• nwankwo646
    342
    Mislih njih/svih ostalih pa se može dodat trofej ili dva na taj 1 :grin:
  • DrawTube
    3.5k
    I taj jedan jedini trofej su pokrali od Rijeke
    Ispravak cibalie
  • M94
    611
    Bravo za video Eduardo.

    I poruka ljudima u klubu da si ne davaju samošamare s onim klauniziranjem s videima i onda nakon tjedan dana iste braniti kojima si se rugao.
    To ostaviti onima na jugu kojima ne preostaje ništa drugo, oni su prvaci interneta, jedino toga.
  • Crusades1986
    10.2k
    Gorica je uzela 3 boda DinamuMali dioničar

    5. Poraz i remi.
  • Mr Anderson
    6k

    Tu si u pravu, svatko se bori za sebe, pa tako i mi. Nismo ni mi baš cvjećke, ni Rijeka ni Osijek, ali neće nam pasti na pamet ovakav cirkus kakav oni rade. Najviše grešaka ima na štetu manjih klubova i tu je Šika u pravu. Tovari se ne bore za nikakav boljitak hrvatskog nogometa nego za svoju guzicu. Rade pritisak jer klize na dno, a zadužili su se preko glave.
  • Georg Koch
    4k
    odlican!!
    Samo pitanje, da mozda objavite na fb?
    Znas kako bi ljudi komentirali, dijelili i sl.
    Reach puno veci, vidio bi ga svatko!
  • Grga
    13
    Citam i ne virujem..
    Za vas je bruno Maric dno. Ali kad to kazu tovari. Onda bas i nije tako.
    Suđenje je lose, ali kad to kazu tovari, onda ipak nije tako lose jel?
    Onda, Zdravko je sotona, ali kad tovari kazu mordor onda tovari mrze dinamo.
    Zdravko je zlo, ali kad tovari hebu mater njegovim rektalnim alpinistima koji su ostali u strukturama, onda su tovari kmecavci i bla bla bla..
    A tu vec sto stranica kmecite kako tovari rade pritasak.. bu-hu.

    Slobodno mi hebite majku tovarsku. Uvalite mi ban.
  • reziser
    6.5k
    Koji su ovo tu padobranci :angry:
  • Crusades1986
    10.2k
    Odjebi prgavče odavdve!
  • Danko
    751

    Za mene niste tovari već magarci.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Jako su inteligentni. Ocekivali da ce napravit sranje bez da ce ih iko popljuvat. Ocekivam okretanje medija protiv njih uskoro, a onda im samo Bog moze pomoc.
  • Brusa
    973
    dobro si se držo do sad.. Imao korektne upise, ali si se pokazo sad.... Koje konstrukcije i izvrtanja. Cccc
  • Mr Anderson
    6k
    Ne kužim zašto je trajno baniran VesoB. Ako ga je trebalo banirat onda je to trebalo odmah nakon što se logirao, a ne radi ovog što je danas napisao. Ne treba na forumu biti jednoumlje, braniti slobodno mišljenje, pogotovo ne u temama koje ne dovode u pitanje ljubav prema Dinamu.
  • Mayo
    154

    Nećemo ti jebat mater, ipak smo mi gospoda.
    Ali ćemo te zamoliti da odeš odavde u svoju mentalnu mitomaniju i pustiš ostatak normalnog svijeta da raspravlja o trenutnim događajima.

    Lp.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.