• Goran86
    85
    Halilović, Francuz, Kulenović unutra. Pa dokle više stresa ovu sezonu. Mene je najviše strah da bolje igrače imamo na klupi nego u prvoj postavi cijelu sezonu. Ako ovo izgubimo prvenstvo je za nas gotovo.
  • runtothehills
    382


    Nadam se da je u ovom trenutku ovako u svlacionicu.
  • striko
    1.2k
    Hoxha jedini pokušava nešto. Kaneko mora van
  • maksimirski istok
    183
    Po cemu je Hoxha zasluzio izaći prije nego Kaneko ?
  • Endeavour
    416
    Koja komedija vas čitati kad gubimo. Sad opet nevaljaju. A do jučer igramo finale KL u Poljskoj.
    A zaboravlja se da smo prije par tjedana jedva pobjedili VŽ u Maksimiru i izgubili 0:3 od Lokosa.

    Da ponovim, bod je ovdje kao kuća. Treba nekako uvaliti gol.
    Šteta za prvih 10 minuta kad smo imali dvije čiste šanse.
  • Paggini
    6.9k


    A jebiga, klinac ga uhvatio na krivoj nozi, dogodi se, ali s obzirom koliko su napadali nasih 16m, a nisu nijednu priliku imali kvalitetnu osim toga, rekao bih da je dobar.
  • rioda
    2.5k
    Ajmo po preokret!!
  • Mihaljević
    8.1k
    GHwy9Z0WQAE26ry?format=jpg&name=large
    Cijela klupa na intenzivnom zagrijavanju...
  • Antisha
    647
    Stavio bih Brodića i Kuleta, te izašao napokon u presing. Kad je bal nek je maskenbal
  • plavac173
    2.6k
    KTC dobar? Volim ga nemoguce, ali je jako jako los cijelo poluvrijeme, ne samo zbog gola vec je nesiguran i ima par predaja lopte Osijeku
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    sve stoji, i ja bi volio da smo ovo napali jer mislim da bi poveli. Samo pričam o tome što vidim očima, kako god sad ćemo morat all in.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Mogli smo ovo već poništit u prvom, problem je kad dovedemo tu loptu u opasnu zonu uglavnom ide neshvatljivo glupa odluka Petkovića. Nije ovo sad prva tekma, ali je tekma gdje najviše dolazi do izražaja

    Bit tu pametniji, i dva komada imamo u drugom.
  • Praskaton
    1.8k
    Nece nista mjenjat na poluvremenu,cekat ce do 65min i tad ide klasika Kaneko-Spikic, Hoxha-Vidovic, Sucic-Ademi

    Znao sam da nemamo igru al stvarno se nisam nadao da cemo ovako kukavicki odigrat prvih 45min.

    Edit:ovo mi nikako ne ide u glavu Hoxha vazda probije prema liniji i ide niska lopta na prvu stativu a tamo NIKAD nikoga.Pa jbt pojavi se tu kad ide svaka
  • Mr Anderson
    5.4k

    Zato jer je duplo bolji od Kaneka prvo poluvrijeme.
  • Zagi
    5.1k
    Koja komedija vas čitati kad gubimo. Sad opet nevaljaju. A do jučer igramo finale KL u Poljskoj.Endeavour

    Danas igraju za kurac.
    Gdje je točno problem da divljamo u komentarima?

    Pa čupam ovo malo kose od ove neigre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.