• sport
    2.5k
    Potpisujem,jučer pokazujem majmunu s posla sliku zaleđa snimanu s istočne tribine on kaže da je to snimano mobitelom,pokažem mu snimku lakta Mikanovića u Jurišića on mi kaže da ga je prvo udario u rame a onda u glavu.Nakon toga sam mu rekao da je smeće i on i klub za koji navija.Kao da sam razgovarao s Vladimirom Balićem.
  • Noel
    4.3k
    Veli Kustić da je on za to da se objave sve snimke var provjera. Sad znamo odkud cure snimke. Iz vrha HNSa. Ovo nema ni u jednoj državi svijeta da se jednoj ekipi pokuša već 2 godine namjestit titula i još ne uspiju u tome i onda naprave skandal jer ne znaju kaj bi više. Šou.
  • kibic
    1.1k
    Kustić u studiju, i Stjelja ga ne pita hoće li kazne bit za Hajduk, neg jeste se čuli s Jakobušićem.
  • Jurki
    9.7k
    i kaj bu s tim dobil? Umjesto da presjece i kazni retarduse zbog neovlastenog objavljivanja snimki..krpe sa odrubljenom glavom Marica..on bu jos dolijal ulje na vatru.
    Majmun hadezeovski kurca isto nist ne kuzi. Koji klauni nam vode savez da ne vjerujes.
  • Ero
    942
    Pa on je njihov igrač šta se čudite
  • NitkoBitan
    13.5k
    Tovari pustili snimku Krovinoviceve ruke sa tekme Osijek-Hajduk i slazu se sa VAR sobom koja tvrdi da nema igranja rukom... a igracu klizi lopta po ruci do lakta :lol: :lol:

    Hahahahahah nema dalje.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kolega @Klenx mi izrasta u jednog of forumaša čije postove s guštom čitam :lol:
    Prvo lajk, pa onda čitanje.
  • blackbully
    4.5k
    I Osijek se uključio...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kako bi volio da tovari kiksaju protiv Istre a mi Osijeku damo jedno 3 komada pa nek si gledaju snimke do mile volje :lol:

    Bjednici, mali misevi... Jasna kampanja protiv jednog kluba koji godinama drzi ugled i koeficijent hrvatskom nogometu, kluba od kojeg redovito primaju novce na temelju njegovog europskog uspjeha i ne zale se. Sve zarad vlastite nesposobnosti i neznanja.
  • Paggini
    10.7k
    Hahaha super mi je ovaj Eszek, izvlače penal koji je postojao, ali eto ruka krovinovica sve cisto, bacanje miereza na pod, sve cisto.

    Samo vi stvarajte klupski identitet preko viktimizacije samih sebe, drugog identiteta ni nemate. A mozda da pitate svoje ugarske gazde da vam kupe i identitet?
  • Jurki
    9.7k
    ovom sad nece biti kraja.
    Kusticu picko bez kicme.
    A Osijeka treba nabit na kurac u nedjelju i isprskati ih po cijelom Pampersu.
    Bas me zanima kak bi to uefa rijesila da netko u LP napravi takvo sranje ... bile bi takve drakonske kaznetine od kojih se nikad nebi oporavili.
  • nwankwo646
    342
    Navijači hajduka na nokaut Ercega: nije triba stavljat glavu tako nisko :lol: :lol: :lol:
  • Bruh
    901
    Osijek preventivno smišlja ispriku za vikend nakon poraza protiv lokse... genijalno
  • Iskrenjak
    100
    U svemu ovome, unatoč ilegalnim i vrlo opasnim radnjama tovara, jako mi je drago vidjet naše kako pričaju isključivo o nogometnim temama. Cvetko, Vrbančić, Kule i Brodić…

    Fokus mora ostati i dalje tu, ajdmo dalje, a ovi neka se koprcaju u svom vlastitom blatu i izmetu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Osijek preventivno smišlja ispriku za vikend nakon poraza protiv lokseBruh

    Ma odvratne su lege. Sudenje im je sad najveci problem a ne to kaj su ispali od jbne Lokse sa igracem vise nakon prelako danog crvenog kartona Loksi i dvojbenog penala.

    Kradu Loksu ali se eto zale kad su (mozda) osteceni protiv drugih kluba. Smradovi kao i tovari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.