• Krizy
    35.1k
    Bruno je rekao "samo jedan je kapetan". Petković, Ristovski i Mišić su za mene produžene ruke. A također i Dino Perić, koji je tu već pet godina. Ali, kad je na terenu, Ademi će biti kapetan. Kad njega neće biti, Bruno nastavlja nositi kapetansku traku.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/ademi-ili-petkovic-jakirovic-ekskluzivno-za-sn-otkriva-tko-ce-biti-kapetan-dinama-15373657
  • Krizy
    35.1k
    374. :heart:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Vidjelo se veceras sta znaci Aki na terenu kao vođa... Kad je Zapera smirio ko curicu
  • Mrvica
    3.1k
    Ne znam jel itko primjetio kad plivaja dolazi do Ademija i smiruje ga, ne izgleda mi ko nekakva faca kad je u blizini kapetana :lol:
  • Dinamovka
    0
    Kapetanu se daje pre malo minuta. Da mu se da više pokazo bi se
  • Rakovica1986
    536
    Mislim da je kapetan unatoč starim koljenima digao razinu spremnosti što pokazuje da je na pripremama uvijek igrao sa prvom postavom ako se ne varam. Ademi, Mišić, Baturina bi mogla biti dobitna kombinacija za nastavak sa Bulatom, Ljubičićem i Sučićem spremnima da ulijeću kako bi još digli tempo. Ako im nekako svima možemo zadovoljit minutažu kroz rotacije, nitko nebi mogao pratiti taj tempo 90 minuta.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Kapetanu se daje pre malo minuta. Da mu se da više pokazo bi seDinamovka

    Kapetana potencijalne minute dosta kostaju Dinamo, pricalo se vec o bonusima za Kineze. Ademi moze odigrat odreden (mali) broj utakmica vise od 35 minuta inace bonusi Kinezima iznose oko milijun eura. Veza nam je solidno popunjena i to se moze odradit bez Ademija/isplacivanja bonusa Kinezima.
  • rioda
    2.1k
    Vjerujem da ovo nije za nepopularna mišljenja - bilo bi lijepo da osvojimo duplu krunu na kraju sezone (prvenstvo i kup, ali može i konferencijska :grin: ) i da se Ademi oprosti dizanjem tih pehara. Mislim da jednostavno više ne može pratiti ovaj ritam, pa čak niti u nekoj ulozi zamjene za zadnjih pola sata. Odmah mu dati i neku drugu ulogu u klubu.
  • Paggini
    5.6k
    Kapetane, na svemu ti hvala, ali nemoj više... ovo što on igra cijelu sezonu je tragedija epskih razmjera
  • cibona
    1.3k
    U dinamu kao igrac vise nema mjesta za njega,to je svima jasno. To vec mjesecima govorim. Zbog njega je ispastao Ljubicic, a sada ispastaju Sucic i Halilovic.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Kad Ademi uđe ja njega uopće ne gledam i potpuno ga ignoriram na terenu

    Jednostavno ne želim da mi pokvari ukupna sjećanja frustracija koju u trenutku čovjek može osjećat.
  • Agramer86
    75
    Legenda je kluba, jedan od najvećih u zadnjih xy godina ali ako je otišao iz Dinama zato kaj je vidio da nije više na toj razini zakaj se vratio. To nije isti igrač od prije 2 godine i trenutno je spreman za klub poput Belupa ili Rudeša.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ove sezone igra za zaborav, iako ga obozavam i smatram ga medu top 10 legendi kluba mislim da bi bio pravi trenutak za rastanak nakon sto ova sezone zavrsi jer nema smisla igrati ako nisi na pravom nivou
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.