• laznjakAndrejaKramarica
    190
    barisic da vidi? Taj ne vidi bozicu ujutro kad se probudi kraj nje. Lik ima mrenu jos od kupa velesajamskih gradova
  • veselko tenžera
    2.2k
    točno to, mi ne možemo stvoriti priliku nikome bez ho-ruk nabijanja. Uzrok tome je sto ne možemo brzo ući u reposjed, a to ne možemo zato što Petković primarno, a Baturina sekundarno ne rade skoro ništa u fazi obrane. Nemamo terijera u vezi, ali imamo igrače koji mogu odradit posao ako nisu sami na vjetrometini kao što su bili danas. Osijek se možda može progutati iako su i oni nikakvi, ali nama su istu foru prodali Lokomotiva x2, Istra, Varaždin.
    Dok si imao Oršića i/ili Ivanušeca još se i moglo malo sporije igrati pa na kombinatoriku pokušati nešto, s ovom razinom talenta nema rezultata bez krvave borbe.
    Protiv Gorice sam nakon 100 godina vidio kako izgleda kad naša špica igra obranu i kad brzo vratimo loptu u posjed. Gorica je u teškoj banani, ali njima smo stvorili 10 šansi, Osijeku danas jednu iz karambola.
  • dinamozivivjecno
    2k
    znaci mi u teoriji moramo dobit i Hajduka na poljudu i Rijeku na Rujevici, u ovom trenutku bi potpisao bod u obje utakmice, ali dobro do derbija ima jos 4 utakmice.
  • Crni86
    3.9k
    po meni ja baturina danas odigrao odlicnu tekmu kao i zadnjih nekoliko, trkacki je jako podigao svoju formu igra u oba smjera ali ne moze sam…. Meni je petko strasno drag igrac, donio nam je tolko veselja, vjerujem da igra i pod strasnim bolovima sta je pricao ivanusec ali tu sam najvise ljut na trenera…. Kulen najbolji strijelac na pripremama, brodic dokazao da je doktor za hnl, jednostavno ja ne kuzim da se njima uopce ne vjeruje. Ak im vjerujes stavljas ih u 45,55 minuti ili krenu od prve minute, pogotovo ak petko ima stvarno takvih problema s bolovima….

    Tu zelim spomenut i halilovica koji je zapostavljen ne znam zbog cega… a decko je u svojim prilikama pokazao jako puno toga dobroga
  • San Lorenzo
    15.9k
    Šutevi izvana i najosnovnija tehnika štopanja lopte su nešto s čim se veći dio momčadi neobjašnjivo muči čitavu sezonu.
  • hardek
    2.9k
    Kada se bilo tko osim Ristovskog ili Bulata sprema na udarac izvana već vidim protivničkog golmana kako namjesta loptu za ispucavanje.
  • mosad
    436
    Nešto s čime se Arber Hoxha muči cijeli život
  • Ali
    2.2k
    Jakir je inzistirao na Hoxhi (zasto, samo on zna) i sad tvrdoglavo ga forsira a doticni ima od tehnike Iphone (fora je od zemljaka mu kastratija, nije slucajno) i isti ce ga kostati posla u dinamu.
    Covjek ima problem sa osnovama poput stopanja lopte, jednom se moze svakom dogoditi ali ovo ucestalo ukazuje na nedostatak skole.

    Svaku utakmicu od zadnjih 7 sa njim u prvih 11 krecemo sa igracem manje, a na to nadodas Spikica koji ima tehniku i brzinu ali nema glavu ofenzivca, jednostavno uvijek donese krivu odluku. I Kaneko radi nerazumjevanja suigraca je ispao iz forme. Na kraju se Baturina trosi 120% jer nema skim odigrati trokut kojeg Petko uvijek nudi.
    Vidovic je po meni taj na kojeg se trabalo kladiti a ne hoxha, osobito jer se moze u nekim 3-1-5-1opcijama koristiti i jao visak u sredini ne nuzno na krilu.
    Cak mislim da gledajuci Osijek danas bi trebao Jakir ako misli sacuvati stolac krenuti sa tako ofenzivnim postavkana i zabiti na misice kao u zadnja tri kola u zadjih 10min... zakaj ne poceti tako, pa kad povedes 2:0 , vratis na 4-2-3-1 i nastavis da posjedom i dugim napadima privodeci mirno utakmicu kraju
  • Dinaminjo
    948
    Ovog tipa na klupi ignoriram vec tjednima: temu, izjave, sve..
    Da digne 4 pokala, ne bih mu vjerovao.

    Tipcina se bavi svime tijekom utakmice umjesto svojom momcadi..
    Nekako uspije da svi, ali bas redom svi izgledaju sve gore i gore.

    Jedini potez je ubaciti sve sa klupe pa mozda netko upali..
  • LaznjakProsineckog
    797
    Čačko i Bjelica su pomeli HNL, 2x je Čačko igrao Ligu Prvaka. I s Jakirom osvajamo HNL, za osvojit HNL s Dinamom stvarno ne trebas bit mega stručnjak, imamo 65mil eura proračun, tako da HNL nije problem. Mene više brine što imam filing da s Jakirom nećemo proći nikakva pretkola u Europi. Samo zato sam za novog trenera. Realno smo najkvalitetnija momčad i najširi roster imamo, za to stvarno ne treba bit neki stručnjak da osvojimo HNL. Želimo jaki europski Dinamo, a Jakir to nije..
  • Praskaton
    2.3k
    I s Jakirom osvajamo HNLLaznjakProsineckog

    tako da HNL nije problem.LaznjakProsineckog

    Kako netko misli da ga se nakon ovakvih izjava shvati ozbiljno.
    Covjek se muci svaku utakmicu u hnl-u,ne mogu se sjetit kad smo nekog lagano pobjedili.
  • LaznjakProsineckog
    797
    Ma prejaki smo za HNL, da ti sad dodjes na klupu ili ja ili oruzar osvojit ces HNL sa Baturinom, Kanekom, Petkom, KTC, Hoxha, Vidovic, Brodic, Ademi, Rile, Sucic itd. Jednostavno smo najbolja momcad, HNL nije upitan. Jakir nemoze napraviti jaki europski Dinamo, ulizuje se senatorima i taj bullshit, nije in za Dinamo, on je za Goricu, Belupo, Rijeku, Osijek.. u rangu Zekića, Toplaka i tih trenera je Jakir.
  • Jaro
    7.4k
    pa Jakir je na pravom putu da to ne uspije...
  • hardek
    2.9k
    I dalje sam pod dojmom od utakmice pa vrtim film na cijelu sezonu i razmišljam si, jebote pa kad smo mi u HNLu zabili 2 gola u prvom poluvremenu? Pa reko odo bacit oko, i išao sam do 08.10 jer do tada ima na rezultatima utakmica. I stanje je ovakvo, od 08.10.2023 odigrali smo u HNLu 16 utakmica i uspjeli smo zabiti 2 gola u prvom poluvremenu samo 1 jedini put i to je bio remi protiv Lokomotive 2:2.

    Osim toga, mi smo u 7 utakmica u proljetnom dijelu sezone u HNLu zabili mizernih 8 golova, a primili 5. Ej Dinamo, pojam dominacije u ligi zabije 8 golova u 7 utakmica a protivnici Lokomotiva x2, Istra, Varaždin, Gorica i ajde Rijeka i Osijek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.