• San Lorenzo
    16k
    Jel može netko izvući situaciju iz 1. minute utakmice s Lokomotivom, kad Ademi upućuju udarac nakon čega ga stoper Lokomotive gazi po gležnju?
    Nisam nigdje vidio da se ta situacija analizirala, a definitivno je zanimljiva.
  • kibic
    1.1k
    imat ćemo tjedan, dva tišine.Paggini

    U tom slučaju bu se međusobno krenuli fajtat, a to bi po medijima isto bilo popračeno. Tak da mislim da nažalost tišine ne bu, al gledat raspad njihove familije bil bi gušt.
  • sport
    3.4k
    Slijedeće prvenstvo Hajduku dati 10 bodova bonusa da se može igrat normalno prvenstvo,ili možda ne.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Jel može netko izvući situaciju iz 1. minute utakmice s Lokomotivom, kad Ademi upućuju udarac nakon čega ga stoper Lokomotive gazi po gležnju?San Lorenzo

    Trebalo bi pitati nervoznog hajdukovca od rođenja ima li to.
  • Logistika
    1.3k
    Brekalo kakav je ako na kraju sezone nenbude tražio papire ebi me :)
  • Paggini
    21.6k


    ha dali smo im i 11 bodova na početku sezone pa eto mira nemamo
  • superhik
    11.1k
    Objavljeni svi folderirob ljubavi

    Od strane FB stranice DNH. Evo, ne znam kako da to objasnim, ali lik je napisao: "Ja nisam skida materijale i nisam ih bira, dobija sam stick sa materijalom i jutros je došlo vrime da skinem breme sa svojih leđa.
    Sve šta imam, stavit ću javno, jer je došlo do toga da puštam selektivno."

    Htio bi reći Frende, ali nismo mi nikakvi frendovi, ali objavljivanje materijala do kojeg ne netko došao na po Zakonu kažnjiv način je - kažnjivo.

    Usput, ako piše ovakve objave kakve piše, vjerujem da nije čuo ni za VPN i ostala čuda tehnologije koje bi mu barem malo pomogle zamaskirati trag. Iako,kada ima volje da se počinitelj pronađe, ni one ne pomažu.

    Da smo pravna država, ovom bi već za sat vremena bila Policija na vratima.
  • austrijanac
    4.1k


    Taman krenem pisat da, iz nekog poslovnog iskustva, da dijeljenje i objavljivanje materijala za koji nisi ovlašten je kažnjivo djelo.
    Bez obzira da li si ti to dobio na USB, sovom, poštom ili ti Nepalac donio.

    Kažnjivo dijelo. I ne mogu vjerovat da ga još nitko nije prijavio.


    Navijače se brzopotezno kažnjava radi pjevanja i svega ostalog, znaju u sekundi što si i kako si, a ovako nešto prođe bez problema.

    Sramota.
  • Mali Zeus
    13.3k
    HNS je podnio kaznenu prijavu, a taj DNH je u najmanju ruku nesmotren, da ne kažem bedast, ako ne misli da mu policija neće pokucati na vrata.
  • Paggini
    21.6k
    Koje su sad realne opcije za smanjivanje ove drame? Što oni točno žele, osim sve smijeniti u hrvatskom nogometu.

    Suce ne možemo smijeniti sve jer tko će suditi, a na vodstvo komisije stavit će nekog bilo koga da ih vodi.

    Strane suce će platiti tko točno? Sad naši zarađuju 500 eura po utakmici, sumnjam da će se dati nekom Čehu, Slovaku ili Njemcu, pa čak i Slovencu dolaziti za takve pare, a di su još putni troškovi. Opet, to će platiti tko točno?

    VAR razgovore bih držao javnim, to je praksa i u drugim ligama, to mi je ok, ali opet - ne znam kako će ih to točno smiriti jer će sad imati više ljudi po kojima će srati, sudac, pomoćni sudac i sad eto VAR soba...

    Što točno oni žele osim arlaukat?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Najnovija snimka iscurila s VARleaksa ujedno je i najnevjerojatnija, pod uvjetom da je autentična. Na snimci se vidi kako Marić postiže gol za Rijeku protiv Dinama na početku 2. poluvremena derbija odigranog na Maksimiru.

    U pozadini se čuje glas za koji se čini da pripada razočaranom glavnom sucu utakmice Dariju Belu i upućen je strijelcu gola. Na snimci se jasno čuje kako izražava svoje nezadovoljstvo nakon postignutog gola, koristeći vrlo neprimjerene riječi. ‘I to je gol, nema faula. *ebo ti Bog majku, u pi*ku ti *ebo Bog majku, a ništa…’


    https://www.rijekadanas.com/video-poslusajte-kako-sudac-psuje-napadaca-rijeke-nakon-sto-je-zabio-dinamu/
  • xavier
    12.1k


    Sasvim krivo gledaš na njihov cilj. Nije njima cilj ni promijeniti suce, ni vodstvo, ni ništa drugo jer su i samo svjesni da to u konačnici neće ništa promijeniti.

    Ono što oni žele je ostvariti pritisak na apsolutno sve te dodatno učvrstiti retoriku kako im netko "ne da osvojiti naslov". I ono što je najgore, uspjeli su (opet) u tome.
  • rioda
    4.9k
    Ovo mi je nevjerojatno ako je istinito. Sumnjam da baš tako jebe majku par puta, s obzirom na to da zna da ga vjerojatno snimaju kamere i da se to može vidjeti i u prijenosu. Pa igrači kad međusobno pričaju prekrivaju usta da se ne vidi što govore, a da sudac baš ovako komentira?
  • Bruh
    956
    kak uopće znat koji je glas bel a koji var suci... neironično pitam
  • Paggini
    21.6k
    Ono što oni žele je ostvariti pritisak na apsolutno sve te dodatno učvrstiti retoriku kako im netko "ne da osvojiti naslov". I ono što je najgore, uspjeli su (opet) u tome.xavier

    To mi je apsolutno jasno, kao i svima. Ali u ovoj svoj divljoj patologiji i šizofreniji, te bombardiranju sa senzacionalizmom, pokušavam dokučiti taj "iskomunicirani" cilj, jasno je koji im je krajnji i pravi cilj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.