• jedan u nizu
    8.3k


    Pa o tome i govorim.
    Nije se Kaneko ugasio sam.
    Jakir ga je ugasio.

    Na kraju ga necemo otkupiti zbog trenerovih taktickih neznanja a tesko da cemo dobiti takvo desno krilo za milju eura (koje vec godinu dana zivi u Zagrebu i pjeva serbus dragi )
  • GaijiZG
    1.3k
    Ma otkupit će ga, dobe na ljeto bez problema 3 milje za njega.
  • plavac173
    2.6k
    Jakir ga je ugasio.jedan u nizu

    Jao, onda mozes rec Jakir ga je i upalio jer mu je dao prvi sansu, a ja se ni sam ne slazem sa tim da ga je on "upalio" a ne to.
  • GaijiZG
    1.3k

    Ristovski ga je ugasio, a Jakir nema nuda kontrirat Riletu, Ademiju i Petku
  • Juznjak
    3.8k
    Derbi na Poljudu na Veliku subotu u 19:30. Znači baš se nimalo nema obzira na crkvene obrede pred najveći kršćanski blagdan.
  • rioda
    4.8k
    Baš, stvarno se veselim povratku kući na Uskrs u 6 ujutro... Katastrofa od termina
  • Juznjak
    3.8k

    Ja sam ciljao i općenito da ne postoji čovjek koji će taj dan moći otić u crkvu na obred Velike subote i pogledat utakmicu, nebitno uživo ili na televiziji.
  • GaijiZG
    1.3k
    Pa bolje na Veliku Subotu nego Petak, ionako nema misnog slavlja na Veliku Subotu.
  • Juznjak
    3.8k

    Nema misnog slavlja ni na Veliki petak. Što se tiče toga glupo je raspravljat koji je dan “bolje ne otić u crkvu” :rofl: . Mislim da onaj tko ide, ide oba dana, ne vjerujem da netko baš ide svake godine jedan dan od ta dva. Bar ja ne znam nikoga takvog.
    Što se tiče drugih stvari, slažem se da je bolje da se igra u subotu nego u petak. To je već tema koja se (skoro) svake godine prolazi pa ne treba posebno o tome. Navijačke skupine su slale jasnu poruku što misle o igranju utakmica na Veliki petak.
  • GaijiZG
    1.3k

    Pa na Veliku Subotu nema nikakvog obreda ni ništa, kada padne mrak je Misa jer je prema Biblija novi dan kada padne mrak, znači gleda se već kao Nedjelja. I na to se nemre radi tekme da.

    Inače sjećam se prošle godine je Valentina u podcastu UPU izjavila da joj nije jasno zašto nema utakmice na Uskrs. Što reči, koju posluku porati.
  • Muka
    357
    Poltroni iz saveza nemaju uopce nikakvog takta za ništa pa ni za termin utakmice. Bijednici.
  • Krizy
    43.5k
    Inače sjećam se prošle godine je Valentina u podcastu UPU izjavila da joj nije jasno zašto nema utakmice na Uskrs.GaijiZG

    Valentina tako i izgleda.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jao, onda mozes rec Jakir ga je i upalio jer mu je dao prvi sansu, a ja se ni sam ne slazem sa tim da ga je on "upalio" a ne to.plavac173

    Jakir ga je ubacio u trenutku kada ni sam nije znao ko ce mu igrati. Svaka tekma mu je visila i pokusavao je sa svima razmrdati ekipu. Kaneko je bio jedan od zadnjih na redu i dao mu je sansu.
    Sreca Kanekova pa je imao asist i gol protiv lokomotive pa je ostao i sljedecu tekmu u igri. Sljedecih nekoliko tekmi je bio najopasniji i Jakir bi napravio suicidalan potez da ga nije vise stavljao u ekipu.

    Budi 100% siguran da Kaneko nebi vidio terena jos par mjeseci da nije imao gol i asist.
    Kao sto nebi Max da nisu ozlijedeni Perić i Šutalo i Ogiwara
  • plavac173
    2.6k
    Sam sam rekao da se ne slazem sa "svojom" tezom da ga je Jakir pronasao, vec samo dajem usporedbu sa tom da ga je on ugasio.

    A to da ne bi dobio sansu da nije bilo Lokomotive, nemojmo se lagati dobio bi ju prije ili kasnije, isto kao sto je Max par tekmi u jesenskom dijelu sezone bez obzira jer je igrao zbog ozljede Sutala, igrao je u tandemu sa Pericem, vec je pitanje kako bi to iskoristio, tim vise jer na desnom krilu imamo samo Spikica koji je u svima nama poznatoj formi i cisto sumnjam da bi "japanska engima" sjedila na klupi par mjeseci bez prilike, al da, da nije bilo Lokomotive ne bi igrao u sljedecoj utakmici, barem ne u prvih XI.
  • jedan u nizu
    8.3k


    do Lokomotive je i sjedio. Tako da nebi puno dobio minuta, kao sto nije dobio nakon sto je usao na Poljudu. Zato i kazem, da nije imao ucinak protiv Lokomotive, dobio bi po 20min svaku cetvrtu utakmicu.

    Max je dobio prilike nesto raniije, igrao je solidno, nesto kao sad, samo su tad rezultati bili losiji pa je bio dezurni Pedro.
    Kiksao je penal protiv Viktorie i ostao na klupi bez ijedne minute mjesecima. Tek u nedostatku drugih stopera, dobio je priliku, odigrao dobro i to protiv Betisa i ostao je .

    Sto se tice da je Jakir ugasio Kaneka tu se ne slazemo. Ja tvrdim da ga je on svojim taktickim zamislima bas ugasio, jer trener tezi igru sa krilima koja ulaze unutra i cekaju loptu Petkovica, koji sam pimpla do iznemoglosti, pa to ne dolazi do izrazaja. A za takav stil igre trebas imati Oršića, Viniciusa ili Mbappea, a ne Špikića, Hoxhu i Kaneka.

    Kaneko dok je bio na krilu je bio najopasniji igrac dinama. Guranje u sredinu, i to od strane Ristovskom, pod palicom Jakira je dovelo do toga da je prakticki bezopasan.

    Nisam jedini koji to misli, to misle i struni komentatori i 'strucnjaci'. Nije to ni tesko procitati, ali svi znamo da nas trener ima problema sa 'citanjem'
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.