• Noel
    4.4k
    Čekamo vijesti iz sjeverne koreje u 15:00
    da hajduk stane u obranu Frana Brodića.
  • Mali Zeus
    10.5k
    "Bel otvoreno vrijeđa igrača Dinama!!"

    said nijedan medij ever.
  • Kepec
    5.1k
    Gledam malo ove videe koje je ovaj pustio u javnost.
    Dobrih 40ak% videa je s Dinamovih utakmica, ali to ipak nije ono kaj me zainteresiralo u ovom svemu.

    Pogledao sam opet video od Eduarda i zanimljivo je sljedeće:
    12. kolo Hajduk-Osijek, Šarlijina ruka na Miereza koji ide sam na golmana. Situacije uopće nema na ovim videima.
    14. kolo Hajduk-Rudeš, dva potencijalna kaznena udarca za Rudeš nema na tim folderima.
    21. kolo Osijek-Hajduk, na videima su 3 situacije, 2 regularna gola te onaj poništeni Osijeka zbog ruke, a Mikanovićevog lakta u glavu Jurišića i Uremovićevog povlačenja Miereza u 16 metara Hajduka pogađate, nema.
  • Mali Zeus
    10.5k
    To znači da se te situacije nisu ni provjeravale u VAR sobi što je Eduardo mislim i napisao u videu.
  • Noel
    4.4k

    Naravno,smišljena akcija kojom se neupućeni ljudi poput nekog strikana Ante iz sela kod podstrane koji nema pristup sadržaju nego čita slobodnu Dalmaciju dobi dojam da suci kradu ajduk i da zato ajduk nije prvak. Nije problem strikan Ante iz čičića donjeg nego 98% navijača žgadije koji isto padaju na te fore. Svi su bolesni majkemi
  • Mali Zeus
    10.5k
    I sad pazi, svi pišu o psovanju, a nitko neće spomenuti da faula Mišića nije bilo. I recimo da nije bilo zaleđa kod gola, Riječani bi zabili gol nakon nepostojećeg faula.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    "TaKvIh dUeLa iMa KoLiKo HoĆeŠ u SvAkOj UtAkMiCi"
  • Mali Zeus
    10.5k
    Btw ima li onaj hrvački zahvat u gol Hajduka na derbiju pred kraj.
  • Chess96
    184
    Probao sam ući u raspravu ispod jedne objave, napisao normalan komentar vezan za dvojben faul iz kojeg je pao gol i samim time reakciju Bela koji je mozda sam sebi psovao. Dobio sam tri odgovora od kojih su dva bili emoji koji umiru od smijeha, a jedan je bio komentar da sam idiot. Napisao sam da je argumentacija na nivou ali da nista drugo nisam ni očekivao. Svaki komentar duži od 3 rečenice i još ako je uz to argumentiran njihov mozak nije sposoban apsorbirati.
  • strumfich
    175
    kolko mi ide na zivce sto se sad pale svi i govore da je ovo ociti dokaz da se navlaci za dinamo, da suci otvoreno navijaju za dinamo itd.

    1. sve krucijalne odluke su i dalje na toj utakmici donesene ispravno

    2. covjek negoduje jer su gol zabili iz, u najmanju ruku, upitnog faula ili je barem tako tada mislio jer je cijela ekipa dinama trazila faul za dinamo
    https://youtu.be/y-W2HgnNcvo?t=5173
  • DiddyGuela
    1.4k
    Nema faula na igracu Rijeke prije gola. Cini mi se da taj faul spominje sudac... koji faul bi uopce spominjao pri Maricevom postizanju gola?
  • Kepec
    5.1k
    ne, čini mi se da su tamo samo var odluke iz ove sezone. Nisam sve pregledavao nemam baš živaca za to, nego su me zanimale ove određene situacije kojih očito nema.

    Jakirovića su sad na pressici pitali par pitanja vezano za cijelu situacije pa poslušajte. Po meni solidni odgovori.
  • Paggini
    10.8k


    Ne, nego koliko sam skužio, oni su iskontruirali u svojoj glavi da je Belu žao što nije faul, pa je morao priznati gol, zato psuje. Jer namješta to sve za Dinamo, jel.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.