• nemapredaje
    3.2k
    Imam samo jednu molbu prema vama dragi kolege, tj. prema svim navijačima Dinama.

    Kada mu se dogodi prvi kiks koji će rezultirati primljenim golom, a s obzirom na njegov način igre s direktnim i rizičnim dodavanjima kroz sredinu hoće sigurno, molim vas nemojte ga odmah uzeti na zub.

    On nam sa svojom igrom donosi puno toga pozitivnog u našim napadačkim akcijama. Daje enormnu pomoć našoj sredini koja se mora puno manje trošiti u otvaranju igre, a ujedno im daje puno više slobode i prostora. I vjerujem da ima podršku od trenera i momčadi da svjesno ide u te rizike, te da kikseve koji će se sigurno dogoditi treba istrpiti zbog puno bolje momčadske napadačke igre.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Malo me prpa vikenda i njegove duel igre ako će Osijek napasti sa Almasijem i Mierezom.
  • Marley
    1.6k
    naravno, tko radi taj i grijesi :smile:
  • Orc123
    7.8k
    Ispao je Max i jucer 2-3 puta i morat ce poraditi na tome. Jako se oslanja na citanje igre pa nekad izvisi. Lakse mu je kad ima Tea iza sebe jer on pokriva puno toga. Mora jos poraditi na duel igri. Sve je to zanemarivo, tj. Ispravljivo kad znas da ti u izgradnji igre donosi ogromnu kvalitetu. Siguran sam da cw ispraviti te nedostatke jer je pametan i inteligentan decko i takav nam igrac treba u prvih 11.
  • Patak
    2.9k
    Možda mi je i najdraži igrač Dinama trenutno (uz Kulenovića). Volim igrače kojima je stalo više od toga da samo obavljaju posao, ali stvarno ima jedan kiks po utakmici. Ali imao je i KTC, ali evo ga sad... Nadam se da će i Max doći na tu razinu.
  • Dudu9
    813
    Nije ni najmanje dobro da on kao stoper lagano ispadne, pa ko jučer napadač ima zicer, lako pisat nema veze di golman spasi tu situaciju ili drugi stoper ti riješi a Dinamo pobijedio, šta kad tako kiksa sa utakmicom protiv Hajduka di je utakmica u egalu i mozda takva situacija odluči pobjednika susreta
  • Zagi
    7.6k
    šta kad tako kiksa sa utakmicom protiv Hajduka di je utakmica u egalu i mozda takva situacija odluči pobjednika susretaDudu9

    Odvagneš koliko ti taj jedan kiks uzima, a koliko ti Maxova igra nogom donosi tokom cijele utakmcie i staviš ga i iduću u prvu.

    Nemojmo zaboraviti da bez Maxa ni protiv Lokomotive nismo mogli izaći iz presinga nego napucavali lopte gore i zbog toga stvorili izrazito malo prilika.

    Tako se ne pobjeđuju utakmice.
  • Captain America
    17.6k
    Rile i Theo trebaju biti stoperi protiv gromada iz Osijeka, a RPG desni bek. Već dovoljno problema Theo ima s Mierezom, a trebat će nam još jedan ''fizikalac'' s tim novim Slovakom. Bit će dovoljno prilike za Maxa u idućim utakmicama.
  • Dudu9
    813
    Ja sam uvijek za sigurnost na prvom mjestu, prije bi Livakovića na golu koji nije dobar u izlasku i tim dodavanjima sa stoperima itd, ali zato skida zicere i teško mu gol zabit, jer bitno je što manje golova dobit jer nećeš moći uvijek zabit više nego primaš golova
  • Zagi
    7.6k
    Isto tako dosta teško je primiti gol kada imaš loptu u nogama.
  • Dudu9
    813
    Jučer Gorica 3 zicera imala tako da nisam siguran u tu kad imaš loptu
  • Zagi
    7.6k
    Eh, nije sam Max dovoljan da ti imaš maksimalnu kontrolu. On je jedna od karika.
    Nije bilo Nevistića i Mišića. Igrali smo sa dva vezna. Utakmica je bila gotova pa je malo popustila koncentracija itd.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Igrao je u paru sa Zivkovicem kojeg je bilo posvuda. Mali je ocigledno zelen. To ne znaci da je Bernauer za svaku situaciju i utakmicu, al za vecinu je.
  • Orc123
    7.8k
    dobro ti je rekao kolega! Odvagneš, ispadne on tu i tamo ali naprijed preko njega se iskreira dvaku tekmu po nekoliko prilika nakon sta svojom loptom probije prvi blok, bez njega igra bi u potpunosti patila. Igra bi zgledala za kurac bez njega. Nije slucajno da smo proigrali njegovim ulaskom. Tko se iole malo kuzi u nogomet vidi to na svakoj tekmi. Imao je gresaka ali em je bio umoran, em je igrao u paru sa zelenim stoperom jod koji u prvom dijelu 2 puta nije drzao crtu zaleđa i nije mu to prvi puta. Tako je napravio i protiv Loxe u 1. Kolu. Max odlicno djeluje u psru sa Teom a ovi nedostatci se lako isprave. Ako se mogao nositi sa Napadacima Betisa onda moze i sa Mierezom uz svo duzno postovanje prema njemu. Max je igracina, mnogima trn u oku bas kao i drugi stranci ali je igracina i jos k tome ljudina! Takve karakterne igrace je uvijek dobro imati. Jednostavno s njim u momcadi igra ima smisla i to samo slijepac ne vidi ili netko kome smeta On ili onaj tko ga je doveo ili samo da se sere.
  • Marley
    1.6k
    Pa dobro ljudi uzmite u obzir da je on sjedio na klupi mjesecimaaaa, i da skoro nista s ovom ekipom on nije igrao. Dakle gledamo ga tek unazad dva tjedna. I svi cemo se sloziti da je u tih par utakmica puuuno vise pridonosio, nego sto je imao gresaka. Nema razloga sumnjati da ce biti sve bolji i bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.