• Vratite nam Istok
    316
    Prestanite zivjet u iluziji, Petkovica nece vadit, barem ne prije 80. minute, a mozda i do kraja.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Realno osijek smo 2 put ove sezone dobili na jedvite jade i golovima u nadoknadama
    Jednostavno zakonom velikih brojeva je danas za ocekivati kiks sam je pitanje dal remi ili poraz
  • Paggini
    22.3k


    Pa mozda je veci problem sto nije imao kome dati tu loptu?
  • dzis
    820
    Da nije bilo greske,nije to lose u obrani.Prema naprijed Petko koci,a jakir ga nema muda ostavit na klupi.

    Nadam se barem Vidovicu I da se ne ceka predugo sa Brodicem ili Kuletom
  • Paggini
    22.3k
    Koja komedija vas čitati kad gubimo. Sad opet nevaljaju. A do jučer igramo finale KL u Poljskoj.Endeavour

    Tako je, ja mislim da igramo sjajno danas i svi danas valjaju!
  • striko
    1.6k
    Da je Pjaca bar doveden sad bi u miru gledao ostatak prvenstva
  • plavac173
    2.6k
    Osijek ce past poslije 60. min zbog kup utakmice di su im svi igrali svih 90... Na nama je hocemo li bit pametniji i bolji i tjt
  • San Lorenzo
    16.2k
    Poznavajući Jakira, prva izmjena će biti Ademi za Sučića.
  • Kaj je
    463
    Halilovica unutra
  • Babangida
    39
    Slažem se da hoxha pokušava , ali jednostavno nemamo ništa od toga do sada, osim gola betisu to je skromno sve
  • rioda
    4.9k
    Ne vidim što ćemo dobiti s Vidovićem umjesto Hohxe? Još jednog igrača koji će se zabijati u sredinu u prostor koji je ionako već prepun igrača. Bolje Hohxa koji probija po krilu, samo nam fali netko na ubačaju/povratnoj zbog svima znanog razloga
  • Captain America
    17.8k
    Zamjene Špika za Kaneka i Brodić za trutinu odmah ako se misli danas 3 boda izvući. Ovako će se izvući neki bod jer je Osijek imao tešku utakmicu ovaj tjedan.
  • Maksim Maksimirski
    5.7k
    Edit:ovo mi nikako ne ide u glavu Hoxha vazda probije prema liniji i ide niska lopta na prvu stativu a tamo NIKAD nikoga.Pa jbt pojavi se tu kad ide svakaPraskaton

    Tako je. Hoxha odradi svoj posao ali nema nikog na centaršutu. Onda je neznalicama kriv Hoxha. Jebote da je Gareth Bale u primeu isto bi učinio, probio bi i nabacio ali bi onda rulji bio kriv Bale jer nitko nije uletio.
  • Filip 91
    820
    Nema zamjena, kakav klaun od trenera...
  • Bernard
    557
    Nije bajno da ali ajmo pokušati preokrenuti, Broda i Špika nutra ajmo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.