• Babangida
    23
    Nadam se da je hoxha ispucao kredite, i ostaje u svlačionici
  • Mr Anderson
    5.6k
    Očekivano kad se gubi. Izgmižu svi gnomovi ispod kamena i krene pljuvačina po svima i svemu. Kad se pobjeđuje, tiho su, kad se gubi, evo ih odmah na forumu, najaktivniji.
  • plavac173
    2.6k
    I sta je vise sa Kanekom? Covjek nije prosao igraca vec 7 utakmica a to mu je najveci forte, sve ostalo nije vrijedno spomena osim ubacaja
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ušli baš mlitavo u utakmicu, tek zadnjih 10 minuta počeli kao nešto igrati, prvi dupli pas sam vidio oko 37.ako se ne varam. Loše loše...Gražvydas Mikulėnas

    Prvih 5 minuta smo izgledali dobro, zbog čega smo se odlučili prešaltati na mentalitet kao da igramo protiv Cityja samo Jakirović zna.
  • Ivan0302
    275
    Ne razumijem da smo ušli dobro u utakmicu i onda stali. Isto mi nije jasno da Nevistić je nije nabijo u kukuruze i da Bukvić ide sam na Teofila, a trojica samo gledaju okolo šta se dešava.
  • MarK
    243
    Petković mora grijati klupu u hnlu. Ovo više nema smisla. Neka se slobodno čuva za europu. Ali na klupi
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Hoxha je jedini koji je uspio 2-3 puta probiti stranu i ubaciti ali naravno da je on glavni krivac za lošu igru. Dežurni Pedro.

    Ja sam upozoravao da će ovo biti jako teška utakmica i da nije tek tako dobit Osijeka u Osijeku, osobno bih bio zadovoljan i sa bodom. Petković je jako loš ali bojim se da će trener izvaditi Kaneka i Sučića (iako je Sučić jedan od boljih) i da će staviti Špikića i Ademija/Halilovića. Bojim se da Petko ima prejak status da ga izvadi na poluvremenu.
  • Mihaljević
    8.4k
    Čavlina na ljeto pod obavezno.
  • Paggini
    8.2k
    Strasno na čeg su ličili prvo poluvrijeme.

    Petkove "lucidne" lopte koje odu jebeno NIGDJE, ne razumijem tu njegovu jebenu potrebu da stalno radi te pizdarije, decision making mu je kritican, mora stalno odradjivati taj KLJUCNI ASIST. Jebemu mater, ako nemas nikog, dodaj sa strane, vrati nazad.

    A kad smo kod decision makinga, Neva fkt mora poraditi na tome, ovo je vec drugo glupo izletavanje u dvije utakmice. Bio je jedan trenutak kad se ljutio na Maxa sto je ispucao, ali cinilo mi se kao da ce ostati kratak na toj lopti.

    Što se tice Thea, izvozalo ga jbg, ali on i Max su dobri.

    Kaneko i Hoxha kriminal, to uopce ne znam sta oni rade danas. Baturina solidan, Misica nema na vidiku, kao ni Sucica, kao da nitko u vezi ne postoji.

    Strasno sve skupa, jedno od najgorih poluvremena koje smo odigrali, uz ono prvo poluvrijeme prve tekme na Pampasu
  • Sajla
    3.8k
    Prvi dio nismo imali odgovora na presing Osijeka koji i nije bio bogznakaj ali smo mi ipak birali nabijačinu. Tek nakon primljenog gola počeli nešto igrati. Dosta pojedinaca ispod svoje razine.
    Gol je posljedica serije greški, kao i obično. Neva glupo izašao, a KTCa Bukvić izvrtio jer nije krenuo prema njemu nego se povlačio. I onda još šut prođe Maxu kroz noge... 3 prilike da se prekine akcija ili odbije lopta, 3 zajeba.

    Traži se reakcija klupe. Igrači iz kup utakmice mogu, pokazali su.
  • Facke
    2.2k
    A primili sme tuliki glup gol...podseca na stara vremena.
    Prvih 10 minot je bile okej, onda sme stali igrati. Tek sme se opet male pokrenuli oko 35 minote. Slabe za sad. Da sme stiskali ko na kraju vodili bi 2:0. Bezveze i gubime kad sme se bezveze povlekli. Neznam koj reci. Al bas glupe.
  • Zagi
    5.5k
    Pretpostavljam da smo im htjeli pustit posjed i čekati ihTongo Doumbia

    Ali čekati kaj to točno? Osijek samo kruži oko stopera i još se dva def vezna spuštaju.
    Koja je bila naša ideja za sosvojiti loptu?
    Ovo je užas. Mišić ne čuva nikoga pola utakmice.

    Samo stojimo i čekamo.
  • IceMan
    1.6k
    Osim trenera naš još veći problem su i ti senatori u ekipi koji ga drže na životu. I on njih, na koncu, a najlošiji su na terenu.

    Mora odmah osvježiti ekipu i 2-3 izmjene i nadat se čudu inače nema ništa ne od pobjede već ni od boda.
  • Babangida
    23
    Šteta , ali okreću ovo, samo hrabriji pristup i ide preokret
  • Zagi
    5.5k
    Što se tice Thea, izvozalo ga jbg, ali on i Max su dobri.Paggini

    Kak je KTC dobar kad ga je klinac izvozao ko pionira?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.