• Yovitssa
    299
    Dati njegove minute Vrbi i to je to.
    Hvala na svemu Kapetane, ali preseli na klupu, nije ti potrebno ovo nakon svega kaj si nam dao...
  • Dudu 9
    138

    Ista stvar i kod mene.
    Nadam se da je svjestan situacije i da će se na kraju sezone umiroviti, i preuzeti neku drugu funkciju u klubu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Mene zanima o cemu pisete, kakva funkcija u klubu? Pa ima covjek ugovorcinu jos 2 pune godine. Hvala njemu sto se vratio, imao je sigurno dobre namjere, problem je uprava koja ga je molila na koljenima da se vrati jer za bolje ne znaju
  • Efes Pilsen
    6.7k
    vec ranije se o tome pricalo, potvrdio i Antolic u podcastu da Ademi ide na trenersku akademiju i da mu je nudeno da ostane u klubu i na drugim pozicijama.
  • LaznjakProsineckog
    451
    Funkcija u klubu za što točno? Čemu? Zašto? U Dinamu su puno bolji igrači bili i mogu prije njega neku funkciju imati.
  • deda
    27.5k
    Zato što se za nekog procijeni da je lider i da može doprinijeti. Nisu svi veliki igrači lideri. Dapače.
  • ShanKu
    321
    Samo neka bude u klubu, ili nešto oko kluba, nama koji smo ga pratili sve ove najbolje njegove godine u Dinamu to puno znači.
    A možda još i ulovi kakvu dobru formu... :pray:
  • Eduardo
    17.2k
    Ademi se oprostio od reprezentacije Sjeverne Makedonije.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Nitko to nije spomenuo, ne vjerujem ni da hoće.

    Teoriju o tome da će Ademi krenuti na Poljudu sam i ja osobno promatrao sa skepsom. Po meni, Aki nije mogao pratiti ovaj ritam još i prije odlaska, i dojma sam bio, u onim utakmicama Lige Prvaka (2022/2023), da je veći prostor trebao imati Baturina nego li on, a kamo li sada nakon promašenog odlaska u Kinu i izgubljene gotovo godine dana ozbiljnog nogometa.

    Ali obratite pažnju na jednu situaciju od sinoć. U trenutku kad Petko bježi Šarliji, u kontru se priključuje Baturina, Petko mu petom ostavlja loptu a ona ne dolazi do njega i Diallo to " čisti ", i na njega kao tenk naleti Ademi, oduzme mu loptu, napravi Baturini šut, koji nažalost nije ušao. Nakon toga se lopta odbija u zrak, a Ademi je nemogućim naporima opet uštopa i odlaže za Brunu, i radi mu prilično lijepu situaciju, koja je nažalost opet završila u bloku.

    Dakle, u prilično suzdržanom prvom poluvremenu, on je uglavnom ispratio sve korektno obrambeno, a uspio je biti opasan i prema naprijed.

    Da se razumijemo, nije to " onaj " Aki. Ali i ovakav, sa svojim karakterom i svime što nosi njegovo ime za svlačionicu i sve nas, on je i dalje jebeni lider, i da je ta lopta Baturine ušla, on bi bio heroj sinoć.

    Kao što je jednom rekao veliki Bruno, koji nam je sinoć donio ta tri krucijalna boda, " Jedan je KApetAn."

    AA5 !
  • Mr Anderson
    5.3k

    Bravo, odlično si to napisao. Ademi je odradio svoju dionicu dobro dok je inao snage i njegova zamjena je došla u pravo vrijeme.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ne boli mene, niti smeta, da se neki igrač Dinama kritizira, pogotovo kad je to utemeljeno, nakon nonšalancije, bolikurčine i slično.

    Nastavno na to, ja osobno nisam dio one "puno je dao" ekipe.

    Ali komentari nakon svake Ademijeve partije su mi smijurija. Teška. Pa netko tko ne gleda utakmice, pomislio bi da se iz mirovine vratio Domagoj Antolić s 25 kila viška,a ne čovjek koji je, među rijetkima, osjetio da više nije "taj", nije htio biti na teretu klubu i momčadi , spakirao kofere za Kinu, i odjahao u legendu.

    I nakon toga se, u stilu najvećeg mudonje (jer to Aki i je) vratio u svoj Dinamo, kad je osjetio da ga momčad treba, u situaciji u kojoj je lagodno mogao uz Jameson palamuduti kibi-dabi priče u stilu "dok sam ja bio tamo,osvajali su sve".

    Ali ne, on se vratio, itekako svjestan toga kako je ovo, nakon dugo, sezona u kojoj smo lovac, a ne lovina. I dok su drugi zbrajali i oduzimali, on je bez razmišljanja došao nazad. Za što? Da mu se na njegovih 15 minuta sere o tome kako kurca ne može, kao da on sam toga nije svjestan.

    Dok s druge strane imate primjer Marka "ne vidim se do i nakon slobodnjaka" Bulata, od kojeg je aktivniji heat map u prvom poluvremenu vjerojatno imao Salatović.

    U ime Oca...
  • hardek
    1.4k
    Ja mislim da bi on kraj karijere trebao dočekati na stoperu, tim više što igramo sa 3 odiza. Tu bi se mogli zamaskirat neki njegovi nedostatci jer stvarno je činjenica da kad god uđe u sredinu terena, mi gubimo kontrolu nad utakmicom.
  • Dinaminjo
    497
    Covjeka koji je izgibio kompas pdgovornosti bi stavio na jednu od najodgovornijih pozicija gdje je svaka greska pod mikroskopom
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gadljivo je čitat kako si svaki mikimaus na forumu dozvoli pljuvati i omalovažavati kapetana. Malo više poštovanja treba pokazati ako se već kritizira.
  • Tradicija bunta
    5.4k


    I Sina i Duha Svetoga. Amen.

    Decko je s povratkom napravio nesto sto mnogi “navijaci” ne bi.

    Da je najgori na terenu, neka je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.