• Bosskovitz
    7.5k
    Oni koji nisu kurcem mrdnuli kako bi se u Dinamu promjienilo bilo što sad umanjuju ono što je u godinu dana uspjelo našim dečkima u skupštini i I.O.iako su bili u manjini.sport

    Nemam ni dužno poštovanje za Dinamovca koji je kao novinar spreman degradirati samo postojanje svog kluba na ukalupljivanje u ideološko-navijačko-mitomanski narativ Aleksandra Holige.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Neka piva iza izbora?

    Tam sam oko 11.
  • deda
    27.9k
    Ne boj se, bit će kandidata. :cool:
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus Ne boj se, bit će kandidata. :cool:deda

    I za pivu i za skupštinu. :D
  • Boysica
    447
    Nisu sve iste:vic: mi kompromisno to radi mira u kuci ja idem na utakmice a on na moto susrete i svi sretni i zadovoljni ...
    Ima nas zena koje volimo vise Dinamo neg ista na svijetu rjetke smo al zivimo za sjever i imam klince jedan je vec od 7 g na sjeveru sad je 19 a cure jedva cekaju da ih vodim ... Samo obecavam za sad polako ...
    Nismo sve iste :lol:
  • xavier
    11.1k
    Sutra napokon dolazi taj dan - dan koji smo čekali 15, 20 i više godina. Dan koji se prije samo malo više od godinu dana činio kao utopija. Dan kada po prvi put imamo izbore u Dinamu. Mnogi će se prisjetiti svega što je ovaj klub, zajedno s nama, prošao u svojoj povijesti - od vremena osnivanja kada se brzo etablirao kao jedan od najjačih klubova te je zajedno s ostalim zagrebačkim klubovima činio Zagreb apsolutnim centrom nogometa u bivšoj državi između dva svjetska rata. Preživio je Drugi svjetski rat i preoblikovanje nakon toga, ali uvijek je to ostao isti klub vjeran svojim korijenima.

    Sve do osnivanja hrvatske države, klub je prolazio kroz različite izazove, a kada smo konačno dobili svoju državu, mislili smo da su nedaće iza nas - no to je bio tek početak novih problema. Prvo je došlo nesretno preimenovanje u nepotrebnu složenicu koja nije imala smisla, a zatim preimenovanje u engleski naziv za Hrvatsku. Upravo je to oblikovalo su devedesete godine prošlog stoljeća i dovelo navijače u sukob sa samim klubom.

    Konačno je došlo i naše Valentinovo, mislili smo da je to kraj, no naravno, to nije bilo tako. Bio je to tek početak novog mračnog razdoblja u kojem je klub još više otuđen od vlastitih navijača, početak perioda u kojem su brojne generacije izgubile povezanost s voljenim klubom.

    No preživjeli smo razne zabrane i bojkote, i još uvijek smo tu. Ostvarenje onoga što smo uvijek željeli sada se čini na dohvat ruke. Stoga, nemojmo propustiti ovu priliku. Svi sutra izađite na izbore i osigurajte svijetlu budućnost našem klubu, jer svi smo mi Dinamo.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Čitam ovaj novi intervju Barića na Indeksu i pokušavam shvatiti tog čovjeka:

    https://www.index.hr/sport/clanak/prica-oko-dinamova-stadiona-je-velika-obmana-dinamu-trebaju-novi-ljudi/2543303.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    Nije mi čak niti bitno želi li on biti predsjednik Dinama ili mu je stvarni cilj nova stranka s Lovrićem i lokalni izbori, ono što me zanima je misli li on zaista da će mu ovo što on izgovara u intervjuima pomoći u jednom ili u drugom slučaju?

    "Realno, nositelj navijačke liste nema realnu šansu da nešto napravi jer Barišić ima većinu."
    - odmah pokazuje nepoznavanje izbornog procesa u klubu u kojem se kandidira za predsjednika

    "da Dinamo ne bude prvak na kraju ove sezone i da ne uđe u elitna europska natjecanja, onda bi nastao ogroman financijski problem jer netko treba zaraditi tih 66 milijuna eura"
    - Dinamo ove godine nije igrao niti Ligu prvaka niti Europsku ligu, a od Konferencijske lige je zaradio 7,5 mil €, a Dinamo je živ iako mu nitko nije zaradio tih 59 milijuna eura koji mu fale.

    "Funkcija predsjednika je volonterska i ja ne znam može li on (Zajec) sebi dozvoliti da se iz Atene preseli u Zagreb i živjeti od ne znam čega."
    - Znači brine se za egzistenciju Velimira Zajeca ako se preseli u Hrvatsku i ne dobiva naknadu za mjesto predsjednika, za razliku od sad kad živi u Ateni i nema posao.

    "Nitko ne priča o nagibnoj biciklističkoj stazi u Kranjčevićevoj, jedinoj takvoj u Hrvatskoj, koju koriste tri saveza - Hrvatski biciklistički savez, Zagrebački biciklistički savez i Zagrebački koturaljkaški savez."
    "Na Sveticama se može bez problema za šest mjeseci napraviti montažni stadion, koji može izgraditi jedna turska tvrtka, na kojem Dinamo može igrati dok se ne izgradi Maksimir. "
    - znači smeta mu potenciranje Kranjčevićeve jer tamo ima biciklistička staza, a ne smeta mu to što bi on izravnao ŠRC Svetice i tamo stavio MONTAŽNI stadion, a za AK Svetice koji čak ima i atletski vrtić ga baš briga.

    Od samog početka sam rekao da mi se njegova kandidatura čini kao nekakav bizarni sociološki projekt komičara, a ne ozbiljna kandidatura, ali ovo što je on izgovorio u zadnjih mjesec dana u eter mu ne može pomoći ni da dobije izbore za kućni savjet, a kamoli za predsjednika Dinama ili gradonačelnika, pa ovo su teške bedastoće. Uopće mi nije jasan lik, ako je zaista Antolić iza njega, pandur je mogao naći puno sposobnijeg lika od njega.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Njemu je najviše stalo do stadiona, čini se, tj. da on bude taj koji će srediti stadion. Turska firma čeka.
  • Crusades1986
    9.7k
    Kako se svi plaše i rokču oko stadiona, da ne bi slučajno uspio projekt pa da se prokaže i dokaže njihova 20-godišnja nesposobnost.
  • Crusades1986
    9.7k
    Evo objavljene su detaljne upute za on-line glasanje.

    https://www.facebook.com/share/m186BqUtLVHWgfes/
  • Olmic
    2.7k
    Sutra sve ispod 80/20 u korist DP bi bila sramota
  • dzgkt
    142
    isključivo osobna ili može i putovnica?Li d1986

    U detaljnim uputama objavljenim na stranicama kluba je napisano da se može priložiti osobna ili putovnica. Link
  • pencilneck
    649
    Sutra sve ispod 80/20 u korist DP bi bila sramotaOlmic

    Za koga? Dečki iz DP su napravili sve što su mogli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.