• Mali Zeus
    9.6k
    Ovako nešto može napisati samo osoba koja nije (ili ne želi biti) upoznata s borbom za statut ili je, vjerojatnije, upoznata, ali želi diskreditirati izbore i sam status koji smo izborili.Paggini

    Vjerojatno ovo prvo, ali svejedno u konačnici priče. Još sam mu se obratio prije par tjedana hoće li napisati itd. Uglavnom bio si u pravu i zapravo je to token dinamovac odlični naziv.
  • Sajla
    3.5k
    i onda lik napiše "ne treba sumnjati u to da će u tom slučaju svoj posao odraditi i dežurni medijski štakori." na koga li je mislio....?
  • sport
    2.3k
    Oni koji nisu kurcem mrdnuli kako bi se u Dinamu promjienilo bilo što sad umanjuju ono što je u godinu dana uspjelo našim dečkima u skupštini i I.O.iako su bili u manjini.Prošle godine članovi u ovo doba nisu mogli nikoga izabrati u skupštinu dok sada birati svojih 25 skupštinara.Halo,došli smo od 0 do 25 i sad to nekima nije dovoljno.Pa što se nisu uključili i postigli više.Uh kako me živciraju ti generali poslije bitke koji pišu iz fotelje i prosipaju pamet.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Oni koji nisu kurcem mrdnuli kako bi se u Dinamu promjienilo bilo što sad umanjuju ono što je u godinu dana uspjelo našim dečkima u skupštini i I.O.iako su bili u manjini.sport

    Ovo je ključ. Mlinarić je u jednom prošlom tekstu napisao da i dalje ne ide na tekme zbog nekog svog inata. I onda taj i takav drži lekcije što se moglo postići i o demokraciji s figom u džepu. Joj baš sam bijesan.
  • Paggini
    6.6k
    Oni koji nisu kurcem mrdnuli kako bi se u Dinamu promjienilo bilo što sad umanjuju ono što je u godinu dana uspjelo našim dečkima u skupštini i I.O.iako su bili u manjinisport

    Pa zato što bi njima najdraže bilo da je mamić ostao i da imaju svog velikog demona, jer ovako gube argumente za DINAMO ZAO DINAMO LOŠ KRIMINALNA ORGANIZACIJA DURRRRRR. A i da ne pričam da mrze Dinamo sam po sebi, što, ako nekome nije bilo jasno, postalo je kristalno jasno u zadnjih par mjeseci.

    dalje ne ide na tekme zbog nekog svog inata.Mali Zeus

    Ne da ne ide na tekme, nego nije ni član. To nema veze s "inatom" i "buntom" kako on to naziva, nego ima veze s činjenicom da nije dinamovac i da je sramotno ako on sebe smatra dinamovcem.
  • sport
    2.3k
    Ako se ne varam sutra I.O.tajnim glasanjem bira 35 članova skupštine u II. izbornoj jedinici.Pošto ljudi koji su samostalno podnijeli kandidaturu za člana skupštine nisu oni koji će sigurno svoj glas za predsjednika dati Barišiću u klubu su se Barišić i ekipa oko njega sa nekim zaposlenicima Dinama dali u pozivanje njima lojalnih ljudi da se prijave i svoj glas daju Mirku Barišiću kako bi zadržali svoje pozicije.Među njima osim rodbinski poveznica i štovatelja djela i lika Z.M., ima i povjerenika koji bi napokon trebali shvatiti da bi im u prvom redu trebao biti interes Dinama a ne pojedinih osoba i neka dobro razmisle kako će glasati u izboru za predsjednika.Jer internet sve pamti pa tako i slučaj da su isti ljudi jedanput glasali kako Dinamo nije oštećen a drugi put kako je oštećen u poslovima koje je obavljao Z.M.Eto toliko od mene da ne bi bilo poslije posipanja pepelom.
  • rioda
    2.4k
    To je onaj tip koji se predstavlja navijačem, ali će veću reakciju kod njega izazvati primljeni gol kluba, da može srati "jesam vam rekao", a kad klub zabije onda dva put zaplješće i kaže da smo imali sreće

    Mrzim takve ljude u svim sferama života, a pogotovo na stadionu
  • xavier
    11.1k
    Ako se ne varam sutra I.O.tajnim glasanjem bira 35 članova skupštine u II. izbornoj jedinici.sport

    I to će ipak biti u subotu.
  • đole
    269
    Jedan dio mene i dalje strahuje za malverzaciju ovog online nacina glasanja. A siguran sam da ce lista dinamovo proljece dobiti barem 8 tisuca glasova.
    Ukoliko izadu rezultati i pise da je ta lista dobila recimo 4 000 glasova, postoji li mogucnost da se vidi tko je glasao. Ne toliko za druge, nego bih cisto volio vidjeti kome je pridodan moj glas.
    Mislim mozda zvuci suludo i mozda nije u skladu demokracije, ali kod ovog nacina glasanja ne postoji totalna anonimnost, sigurno netko negdje moze to provjeriti.
    jedan u nizu

    Ha mislim, i kod obične Google Forms ankete kad ju ispuniš postoji mogućnost da ti na tvoju e-mail adresu dobiješ potvrdu da je tvoj odgovor zaprimljen i da ti piše koje odgovore si stavio, tako da svakako je moguće i po meni bi bilo poželjno da to tako i u subotu bude uređeno. Ionako prilikom prijave na stranici za glasanje moraš unijeti svoju e-mail adresu i lozinku.
  • nemapredaje
    1.9k
    Kada se uopće može očekivati objava rezultata?
  • Draž
    1.1k
    ima i povjerenika koji bi napokon trebali shvatiti da bi im u prvom redu trebao biti interes Dinama a ne pojedinih osoba i neka dobro razmisle kako će glasati u izboru za predsjednikasport

    Povjerenici koji su se prijavili za listu 35 nisu ovdje na Zoni. Vjeruj mi.
  • scooniepenn
    1.8k

    Može me netko osuditi, ali ti koji govore da ne idu podržati Dinamo tamo gdje je to potrebno, a to je na stadion iz nekih svojih razloga, mi se mogu lagano spojiti dolje na kisik. Who the fuck is Ivan Mlinarić?! Tko je ta persona?!
  • Paggini
    6.6k
    Who the fuck is Ivan Mlinarić?!scooniepenn

    Osoba koju je telesport postavio kao primjer pravog dinamovca jer se slaže s njima u njihovom "dinamo je kriminal" narativu, a dodatan legitimitet mu daje činjenica da je sin našeg Mlinke jer kao, kako sin dinamove legende može biti kontra Dinama??? Pa on je u startu najveći dinamovac!!!
  • scooniepenn
    1.8k
    Da nije tragično bilo bi smiješno. Stari ti je Mlinka i valjda ti je Dinamo bio doručak, ručak i večera i ti na kraju balade postaneš ovakav odron od čovjeka. Srećom nikad ne ulazim na to smeće od portala pa ne moram razmišljati o ovakvim kvazi Dinamovcima.
  • Cosey
    435
    Gdje će se održavati izbori u klubu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.