• Antisha
    647
    Pogotovo zato što trenira i igra uz Theophilea.

    Njegove 2 najveće igračke mane se daju riješiti minutažom i teretanom.
  • The Undertaker
    4.1k
    Baš to. Meni je Šutalo u Ajaxu najbolji orjentir koliko na stopera utječe neigranje i neuigranost sa ostalom ekipom.
  • Marley
    870
    nazalost da, i meni je Sutalo najbolniji primjer za to :sweat:
  • Marley
    870
    mislis to sto ima cak 77 kg na 186 cm :sweat:
  • mali M
    3.5k
    Ma joj, pogriješit će stoper... ma nemoguće.. najvidljivije pogreške na terenu su prvo od golmana, drugo od stopera.. to je jednostavna logika... Petko fula 47 čistih šansi i organski ga ne podnosimo dok lik ne izvuče škarice protiv neznam, Hajduka i sve se ostalo zaboravi.. A i Max je jučer ispao na kraju tekme kad je već sve bilo riješeno.. Pad koncentracije, šta sad. Prvo poluvrijeme sam gledao koliko je jako korigirao malog Živka. Cijelo vrijeme morao bit našpanan jer je jednim okom pazio kaj mali dela, to se vidjelo. ali, enivejz, samo neka igra i bit će sve bolji i bolji. slažem se da ukoliko mora čuvati Hulka da se odabere snažniji stoper, a ne on... ali... s druge strane Mierez i takvi bikovi krenu gubiti volju kad ih par puta izbaciš sa lažnjakom ili proigravanjem pa se malo povuku.. Nikom se neda cijelu tekmu ispadat klaun kad imaš pred sobom nekog tko te se ne boji s loptom...
  • Šteco
    530
    Malo je glupo pisati "imao je par grešaka", kao da drugi stoperi koji su igrali nisu radili i ne rade greške, jedino on. Razlika je što će ih kod njega igranjem biti sve manje, jer će rasti samopouzdanje, uigranost i s vremenom će kroz trening ispravljati greške koje radi.

    Ako nastavi kako je krenuo u zadnja dva tjedna, biti će to top pojačanje, a onda priča o "najgorem transfer roku u povijesti" će sve više postati jedan od najboljih, ako Stojković i Kačavenda daju svoj doprinos u budućnosti (nakon Maxa i Kaneka), u što sam uvjeren.
  • StariPlavi
    1
    Nažalost za sve nas koji dišemo za plave pokazuje se sve više da se uprava olako riješila Bišćana i Šimića. Bišćan je imao baš nesreće na početku prvenstva, a Šimić je odradio pokazuje se izvrstan posao u ljetnom prijelaznom roku i doveo zamalo novaca solidne igrače. Jedina zamjerka je propuštanje dovođenja Pjace.
  • Patak
    2.2k
    Propuštanje dovođenja Oršića je najveća pogreška, i to za lpar stotina tisuća eura
  • Orc123
    5.1k
    nije tema ali nije ni par sto tisuca eura vec 3, 5mil eura! Velika razlika ..
  • Patak
    2.2k
    Čitao sam o parstotisuća eura razlike između ponude Dinama i onoga što su Turci ponudili.
  • Orc123
    5.1k
    frende nismo nista ponudili nego smo se zrebali odreci rate od 3,5mil eura da bi on dosao kod nas. U prijevodu nista ga ne bi platili nego ni se odrekli potrazivanja.
  • Patak
    2.2k
    Pa mogao ga je i Dinamo kupiti! Evo koliko su Turci platili Oršu i koliko će on godišnje zarađivati

    Ne znam je li ti točna ta rata od 3,5 milijuna, ali ako su ga Turci kupili za 2,4 razlika je 1,1 milijun, ajde nije parstotisuća ali nije puno više za moguće najboljeg igrača Dinama u povijesti u najboljim godinama.
  • StariPlavi
    1
    uopće neću spominjati prodaju Oršića i Ademija jer to spada u najveću sramotu u novijoj povijesti Dinama
  • Mihaljević
    8.1k
    Čim je malo bolji napadač u duel igri protiv njega ispada smiješan, Bakambu, Mierez, Ivanović... Jako simpatičan dečko ali čini mi se ništa više od toga. Uz Ronaëla izgleda tri puta mirniji nego uz Rileta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.