• The Undertaker
    4.1k
    Razocarani smo time kaj neki clanovi IO nisu glasali prema vlastitoj savjestiJurki

    Pa ja se i čudim da ste razočarani. Nije Mirko od jučer u klubu pa se ne zna kako funkcionira.
  • miro
    3.2k
    Jesam ja dobro skužio da se za nekog s Barišićeve liste priča da je žestoki navijač Partizana ?!

    Jel to zbilja moguće, ima netko detalje?
  • Sajla
    3.5k

    modus operandi po kojem je mumija na sretnom broju 13 u skupštinu imenovao izvjesnog Denisa Orošija. čovjeka za kojeg se piše: "karlovački navijački krugovi govore da je imao problema s ispunjenjem prijave za kandidaturu pa su mu je morali pisati članovi Uprave Hanželove Lana Grupe, a morao je po prvi puta u životu otvoriti i mail, kako bi je mogao poslati u Maksimir?!"
    što i nije neka sramota za starijeg čovjeka, ali "riječ je o nekadašnjem igraču Nogometnog kluba Karlovac, poznatome po velikome prijateljstvu s vatrenim zvezdašem Rajkom Janjaninom, ali još poznatijim kao žestokim navijačem beogradskog Partizana!
    Stariji Karlovčani dobro se sjećaju kako je Oroši rijetko propuštao utakmice voljenog beogradskog kluba i na njih je odlazio s Grobarima s područja Korduna i Banovine."
  • Olmic
    2.7k
    Jedno pitanjce. Kaj nisu rekli da clan skupstine ne moze bit zaposlenik Dinama? Kaj Sojat i Jankovic nisu zaposlenici Dinama?
  • miro
    3.2k
    nevjerojatno! Evo ne znam kaj bih pametno napisao, a da ne počnem pičkarat

    Edit - možda sredi karte i smještaj svojim drugarima za PAOK...
  • Jurki
    8.7k
    Pa ja se i čudim da ste razočarani. Nije Mirko od jučer u klubu pa se ne zna kako funkcioniraThe Undertaker

    Ocito je obraz i postenje SF za mumiju. O Kamenskom znam ono kaj sam procital ali ga je Mumija zvao osobno i sad ga je odjebal ko staru krpu.
    Da sumiram nadam se da ima ljudi u kvoti 35 koji nece glasati po šalabahteru vec gledati ono kaj je dobro za klub.
    Mumija je stari prdonja kojeg boli kurac za Dinamo. I s ovim je to dokazal po milijarditi put.
    Gnoj koji samo ceka da ode u zemlju.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ma čitao sam ja sve to. Ali to je njegova sramota (ako je ovo što pišu točno). Čovjek je na svoju listu stavio koga on misli da treba i osigurao je da ta lista prođe u Skupštinu. Po meni, nije na DP da se čudi što netko jest ili nije na toj listi. Ako je Kamenski tako dobar, trebao je biti na listi DP.
    Usvajanjem Statuta karte su podijeljene i unaprijed se znalo kako tko treba odigrati da zaštiti svoje interese.
  • Purgeri
    423
    Nevjerojatno mi je da nakon svega cega smo se nagledali u klubu jos ima onih koji su iznenađeni sto su Barišićevi ljudi glasali po salabahteru.

    Sad se sve svodi na to moze li se naci šestero koji ce glasati za Zajeca. Okretala su se leđa i prije i nije nemoguce, a danas smo demonstrirali moc.

    Problem je sto je ovo i dalje sustav u kojem se ovi mogu samoodržavati na vlasti, zato i nisu nikako htjeli pristati na omjer 50:50. Ali opet, ovo je omjer koji ostavlja šansu. Jedino sta je jasno da bez lobiranja necemo dobiti Zeku kao predsjednika, ne trebamo biti naivni da ce ljudi koje je Barišić odabrao glasati za Zeku iz nekakvih ideala, a culo se to, kao da vidimo kako ce glasati protiv Zajeca. Jednostavno ce glasati protiv odnosno za Barisica, nemojte sumnjati. Dakle ovisit ce o dogovoru za koji se mozemo nadati da je spremno sest s liste. Neke koji bi bili za to je eliminirao.

    Ali kakav god da ishod bude, promjena se dogodila i nepovratna je. Ako treba pretrpit zadnje trzaje, pretrpit cemo. Ali sustav ce kad tad puknuti, a skupština s 25 naših ljudi… Jasno je koliko to znaci i da nista vise nece biti kao prije.
  • SjevernaStrana
    757
    Jesam ja dobro skužio da se za nekog s Barišićeve liste priča da je žestoki navijač Partizana ?!

    Jel to zbilja moguće, ima netko detalje?
    miro


    Primjerice, za Denisa Orošija karlovački navijački krugovi govore da je imao problema s ispunjenjem prijave za kandidaturu pa su mu je morali pisati članovi Uprave Hanželove Lana Grupe, a morao je po prvi puta u životu otvoriti i mail, kako bi je mogao poslati u Maksimir?! Ono što je daleko skandaloznije, upozorava naš izvor iz grada na četiri rijeke, riječ je o nekadašnjem igraču Nogometnog kluba Karlovac, poznatome po velikome prijateljstvu s vatrenim zvezdašem Rajkom Janjaninom, ali još poznatijim kao žestokim navijačem beogradskog Partizana!

    Stariji Karlovčani dobro se sjećaju kako je Oroši rijetko propuštao utakmice voljenog beogradskog kluba i na njih je odlazio s Grobarima s područja Korduna i Banovine.

    https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/hanzel-u-borbi-za-opstanak-barisica-na-celu-dinama-racuna-cak-i-na-bivseg-navijaca-beogradskog-partizana-iz-karlovca-2350213/#google_vignette
  • The Undertaker
    4.1k
    Da sumiram nadam se da ima ljudi u kvoti 35 koji nece glasati po šalabahteru vec gledati ono kaj je dobro za klub.Jurki

    To se svi nadamo za sve skupštinare. Ne znam sve ljude ali mi se čini preoptimističnim da će i ljudi sa DP liste uvijek glasati uniformno, čak i ako su im namjere najbolje.
  • Danko
    585

    Iskreno ja sam očekivao da će Kamenski biti nositelj liste DP
  • Heisenberg1986
    127
    Hvala svima koji su danas izašli na izbore, vi ste Dinamo!
  • Heisenberg1986
    127
    Danas odvratno igra Barišića, al mi smo svoj dio odradili pošteno.
    Sad idemo dalje, korak po korak.
    Plavu lavinu više ne može zaustaviti nitko!
  • Captain America
    13.9k
    Skenderu i suradnicima niko nije branio uvrstiti Gašparovića i Kamenskog na listu Dinamovog proljeća ako su ih htjeli u skupštini. Ako je do mene došlo prije izbora kako se već zna ko će biti izabran, onda su sigurno i ljudi iznutra znali za to.
  • Sajla
    3.5k
    .
    u načelu se slažem s tobom, znalo se. ali to ne znači da treba šutke prijeći preko toga. naprotiv, treba sve reći i staviti pred sud javnosti. nije to stvar čuđenja ili razočaranja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.