• Paggini
    5.7k
    Fešta sutra u osijeku
  • Mali dioničar
    14k
    Čestitam svima koji su izborili ove izbore. :heart:

    35 skupštinara koji nisu izabrani nego imenovani bili bi zbilja besramni da nadglasavaju listu koja je izborila izbore pa onda i uvjerljivu izbornu pobjedu.

    U ovom trenutku imamo živi dokaz koliko je Dinamo velik.

    Iako se tek godinu dana ozbiljno poziva na učlanjenje i iako se članove koji su tražili pravo glasa demoniziralo i ismijavalo, Dinamo ima uvjerljivo najveću izlaznost na izbore od svih hrvatskih klubova.

    Drugi klubovi koji imaju višegodišnje razrađene aktivacije članova i potpuno su fokusirani na komunikaciju tih brojki prema van ne mogu dobaciti do 5.000 članova na izborima.

    Dinamo je na prvim izborima imao 7.111 glasača.

    Nadmoćniji suparnik.
  • M94
    429
    Prvi ali vrijedan korak je napravljen... Ajmo dalje.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Evo tekst prije točno godinu dana objavljen na telegramu:

    " Razni mamićevski botovi upregli su se svim silama ovih dana u učlanjivanju rodbine, prijatelja, a postoje i slučajevi gdje su bez znanja učlanjivani zaposlenici i članovi drugih udruga koje s Dinamom nemaju veze. Sve kako bi za Mamića izborili za mjesta u Skupštini koja pripadaju povjerenicima. Malo mu je to što je sve ostale delegate u Skupštini sam odabrao i postavio. Na djelu je svinjarija neviđenih razmjera koja doslovno uključuje na desetine firmi, poduzetnika i parazita kojima prijeti nepovratno skidanje s Dinamove sise nakon godina i godina sisanja i parazitiranja na račun kluba. Tek će se razotkriti stvarni interes svih koji su dio ove kampanje sramoćenja kluba i sprdanja s članstvom i navijačima. Broj onih koji su upleteni u ovu operaciju, a koji od nje nemaju materijalne koristi je zanemariv. U tim rijetkim slučajevima većinom je riječ o maloumnicima koji su popušili mamićevske laži i dali se navući na propagandu temeljenu na najnižim strastima gdje ih se plaši nekakvim komunistima, crvenima i orjunom iako je sam Mamić hodajuća slika i prilika tog establishmenta. Njemu je ta "duboka država" i omogućila da vlada i bogati se na račun kluba od prvog dana kada je u njega kročio.
    Bad Blue Boysima nisu neprijatelji zaposlenici kluba niti u ovoj priči postoji neka zavjera i skriveni cilj, rasturanje svega i vraćanje na tvorničke postavke. To je samo dio propagande kojom se plaši te ljude kako bi svi služili besramno gramzivom tipu čija pohlepa nema granice. Da postoji neka zavjera i da iza nas stoje nekakve nevidljive ruke čije smo marionete, pa valjda bi mi bili ti koji bi učlanjivali od Osla do Melbournea s tuđim novcem, a ne animirali ljude da plaćaju članarinu bez garancije da će time išta postići. Mi od Dinama nismo ni uzeli ni tražili ništa, ni jednu besplatnu kartu ni bilo kakvu materijalnu korist.Na naše inzistiranje i naše traženje povećane su cijene članarina i cijene godišnjih ulaznica. Mi smo oni koji su tražili da klub prekine praksu dijeljenja karata i sramotno niskih cijena. To je razlika između nas i drugih koji nemilo peglaju klupske kartice i žicaju besplatne karte, parkirna mjesta i putovanja na inozemna gostovanja o trošku kluba. Mi kao navijači postojimo samo onda kada dajemo i odričemo se. To je sama srž navijačkog djelovanja. Neovisnost i ljubav prema klubu. Nama ne trebaju "sponzorirana" učlanjenja i neograničen budžet da im pokažemo koliko navijača podržava promjene u klubu. Ne postoji taj novac s kojim nas i na tom polju ovakvi mogu pobijediti. A prozirnost ove mamićevske bijedne, lažljive propagande će izaći na vidjelo i onoga časa kada u klubu više ne budu oni koji su označeni kao razlog za pokretanje ove njihove akcije i stvaranja kaosa. I kada se budu morali izjasniti o izmjenama klupskog Statuta.
    Mi ovu borbu nećemo izgubiti. Prvo, zato jer ne smijemo. Drugo, zato jer smo spremni za svoja uvjerenja platiti cijenu koja je njima nezamisliva. Treće, zato jer smo čisti kao suza i neovisni o bilo kome i bilo čemu u ovoj zemlji što je naša najveća snaga koju nitko drugi nema. Može sve ovo potrajati, biti će još stotine izazova i problema do našeg cilja ali on će na kraju biti ostvaren. Dinamo će biti slobodan. O Dinamu će odlučivati oni koji ga nenormalno i neizmjerno vole, a ne oni koji na njemu parazitiraju. O Dinamu će odlučivati čak i oni koji su dio ove sramotne kampanje na pogon Mamićevog prljavog novca. Na svoju vječnu i neprolaznu sramotu. Ako su članovi kluba. To nitko neće zaustaviti, trajalo sve ovo tjedan, mjesec ili godinu dana. "

    Vrijedilo se borit.
    DINAMO
  • Rakovica1986
    536
    Povijesni dan za sve dinamovce! Nazdravite, uživajte, tek smo na početku.

    "Sva naša povijest u dvije riječi može stati DINAMO SVETINJA za to se borimo i nikada nećemo odustati"
  • Patak
    2.2k
    Čestitam svima uključenima u dugogodišnjoj borbi i novim skupštinarima.
  • sport
    2.3k
    A sad slijedi borba do konačne pobijede :strong:
  • Sixthway
    253
    Uspješno glasao online, kolike su nam šanse do postolja za gospodina Zajeca? Jesu li svjesno maknuti neki ljudi od strane Barišića da ne izgubi glasove?
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Čestitke svima koji su sudjelovali uključujući i poražene. I oni su DinamoThe Undertaker

    Upravo tako,vrlo važno za naglasiti.
  • veselko tenžera
    1.2k
    bravo Praskatone, lijepo sročeno u 3 glavna cilja.

    Doći na poziciju je važno, ali još važnije je na toj poziciji biti dostojan Dinama. To nije lako, Dinamo je ideja, institucija i ponos hrvatskog naroda. Svima koji ulaze u bilo koje klupsko tijelo želim mudrost, hrabrost i sreću.

    Barića i njegovu ekipu ni pod razno omalovažavati, pričati s ljudima i vidjeti koliko su spremni doprinijeti boljem Dinamu.
  • Jurki
    8.4k
    Barića i njegovu ekipu ni pod razno omalovažavati, pričati s ljudima i vidjeti koliko su spremni doprinijeti boljem Dinamu.veselko tenžera

    Potpis. I upravo to. Nema mjesta likovanju vec sve pametne glave deti na kup koje hoce delati za dobrobit kluba bez obzira sa koje strane ili liste dosli.
    Svakome kome je Dinamo u srcu i ko ima postene i dobre namjere vrata kluba moraju biti sirom otvorena.
  • M77
    445
    Fešta sutra u osijekuPaggini

    Prije Osijeka svi do Vukovara
  • mlinchica
    1k
    Tko nije gledao sportske dijelove dnevnika, ukratko:

    Bravo za komentar Dubravka Skendera na Novoj TV da je izbacivanje Kamenskog i Gašparovića s liste 35 sramotno, a spasili su tog istog Barišića i upozorenje da će biti tu još svega.

    Bravo za komentar Ivana Naukovića na provokaciju novinarčića s RTLa o konkretnim koracima DPa s obzirom da je Otto mlađi imao konkretnog investitora iz Katara - odgovor Naukovića je bila čestitka Ottu i da bez obzira kaj nije pobijedio, poziva ga kao navijača Dinama da dovede tog investitora i donese novac iz Katara.

    Nadmoćniji suparnik! :strong:
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ogromno hvala svima vama sa zone koji ste omogucili da i mi obicni smrtnici, navijaci, simpatizeri, ultrasi, kibici danas izademo na izbore i biramo po svojoj savjesti i svom izboru.

    Hvala Vam sto se konacno osjecamo da dinamo pripada nama!
    Hvala Vam na divnim prizorima oko stadiona, zene, djeca, staro i mlado, svi se konacno mogu poistovjetiti sa klubom za koji navijaju cijeli svoj zivot.

    Hvala Vam! :heart:

    I ne zaboravite, idemo sa Vama i u drugo poluvrijeme ove utakmice.
    Ici cemo i na uzvrat ako treba, ici cemo svuda i uvijek :strong:
  • Majki2111
    2.6k
    Jesam. Sve sam pregledao. Izdvojio najbitnije iz statuta. Pisao bilješke. Pročitao programe, pogledao neke izjave i to je to. Izašao i dao glas. Nisam stigao svaku osobu izguglat ko je i kaj je.

    Imaju zajedničkog oba programa, oboje po meni pluseve i minuseve. Ne znam sve ljude. Ali s obzirom da pojma nisam imao o ničemu, da sam kao tutlek za te stvari zadovoljan sam shvaćenim i usvojenim i smatram da sam dao glas bez da se kasnije imam grižnju savjesti, a to je jedino bitno jer na to jedino mogu i utjecati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.