• hardek
    1.4k
    Upravo pogledao ovaj var što je objavila plavo-bijela birtija na fejsu kada se gledao penal na Periću. Moj zaključak je da se ja divim sucima šta oni moraju preživljavat. Nebitno jesu li oni loši ili dobri, onu količinu stresa ne proživljavaju ni kontrolori letova.

    Nema tih para za koje bi radio taj posao
  • Jurki
    8.7k
    Da im sudi umjetna inteligencija, oni bi Gatesu jebali mater da kak je to govno kompjutersko slozil i da su pokradeni.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Eto primili tovari osječane u društvo, kao ok ste sad, dobro da ste shvatili, idemo protiv mafije.

    BP birtija konstatirala da im u ned svira sudac koji živi 35 (hej trideset pet) km od Zagreba.
  • Facke
    2k


    Mislis na Igora Pajaca ili?
  • Kepec
    4.7k
    Njihov najveći problem je dvoličnost. Sve situacije koje su dvojbene gledaju na dva načina.
    Evo konkretno ovaj penal na Periću. Radi se o Dinamu, ne vide nikakav kontakt i penal nije smio biti suđen.
    Da je to bio neki njihov igrač rekli bi kako je kontakt očigledan i da ga je ovaj opalio i očiti penal nema rasprave.
    Netko je neki dan stavio CroCopovu priču s magarcem, tako je i s ovima. Ne valja se uopće raspravljati s njima jer kaj god kažeš ovi će lupiti neku svoju kontru.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Lege su od ambicioznog projekta dosli do ispadanja od Lokse u kupu sa igracem vise i umjesto borbe za naslov slijedi im borba za cetvrto mjesto. Moraju se nekako nabrijat za derbi zbog umjetno stvorenog rivalstva sa Dinamom. Oni su druga najgora nakupina navijaca u Hrvatskoj i prvi po kolicini frustracija.

    Da ste samo procitali njihove komentare nakon ispadanja od Lokse... Zale kaj navijaju za usrani klub i psuju dan kad su zakrocili na Gradski vrt :rofl:

    Poderat ih u nedjelju sa gustom i nakon 4 gola u njihovoj mrezi trk sa loptom na centar da se zapjeva "Ajme meni nije mi dobro...".
  • Noel
    4k
    Ovo je djelo vrha Hns-a. Ove snimke koje evo sad cure i dalje i na Osječkim navijackim stranicama.. Krenula je opasna kampanja prema Dinamu sad kada se digao iz pepela i proigrao. Kako nitko ne objavi Var razgovor kad je sudačka pogreška išla u korist tovara? Svakakve metode su jadnici pokušali al zbog ovog će titula bit nikad slađa.
  • austrijanac
    2.7k


    Objavljeno je nokaut Ercega.

    Da se razumijo, u potpunosti sam za ovo. Samo ne na ovaj način.


    Još nisam vidio da je VAR pogriješio negdje. Jadnici beli. I lege. Jadnici.
  • MarK
    231
    Ma ove huškače koje izjeda zlo treba kazniti sa - 20ak bodova i to kao najblažu kaznu za početak. Siguran sam da će se ovo njima obiti o glavu i to na način da će imati nemir i rat između sebe samih unutar tog jadnog kluba. Brekalovo i Barino cerekanje će im se isto vratit kao bumerang. Kod nas se oblaci razilaze i postaje jako vedro, a njima slijedi oluja i pustoš.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Pa svjesni su ukoliko Dinamo osvoji titulu i uđe u ligu prvaka (a bude) će postati neosvojiv i nedostižan. Tako da udaraju sad svakakvim oružjem.
  • Noel
    4k
    Kustić i Jakobušić jasno do znanja žele ovim stavit pritisak na sve sudce sa opomenom ,slušamo vas i svaka riječ će vam bit puštena u javnost ako nam se ne svidi. Vidjet ćete do kraja sezone maksimalno guranje hajduka. Al i to im neće pomoć.
  • Noel
    4k

    A 20 godina je bio do sad osvojiv i dostižan?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ova titula ce bit sladja i od one kad smo u plavom Sibeniku proslavili naslov.
  • Mihaljević
    8.1k
    Tad je liga prvaka bila samo da se popuni proračun, sad za ulazak u LP se dobije duplo para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.