osam novih igrača i da će sve preko noći biti na istom nivou kao prije. Zaboravite te priče, ne ide to tako jednostavno. Dinamo nekako prolazi kroz sve to, živ je u svim natjecanjima i protiv Betisa je pokazao da može biti pragmatičan i na tome mu čestitam."

    Kako ti kazes, tako je kako je, mali M.
  • mali M
    5.2k
    a dobro.. onda očito imamo jako veliki peh, ove sezone.. nije do trenera, nije do taktike, nije do uigravanja, jednostavno stvaramo mora šansi i dominiramo posjedom, ali eto.. pola utakmica u ligi smo jednostavno imali peh za pehom... neće nas pa neće.. ah živote, peline gorki, daj nam malo šećera!
  • plavac173
    2.6k
    Nisam nigdje to rekao, i sam kazem da Jakir snosi odredjenu krivicu, ali nije jedini.. Mogu ti dati i primjere klubova koji su promijenili i trenera i trenera ali to nije urodilo plodom, dugorocno. A hvala Bogu mi imamo Florentina Pereza na celu kluba koji sigurno ima asa u rukavu i trenera koji ce Dinama dovesti na vrh europe..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.