• ZGWest
    569
    Nekako bi samo gledao da Perkovića poštedim protiv Osijeka.

    Baš je vidljiv njegov pad nakon 60te minute u zadnjim utakmicama.
    Neke stvarno banalne greške. Vuče stalno neke sitne bolesti još uz to.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Imao je KTC velikih problema zadnju utakmicu protiv Miereza. Iznimno bitno nam je što prije doći igrom od golmana do veznog reda, zato mora Max igrati, a u defanzivi neka KTC preuzima Miereza. Moramo izbjeći njihov presing da se igra ne pretvori u napucavanje odnosno "ranengan"
  • Zagi
    7.7k
    Mierez je problem, nemojmo se lagati.
  • sport
    3.4k
    Svi mogu odigrati utakmice nedjelja-četvrtak,dok je u nedjelju 7.3.protiv Belupa prilika za odmoriti neke igrače pred uzvrat u četvrtak.
  • petkove škarice
    76
    ekipa i ja smo nabavili karte za zapad, oce nam radit probleme na ulazu i da odma odemo za gostujucu tribinu pa se probamo tamo ubacit?
  • dinamozivivjecno
    2k
    pa nebi trebali ako nemate nikakva obiljezja na sebi (sal,dres,kape...) ako imate oduzet ce vam i nece vam to vise vratit.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jel postoji na kladionicama opcija da Brodic daje gol i skida majicu kod slavlja?? :D
  • NORTE
    11.6k
    Daj se opustite, ne igra Boško da moramo strepit za poklone Osijeku.
    Bolji smo i to je to.
  • ksapi
    2.9k


    Što je najgore, 22bet ima neke takve lude razrade, ali mislim da samo za top lige, ne za HNL. Bilo bi dobro čak gol + žuti karton :)
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Bit će vrlo teška utakmica. Osijeku je ovo finale lige prvaka, na Opus Areni su duplo bolji nego vani, mi smo opijeni pobjedama i pogotovo raspodijom protiv Gorice (najgore ekipe lige trenutno), atmosfera linča na suca će biti na vrhuncu zbog svega što se događalo, nervoza na terenu i tribinama...

    Očekujem utakmicu sa 60 prekršaja (sudac će suditi alibi i na sigurno a OS će bit agresivan), 10 kartona, 10 minuta nadoknade, puno ciganluka i na kraju će presuditi jedna situacija u kojoj će Petko ili Mierez učiniti nešto vanredno.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ja baš mislim da smo sad krenuli i da nas nitko neće zaustaviti, očekujem pobjedu.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Osijek je dobar u skok igri, odnosno u prekidima. Bralic, Duarte i Mierez su odlicni skakaci (mozda sam jos nekog zaboravio). Za ostalo nema brige.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ja baš mislim da smo sad krenuli i da nas nitko neće zaustaviti, očekujem pobjedu.Keyser Soze

    Jesmo krenuli i Dinamo je bolja momčad u boljoj formi. Da se utakmica igra u kontroliranim uvjetima recimo na Hitrec Kacijanu bez publike i bez ikakvih vanjskih utjecaja ja sam siguran da bi Dinamo dobio u hendikepu.

    Međutim igra se na najbržoj podlozi u ligi a i šire gdje nijednom gostu nije lako i upravo je ta podloga glavni razlog zašto je Osijek tako jak kod kuće. Igra se usred VAR afere (a još OS smatra da je oštećen prošli put protiv Dinama) i atmosfera će biti užarena. Osijek će biti nabrijan do maksimuma a sudac im sigurno neće dati 3 žuta u prvih 20 minuta nego će tolerirati 100 sitnih a i nešto jačih prekršaja. Tako da očekujem jednu iznimno ružnu utakmicu, isjeckanu sa barem 40 prekršaja, pritisak na suce tokom svih 100+ minuta koliko će trajati meč, povike ''cigane, cigane'' upućene sucu u trećoj minuti itd. Tu će nogometa biti najmanje tako da ovaj naš niz pobjeda i njihov niz loših igara po meni ne znači ništa i odlučit će jedna greška obrane ili jedna genijalnost Petka/Miereza.

    Vidjet ćemo jesam li u pravu.
  • NORTE
    11.6k
    Presudit će kvaliteta naše momčadi.
    Puno očekujem od Ristovskog i Sučića, a ofenzivci bi trebali odradit svoje.
  • Sportskifanatik
    565
    Ostala su mi dva mjesta iz Zagreba,tko treba prijevoz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.