• NitkoBitan
    13.5k
    Nema faula na igracu Rijeke prije gola. Cini mi se da taj faul spominje sudac... koji faul bi uopce spominjao pri Maricevom postizanju gola?DiddyGuela

    Pa jasno. Izvrce se da ispada kako je sudac htio da bude faul na Dinamovom igracu kod Maricevog gola i da kao zato psuje jer je nezadovoljan kaj ga nema. Ma bolesnici montiraju kako njima odgovara...
  • plavac173
    2.6k


    Kako je Jakirović doživio ovu aferu s VAR sobom?

    "Klub je dao službeno priopćenje i to je sve što ću reći. Suci su pod pritiskom kao i mi, ali se gledaju te greške, možda i više nego u Europi. Kad je Švicarac sudio penal za nas protiv Betisa, on je bio sedam metara daleko, VAR ga je ispravio. Znači VAR je dobar, samo je pitanje kako se koristi."

    Je li za to da se objavljuju snimke iz VAR sobe u javnosti?

    "Ne znam kakvo stajalište ima UEFA i druge države, ali ja se time ne bavim. OK, vidiš tko ti sudi, pa da vidiš kriterij, kako će suditi, to je normalna priprema za utakmicu. Ako HNS donese tu odluku, ja nemam ništa protiv."
    Očekuje li da će u nastavku prvenstva biti još veći pritisak na suce i da se previše priča o tome tko je pokraden, tko je oštećen...

    "Ne znam tko je pokraden, ispada da smo svi pokradeni. Ali, po ovome što je izašlo, nitko tu nije oštećen, donesene su prave odluke. Ja krećem uvijek od sebe, izgubili smo 0-3 od Lokomotive, imao sam dvije zamjerke i na kraju bio u pravu, ali kakav bih bio čovjek da se vadim na suđenje nakon 0-3. Negdje ti daju, negdje uzmu, možda sam lud, ali mislim da nitko ništa ne radi namjerno."
    plavac173
    ]
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kaj je najbolje nije uopće sigurno da je to Bel.
  • marcio amoroso
    34k
    Dinamo je sam sebi kriv. Prvo objavi onaj kao smiješni video sa VAR-om nakon Varaždina, a sada daje priopćenje i neku podršku sucima. To se tako ne radi.
  • kibic
    1.1k
    Misliš na VAR videe?

    Nisam skinul VAR videe, al je i sam admin rekel da ih je dobil na USB-u. Dakle i to kaj je on dobil je moguće izrezano montirano. A to bi onaj koji istražuje, a vjerojatno nitko jer HNS nije nikaj prijavil, lako skuži tak da usporedi kaj je na serveru, a kaj je u tim we transfer folderima.
  • Zagi
    5.9k
    Kakve logike ima da glavni sudac (Bel) odsudi na 2m faul Mišića i onda 30 sekundi kasnije negoduje jer "ovo nije faul" ?
    Podvojena ličnost?

    Suci na toj utakmici:
    Suci: Dario Bel, Goran Pataki, Marjan Tomas, Zdenko Lovrić. VAR: Igor Pajač, Ivan Mihalj. Delegat: Davor Ivić.

    Zašto taj glas nije niti jedan od ovih drugih nabrojanih?
    Koje su uopče indikacije da je Bel, naglasak?
  • Mrvica
    3.6k
    Pokušajte objasnit zidu a ne njima, bolje će rasprava proći. Na video Zone komentiraju tu nema dokaza tj da suci navlače za tovare jer se ne čuje glas suca a mi imamo dokaze da otvoreno navijaju za nas i kao mi ćemo reć da je montirano. Šta bi im čovjek? Bolje odustat od rasprava.
  • Kepec
    5.1k
    Misliš na VAR videe?kibic

    Da ovo kaj je postavio 3 linka s 3 foldera. Na svakom po 5,6 utakmica s par situacija iz određene utakmice.
  • sport
    2.5k
    Spominju se neki glasovi na utakmici Osijek Dinamo a jasno je da nakon penala za Dinamo arlauču Smoje,Tomas,igrači Osijeka i da Zebec i četvrti sudac govore na hrvatskom i engleskom jeziku da se smire.Kad preslušamo toVAR suce sa utakmica Hajduka onda ćemo vidjeti tko je u pravu i potvrditi ono što svi znamo a to je od kuda vjetar puše i prema kome je sve to upereno.Naravno tovari Rijeku ne smatraju ozbiljnom prijetnjom iako je Rijeka dokazano u zadnjih 10 godina bolji klub od Hajduka.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jadna Istra sutra.
  • plavac173
    2.6k
    Jadna Istra sutra.Mali Zeus

    Zbog cega?

    a vjerojatno nitko jer HNS nije nikaj prijavil,kibic

    HNS je podnijeo tuzbu jos jutros
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ova psovanje suca kaj nema faula je apsolutni dokaz da je kreator tih snimka pakostan debil kojem je cilj nastetit Dinamu.

    Snimka je izrezana i ne pokazuje cijeli kontekst. Sudac je nezadovoljan jer je smatrao da je Fruk napravio faul na misicu (a ne obrnuto) a ne zbog toga kaj nema faula na Dinamovom igracu kod Maricevog gola.

    Zalosno kaj su se i Rijecani dignuli zbog ovog, valjda ce istina doc do njih.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Ja bi rekao da je Bel na snimci,ovaj psovac. Tipicni OS naglasak, znam jer sam ja iz okolice, vrlo lako prepoznatljiv naglasak.
  • GSX-R 600 K5
    1
    Da, Bel očito. Cijeli video je dug 8 minuta (DINAMO-RIJEKA-ZA-SUCE-47MIN), u onom folderu što je netko gore postavio.
  • Zagi
    5.9k
    Jadna Istra sutra.Mali Zeus

    14.5. 2022
    Hajduk - Istra 3:1, 2 kola do kraja , 4 boda prednosti dinama. Tovarima potrebna pobjeda da održe nadu.

    Meni ostala u sjećanju kao jedno od najgorih mesarenja utakmice od strane sudaca ikada.
    Unatoč jako dobroj igri, Istra tu tekmu nije imala baš nikakve šanse.
    Komisija nakon utakmice utvrdila jako loše suđenje. Taj link mi se ne traži.

    Glavni sudac te utakmice:
    Zdenko Lovrić

    Sudac delegiran za sutra:
    Zdenko Lovrić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.