• Nino Bule
    11.5k
    To sa kamenskim i gasparovicem mi je odma upalo u oko kad su izbaceni rezultati, nevjerovatno da je dva takva "saveznika" nogirao mumija samo zato sto tu i tamo misle svojom glavom, vlada doslovno prijezir prema bilo kakvom obliku kompetencija i sve se svodi na golu borbu za moć, al necemo o ruznim temama veceras, radije cu uzivat u trenutku i nevjerovatnoj izlaznosti dinamovog puka na izbore
  • Keyser Soze
    8.1k
    Danas je Skender, kao član Izvršnog odbora, bio dio tajnog glasovanja za klupsku listu od 35 članova. Veliko je iznenađenje da na njoj nema Dragutina Kamenskog i Vladimira Gašparovića koji su imali njihove simpatije, ali i simpatije javnosti. Zašto njih više nema?
    “Dogodila se, biram riječi, jedna velika sramota. Ja sam šokiran i razočaran što većina članova IO-a nije glasala po savjesti nego po unaprijed kreiranom šalabahteru. Kakvu su to poruku poslali članovima kluba, navijačima, široj javnosti kad su prekrižili jednog od najvećih hrvatskih gospodarstvenika, čovjeka kojeg je sam gospodin Barišić zvao da dođe u klub i da mu pomogne u ovom projektu novog stadiona? Kakvu su poruku poslali prekriživši ime gospodina, profesora Vladimira Gašparovića, čovjeka s velikim integritetom koji je nedavno spasio gospodina Barišića od smjene? Bit će sigurno još svega.”
  • 1986-Pl
    159
    Bit će to novi rodendan tvoj
    Bit ces opet Dinamo!!!
  • Jurki
    8.7k
    Ovo ako je istina da je bilo glasanje za kvotu 35 po salabahteru.. moze ih sve biti sram.
    Mumijo tu smo..nebus ni ti jos dugo. Govno pokvareno.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nije mi baš najjasnije, vi ste razočarani što je Barišić u svojoj izbornoj jedinici odabrao ljude koje je on htio?
  • SAS1987
    13.5k
    čestitka Ottu i da bez obzira kaj nije pobijedio, poziva ga kao navijača Dinama da dovede tog investitora i donese novac iz Katara.mlinchica

    Nije moguće jer katarski investitor taj novac sad čuva za predizborne investicije u grad Zagreb :wink:
  • Gelipter
    3.5k
    Ponos - sreća - ponos - sreća - motiviranost za dalje! U svojoj borbi mi ne možemo izgubiti jer znamo za kaj se borimo! Čestitke svima uključenima i živjeli!
  • superhik
    10.3k
    , vi ste razočarani što je Barišić u svojoj izbornoj jedinici odabrao ljude koje je on htio?The Undertaker

    Smatraš da nije bitno javno razotkriti modus operandi izbora za drugu izbornu jedinicu?
  • NitkoBitan
    12.2k
    Nas obraz je cist. Nema mjesta negativnosti; dobar rezultat i izlaznost, ceka nas Paok...

    Uostalom ovo je ocekivano.
  • Brusa
    722
    radili su oni i puno gore i sramotnije stvari,tako da ništa neočekivano. Pa kad je jebeni zovko upao u zamjene sve je jasno.
  • Sajla
    3.5k

    mislim da nitko nije očekivao ništa drugačije od ovog neumrlog udbaša, ali to ne znači da ne treba naglas reći i isticati da je 89% članova reklo jedno, a mumija ide kontra toga. ali došla bude rit na šekret...
  • Gelipter
    3.5k
    Tko gubi ima pravo i da se ljuti. Otkud mi je to poznato? :chin: Aha od onih dole kmečavaca za koje Barić želi da osvoje naslov!
  • Jurki
    8.7k
    Nije mi baš najjasnije, vi ste razočarani što je Barišić u svojoj izbornoj jedinici odabrao ljude koje je on htio?The Undertaker

    Razocarani smo time kaj neki clanovi IO nisu glasali prema vlastitoj savjesti.
    Po kojoj jebenoj logici je upal Hanžel a ispal Kamenski i Gasparovic.
    Cak i to nebi bil tolko problem al se postavlja pitanje neovisnosti i samostalnog odlucivanja pojedinih clanova IO.
    Isto tak me ne cudi takav rasplet.
    Moze mumija postaviti svih 35 odanih svojih peseka koji mu budu drzali štangu..ali bar sam ocekival da bu kolko tolko korektan prema ljudima koje je zvao. Ovak je ispal ko najveca picketina.
    Mumija ide proc na ovaj ili onaj nacin jer mu je svaki dan koji prozivi jebeni bonus.
    Njegov obraz tak i tak ne vredi pisljivog boba.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne razumijem o kakvom modusu operandi govoriš. Rezultat pregovora je bio da postoji izborna jedinica navijača i izborna jedinica predsjednika. Kako bi on drugačije osigurao svoju listu nego dogovorenim glasovanjem za dogovorene kandidate? To je bilo jasno čim je Statut usvojen u ovakvom obliku.
  • Nevo7
    608
    Čestitke Zeki i ostatku ekipe. Ovo je tek prva tekma. Nadam se da će delegirani skupštinari pokazati svoje lice i glasovati za Zeku, iza kojega stoje navijači i koji je istinska legenda kluba, a ne za osobu koja ih je delegirala i u kojoj ima životne energije i elana kao u razgažene stare rage. Borba se nastavlja.

    Otti Bariću ml. čestitam kaj se uopće kandidirao na izbore i kaj je imao i doživio demokratsko pravo birati i biti biran. Nadam se da njemu kao arhitektu i dinamovcu vrata kluba nisu zatvorena, nema tu zle krvi, i da će svi zajedno raditi za dobrobit kluba, a ne rovariti u nekim sitnim kokošarskim zakulisnim igrama.

    I na kraju sramota kaj nisu gg. Kamenski i Gašparović odabrani u skupštinu. Sada će oni na vlastitoj koži osjetiti kako je to kad te izigraju oni koji su te hvalili i dočekivali.
    Nadam se da će Kamenski preko svog Kamgrada uložiti novac kroz sponzorstvo kluba, nadmašiti iznos koji daju PSK i lana grupa, i tako ući na neku funkciju u klubu (ne znam ak je to ostalo u Statutu).

    https://dnevnik.hr/video/dubravko-skender-o-izborima-u-dinamu---62763168#
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.