• Orc123
    5.1k
    Defenzivno ima nedostataka ali danas je imao jednu gresku iz koje nije primljen gol i tjt..cak se po meni iznenađujuce dobeo nosio sa NAJBOLJIM napadacem HNL-a. Sve opasno od promjena strana, od prenosenje igre ide preko njega i stoperi su nam najmanji problem bili danas i opcenito od kad su Ktc i Max u paru. Danas svatko od zadnje linije je imao barem jednu gresku odim mozda Perkovica koji je defenzivno odradio ok iako ga je Bukvic vozao par puta, ali on pak ofenzivno nistanali nije mu zamjer jer nije bek.
    Max meni danas uopce nije odigrao lose, i to ponavljam, peotiv najboljeg napadaca HNL.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Znaci prodemo Betis, dobijemo Rijeku i lik napravi gresku zbog svog stila igre i ajmo razapinjanje? Jel vi stvarno u niskom startu cekate svaki kurac da potvrdi vase misljenje od prije par mjeseci?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Max ima minimalno jedan ozbiljan kiks po utakmici. Samo je pitanje sreće hoće li to protivnik iskoristiti ili ne. Definitivno nije za prvih 11 nekog Dinama kojem težimo. Igra jer mu je konkurencija još lošija od njega.
  • Orc123
    5.1k
    a kaj se cudis...za svakog igraca je tak, senatori se ne smiju dirati ali ovi slobodno koje je doveo Simic. Ja ne mislim da je Max Van Dajk ali stoperi su nama trenurno najmanji problem, on i Ktc su najbolje sto imamo i to uopce nije lose. Najbolje da oni zatvaraju iza, povezuju igru i zabijaju golove.
    Mi se mucimo sa zabijanjem golova k stvaranjem igre, ne radimo presing, ne osvajamo druge lopte, stojimo daleko od igraca. Iluzorno je ocekivati da napadac tipa Ramon ne napravi malo nereda u nasih 16m! Po Ramonu se sralo na ljeto a ja sam i onda pisao da je vrhunski napadac.
  • Jurki
    8.7k
    Dajte ljudi srati po stoperima kad smo prema napred ovak jalovi je zalosno. Treba neki kurac napred i napraviti.
    Mi danas u prvih 45 minuta nismo imali sut u okvir gola. Malenica je mogel uzeti stolac i citati novine na Dravi prvo poluvrijeme ili pecati.
    Spogubili smo milijardu lopti i srati po stoperima je najlakse jer se to vidi kad nekaj zajebu.. a to kaj nam je ofenzivni dio momcadi drkal kurac prvo poluvreme nikome nist.
  • miro
    3.2k
    Previše je sklon rizicima, više bih volio da situacije bliže golu rješava jednostavno, a kad ima prostora nek krene s loptom
  • bbb medimurje
    2.9k
    Super decko, odlican u izlasku s loptom i otvaranju igre ali cim je fizicki jaca spica on u duelu ne moze nikaj
    Jucer ga mierez unistaval, bojim se da bude ga tak i zalizani na poljudu
  • Efes Pilsen
    6.9k
    daj izdvoji situacije osim one jedne kad je isao loptu primat i igrat svoju igru umjesto da je napuca na tribinu.
  • Paggini
    6.9k
    Mierez ga unistavao? Pa Mierez cijelo prvo poluvrijeme nije taknuo loptu, a da nije bilo onog kiksa koji se treba spomenut, ne bi napravio nista na utakmici. Govorit da ga je Mierez pojeo je malo smijesno, dobro je Max jucer izgledao.
  • rioda
    2.5k
    Slažem se, Max je bio ponovo vrlo dobar. Netko je u temi tekme napisao da ga je Mierez otresao u tom duelu, ali to uopće nije istina, išao je primiti loptu i odigrati je dalje, umjesto da je izbacio u aut, a Mierez je to nanjušio. Po meni su dobro ograničili Miereza jučer Max i KTC
  • bongo
    653
    Max mi djeluje pouzdanije od Perića, Šutala i Živkovića. Nije savršen naravno, ali skroz solidno odrađuje sve utakmice.
  • DiddyGuela
    944
    Uredno svaku tekmu napravi jednu kardinalnu gresku koja nas kosta gol sanse za protivnika. Ima on svojih kvaliteta ali branjenje sigurno nije jedna od tih. Jos jedan vrlo prosjecan igrac kakvih nam je svlacionica puna.
  • Danko
    570
    Primili smo 2 gola u zadnjih 6 utakmica, mislim.
    I neki tvrde da su bernauer ili nevistić problem.
    Da nije problem što nam je igra prema naprijed za ku...?
  • Jaro
    5.6k
    Primili smo 2 gola u zadnjih 6 utakmica,Danko

    Ovo...
    Kolko smo golovs iz igre postigli u istom razdoblju? S tim da ovaj Osijeku nije dosao iz igre vec iz kaosa...
  • Orc123
    5.1k
    jos jedan prosječan igrac kako ti velis....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.