• Nino Bule
    11.3k

    Slusam jucer dribler podcast s blazom duplancicem i mali neki hajdukov youtuber bio, kaze mali dobre su nam sanse za titulu samo da im se ademi ne vrati, najozbiljnije vise nam ga konkurenti cijene nego mi sami, tjesi me samo da znam da na stadionu nece biti takva situacjja
  • Sava Krpa
    208
    on je Kapetan. Sa velikim K. Ne sumnjam da ce to pokazati i dokazati kao nebrojeno puta do sada.
  • marcio amoroso
    31.9k
    U subotu svi na Maksimir!! Zovite tate, mame, babe, dede, ujake, nećake, susjede. Maksimir mora da gori!!!
  • boem
    309
    To što imaš meni znači sve? Može neko pojašnjenje? Na prvu sam mislio da piše Znaj da meni ipak značiš sve, ali vidim da je malo drukčije.
  • Crusades1986
    9.5k
    Stih iz pjesme Sretan dan od En Facea, pjesme na koju je napravljena naša pjesma Daj mi samo pobjede...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    iskreno, meni nije jasno ovo što se odigralo oko ademija.

    naravno da mi je drago što se vratio...ali ne mogu razumjeti ovaj šestomjesečni transfer!

    što se tu odigravalo i zašto...vjerojatno će zauvijek ostati tajna za široke mase i uvijek ću imati hrpu upitnika iznad glave kad je to u pitanju.
  • masacusec
    3k
    I nebi bilo niš čudno da je ova kineska epizoda ostavila traga na njemu.
  • Sajla
    3.2k
    Znam neke članove njegove obitelji i presretni su što se vratio, kažu da je to najbolje i za njega i za njih. A i nama navijačima je drago :grin:
  • Droljo
    4.7k
    Ja mislim da je otišao po 'laku' lovu za kraj pa skužio da je ta priča kurac i kako je bolje doma bit za manje para.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    al ono...nije prvi nogometaš, ni čovjek koji je otišao u kinu....ja koji nisam u nogometu znam da ćeš od kineza teško izvući sve što se dogovori.

    što se tiče ostaloga, ademi mi u startu nije ni najmanje djelovao kao osoba za život u pekingu, gradu od 20+ milijuna ljudi, drastično različite kulture, navika, prehrane, društvenog uređenja, itd, itd...
  • Dinamouberalles
    128
    sad sam pogledao i povraća mi se od ovih jazavaca . Čak mislim da ovaj smrad suplancic vodi onu stranicu crne kese
  • DiddyGuela
    818
    Zanimljiv mi je tajming odlaska i povratka Ademija.

    Kada se malo premota film i razmisli sto se tocno događalo u klubu u vrijeme njegovog odlaska i sto se sada ponovno događa u klubu u vrijeme njegovog dolaska... cini mi se da su razlozi svega vezanog za Kapetana zadnjih 6 mjeseci poprilicno nenogometni. Lako se moze dobiti dojam da mu mozebitne nove okolnosti u klubu idu pod ruku pa se iz tog razloga tako brzo i naglo vratio u klub, navodno na poziv V.Peras.

    Nadam se da je ovo samo moja paranoja.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Da znaš da je i meni to prolazilo kroz glavu, ali nisam to htio dijeliti tu jer vjerojatno je samo plod paranoje i nisam htio tu stvarati negativu haha
  • DiddyGuela
    818
    Kako god bilo, nadam se da ovo nece imati negativan utjecaj na Ademijevu ostavstinu u klubu. On je velikan naseg vremena i takav mora i ostati. Ne znam o njemu nista osobno ali ovako izvana mi djeluje kao osoba koja spaja a ne razdvaja. Znam da "duguje" puno ljudima koje mi ne volimo ali nadam se da ce ostati razborit i svoj u mjesecima koji dolaze jer ceka nas puno "sudbonosnih" dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.