• Nino Bule
    11.3k
    Pisete gluposti
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    I ja isto mislim da nema istine pa zato nisam pisao ranije dok kolega nije napisao, ali mi je prošlo kroz glavu haha
  • Jurki
    8.3k
    Ocito smo svi zaboravili tko je u vrijeme njegovog odlaska u Kinu bio trener i sd.
    Čačić je po meni najveci razlog zakaj je Ademi trazio transfer. Jer je trener imal sulude ideje o vremenu treninga koji nije nikome odogovaral i jos dosta stvari koje su izasle van u javnost..kapetan nije htel otvoreno ici protiv trenera u jeku borbi za prevlast da se jos dodatno klub ne destabilizira.
    Pa mu je lakse bilo reci.. odlazim.

    Tocno je da je Ademi zahvalan Daltonima ali sam siguran milijardu posto da on nebi nikad ali nikad radio kontra kluba.
  • deda
    27.5k
    Aki je vertikala samo takva, vjerujte.
  • IceMan
    1.4k
    Ja da budem iskreno nisam siguran koliko nas može igrački pojačat. Puno ozlijeda je bilo, pitanje u kakvom je stanju nakon Kine itd. Ali... kad vidim razinu kmečanja i straha tovara po društvenim mrežama nakon kaj je potpisao - doveo bi 4 Akija.

    Nikad nisam previše bio za povratnike u klub, neznam, nije to baš uspjevalo, al svi znamo kolko bude značio ekipi i izvan terena a i svima nama, naravno da je dobrodošao.

    I još jedna stvar, kapetansku traku bi ipak ostavio Bruni. Jedino ako on sam neda Akiju, ovak bi bilo malo bezveze...
  • vjeko1701
    5.9k
    Jel ovo uopće povratak? Doslovce bi bilo isto da je imao neku nešto ozbiljniju ozlijedu 5-6 mjeseci.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Ae, vidio u nacionalu da se Mamić vraća pa požurio doma... ostavite se tih priča, nemojte da vas pale debili. Nema nikakvog Mamića tu, ako ikad i bude, znat će se.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Tocno je da je Ademi zahvalan Daltonima ali sam siguran milijardu posto da on nebi nikad ali nikad radio kontra kluba.Jurki

    Bio bi pizda da nije. Za vrijeme suspenzije koga je bolio kurac za njegove probleme osim njegove okoline i kluba koji je tu ispao kako treba. I normalno da pamti i neka pamti, to je ljudska vrlina koja je rijetka danas.
  • Jurki
    8.3k
    nema uopce spora u tome.
    Stvar je u tome da se na temelju nekih nazvrljanih gluposti u novinama onda stvaraju konstrukcije koje uopce nemaju veze s vezom.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    I to je za zapitat se. Zašto netko prije vjeruje nekim paraobavještajnim pamfletima nego ljudima s tribine.
  • Keyser Soze
    8k
    Svi znamo koliko se sjever i zapad razlikuju u tim stavovima, jebe se nekom prosječnom simpatizeru sa zapada tko će mu biti sponzor kluba, je li Modrić dao lažni iskaz, je li Ademi u ikakvoj vezi s Mamićem sve dok je Dinamo uspješan i pobjeđuje. Za Ademija osobno mislim da je zahvalan Daltonima (kaj je i normalno), al opet mislim da zna stavove Boysa koje poštuje i ne želi se zamjeriti niti jednoj strani. Sad očekivati od Ademija da bude zaštitno lice demokratizacije Dinama je iluzorno.
  • Patak
    2.2k
    A kaj s nama s istoka? Mi vidim, već zaboravljeni :-)
  • vjeko1701
    5.9k
    Bitni ko i svaka osoba bez svoje zemlje...raspršeni, asimilirani :(
  • deda
    27.5k
    Mi smo Kurdi, narod bez drzave :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.