• BluePhone67
    4.1k
    Ovo za vozaca tramvaja u hajdukovoj majici/dresu sam sada vec dva puta procitao. Prvi put sam mislio da je to metaforicno napisano, tipa zamisli udjes u tramvaj i na dan tekme vozac nosi hajdukov dres, a sada kada sam to drugi put procitao nije mi vise svejedno i vidim da nije zajebancija. Uglavnom, šokiran sam.
  • GZomanid
    688
    Treba to slikat i zatražiti javno objašnjenje od ZET-a na koji način njihov vozač pridonosi promociji grada Zagreba koji ga plaća.
  • marcio amoroso
    36.9k
    Samo ovako. Kad dobiju 200 mailova ne bude im svejedno. Isto tako neće biti svejedno ZET-u ako dobije 200 mailova.
  • Dino
    2.7k
    Osim tog Tiska sa slike, primijetio sam jos dva, takoder kioska Tiska s identicnim nacinom promocije tog kalendara. Stavili su ga skroz dole u prvi red da svi vide. Naredba je negdje odozgora, nema sanse da bi na tri kioska prodavacice iz osobnog razloga to napravile.
  • Infinity
    16.5k
    Pa objavljivana je slika tog zetovca

    vcfh5u7jt6baj5t0.jpeg

    EDIT: Sad kad smo vec na temi o marketingu. Padose mi napamet one zastavice Rosenborga koje smo spominjali. Mislim da bi nesto sa ZET-om moglo dosta doprinijeti. Dosta ljudi se vozi javnim prijevozom i da na dan utakmice recimo vozaci nose dresove Dinama, da u vozilima ima par rekvizita, da ljudi imaju taj neki osjecaj da je danas utakmica, a ne da neki tovar nosi dres Hajduka u Zagrebu na dan kad Hajduk gostuje u Zagrebu.
  • Markelo
    2.6k
    Nezz kako neki nisu culi za tog Zetovca bilo je na dosta portala o njemu. I to uoci derbija se on "prikladno" obuce. Sepuri se ko pavijan i samo valjda ceka da ga netko izbije. Al eto napokon je primjecen i dobio je svojih 5 minuta slave. Valjda ce sada prestat s tim budalaštinama
  • Mali dioničar
    15.6k
    Tisak ima cjenik za to pozicioniranje. Ne stavljaju prodavači stvari na kiosku na svoju ruku. Ni Nacional ni Globus pa sigurno ne ni Hajdukov kalendar.

    Tako je da je Hajduk vjerojatno platio tu poziciju. Možda i žele neko sranje na kiosku u Zagrebu da se kalendar bolje prodaje.


    https://www.tisak.hr/o-tisku/oglasavanje-na-kiosku-tiska/

    zw56derokt3b7t15.png

    U biti to je vjerojatno ovaj banner. Fakat ste ga svi vidjeli, dobra im je pozicija. :smile:

    bq6uwj3v4xql8mdo.png
  • Mali dioničar
    15.6k
    Osim tog Tiska sa slike, primijetio sam jos dva, takoder kioska Tiska s identicnim nacinom promocije tog kalendara. Stavili su ga skroz dole u prvi red da svi vide. Naredba je negdje odozgora, nema sanse da bi na tri kioska prodavacice iz osobnog razloga to napravileDino

    Znači nije naredba nego je, po svemu sudeći, Hajduk ili tko je već nakladnik zakupio tu poziciju na kiosku. Možeš platiti na kiosku kaj hoćeš. Pa i ono kad te na benzinskoj pita “hoćete Kinder bueno” te ne pita jer misli da ti je pao šećer.
  • Dino
    2.7k
    Vidis ti vraga kak zna potpalit vatru. Dam se kladit da u Splitu ne stoje na tom prednjem banneru.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Da, samo još treba da netko padne jer je napenalio nekog kupca Hajdukovog kalendara. S obzirom na to da se vjerojatno svaki kiosk snima.
  • Dino
    2.7k
    Ma pretpostavljam da je hajduk za svoje kupce platil Tisku da im lijepo upakira kak niko ne bi dobil cusku
  • ZGV
    3.3k
    Ovo za šofera tramvaja u hajfukovoj majici je najvjerojatnije foto shop, jer je to jedino izašlo na nekim falmatinskim porzalima, a i moguće da se lik samo naalikao u majici. Teško da baš vozi smjenu u toj majici, već bi ha netko izbio.
  • EastsideZg
    214
    Koji je to tisak u Dubravi? Danas sam nes kupovo u Dankoveckoj i nisam primjetio ista takvo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.