• superhik
    10.2k
    IZBORI❗️

    Kao što je od ranije svima poznato, prvi, povijesni izbori za novi saziv Skupštine kluba održati će se u subotu. Ovim putem pozivamo sve navijače i članove našeg kluba da se taj dan zajedno okupimo u parku Ružmarinka i u 12 sati zajedno krenemo prema stadionu na glasovanje! To se posebno odnosi na sve one koji žive u Zagrebu i okolici, da umjesto glasovanja putem interneta izaberu osobni dolazak na stadion na ovaj poseban dan za naš klub i njegove navijače.

    Neka ovo bude početak tradicionalnog, zajedničkog glasovanja koje ćemo prakticirati svaki put u ovakvim prilikama u budućnosti.


    BAD BLUE BOYS
  • Tercel
    368
    Nisu.. "Moram ić u subotu.. Znaš kolko godina to čekam.."

    "Dobro kaj sam rekla.."

    "Ti buš mi glasal ujutro.."

    P.S. Pred porod smo (<30 dana)
    :cool:
  • AGRAM
    62
    Može li pomoć. Produžio sam članatvo na način da mi je dosla uplatnica na kucnu adresu i to sam platio. Imam li pravo izac na izbore iako mi jos nije stigla članska iskaznica?
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Može li pomoć. Produžio sam članatvo na način da mi je dosla uplatnica na kucnu adresu i to sam platio. Imam li pravo izac na izbore iako mi jos nije stigla članska iskaznica?AGRAM

    Imaš.
  • Sajla
    3.2k
    ako si bio član u 2023oj i produžio članstvo prije 15.2.2024. - imaš pravo glasa. Ako si punoljetan, naravno.
  • AGRAM
    62
    U redu, hvala. Koji dokumenti se moraju priložit?
  • Li d1986
    74
    isključivo osobna ili može i putovnica?
  • M94
    419
    Član kojeg pokušavate povezati je punoljetan. Možete povezati samo maloljetnu djecu.

    Šta mi sad ovo izbacuje za povezivanje članstva? Inače imam uvjete, zeleno mi je. Jel imao ko ovaj problem, možda i je al da ne vraćam sad 50 stranica nazad, trebam im mail slat ili...?

    Išao bi ja tamo osobno al ne znam oću li stići, pa da sam miran i ovako.
  • superhik
    10.2k
    za povezivanje članstva možeš samo povezati maloljetnika. Punoljetni imaju svaki svoj račun
  • M94
    419
    Pa onda ne moram ništa više, a i ja sam u qurcu... THX.
  • Endeavour
    396

    Ma ljudi upotrebljavaju krivu terminologiju od početka, što zbunjuje ljude. Pogotovo jer povezivanje članstva već postoji kao obiteljski paket. Tako se trebao i zvati.

    Jednostavnije, nakon registracije na ulaznice.hr treba unijeti broj članske iskaznice.
  • The Undertaker
    3.9k
    Mislio sam ovo ostaviti za sutra ali nisam siguran da ću imati vremena.
    Htio bih, prije svega, zahvaliti i čestitati svima uključenima koji su ove izbore doveli do kraja i što je to napravljeno kulturno, dostojanstveno i u skladu sa imenom i važnosti Dinama. Nadam se da će svi jednako tako prihvatiti rezultate izbora, ma kakvi oni bili. Posebno bih zahvalio ekipi ovdje koja je bila uključena. Ako sam dobro ubrao to su deda, marcio, papastrumf, superhik. Znam da ih još ima i neka mi oproste ako ih nisam spomenuo. Sretan je klub koji vas ima.
    Pogledao sam obje liste i tu stvarno ima kvalitetnih ljudi. Međutim, ovo što je okupila lista Dinamovo proljeće je debelo prevazišlo moja očekivanja. Jasno da 7 glasova mene i moje ekipe ide listi broj 2.
    Čestitam još jednom i nadam se vašoj i našoj pobjedi.
  • deda
    27.5k
    Under znamo imat obračune ovdje ponekad, no uvijek sam te cijenio kao principijelnog i čovjeka od stava. Iskreno zahvaljujem na dobrim željama i čestitkama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.