• Dino
    2.3k
    Frajer najozbiljnije fura hajdukovu majicu dok vozi tramvaj. Valjda ga ljudi sazaljevaju pa zato nije bilo neugodnosti.
  • bbb medimurje
    3k
    Poslal mail tisku
    Sad slijedi i zetu.
    Sramota
  • Majki2111
    2.7k
    Poslao i ja Tisku. Kaj i ZETU šaljemo?
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Dat ću vam istinit primjer o ovome čem se sad raspravlja,
    Ne znam da li znate odnosno da li ste culi/citali o tome sjećate li se prije par mjeseci kada je momak iz ZG(rodom iz navodno Metkovića) otišao u ST jer mu tata ima apartman i kada su ga upitali pajseri iz Makarske jel Dinamovac,on odgovorio ne,i kad su ga pitali da uzvinke onaj hajdučki slogan on je to uradio ali, i dalje samo zato sto je u ZG odrastao opet su ga uhvatili prebili poderali majicu i isjekli ga nožem po rukama
    Razlika je velika tamo u fritulagradu i u Zagrebu
    http://m.pogled.ba/clanak/petorica-u-makarskoj-tukli-i-ponizavali-27-godisnjeg-zagrepcanina/171851
  • Dino
    2.3k
    tjerali su ga da izvuce jos osobnu da ga slikaju i objave, a i prijetili su mu da ce mu iskopat oko ak to ne napravi
  • Kwedi
    3.8k
    Klupski muzej bi bilo fora otvoriti u sklopu stadiona.

    Bar prostora ne fali...
  • Eduardo
    17.8k
    Klupski muzej bi bilo fora otvoriti u sklopu stadiona.

    Bar prostora ne fali...
    Kwedi

    Sad kad si ovo spomenuo, ima još jedna super stvar koju je mislim prošle godine pokrenuo FC Inter. Pokrenuli su 'Hall of Fame'. Ne znam sad točno u detalje kako funkcionira ali su u nominacije i izbor uključeni svi, od navijača do medija i igrača (možda čak i iz svih kategorija), zaposlenika i suradnika, na kraju i oni iz postojeće dvorane slavnih koji su prethodnih godina izabrani.

    Svake godine se bira po jedan član za svaku poziciju. Da bi bili kvalificirani, igrači moraju ispunjavati odredjene kriterije; upisati najmanje 60 natjecateljskih nastupa, imati osvojen barem jedan trofej s Interom i moraju biti u mirovini najmanje tri godine.

    Na kraju lijepo bude ceremonija na kojoj se dodijele nagrade i to je to. Odlično.
  • Kwedi
    3.8k
    odlična stvar :up:
  • Kwedi
    3.8k
    ja bi recimo rado vidio dinamovu aplikaciju.

    preko nje da se mogu kupovati suveniri i godišnje, produživanje članarine, sve vijesti/videa iz kluba i slično.

    i još preko aplikacije imat svu statistiku vezanu uz klub i trenutnu statistiku dinama, dinama 2, juniora...
  • Eduardo
    17.8k
    nisi jedini. To bi bio BINGO!
  • deda
    28.7k
    S obzirom da vjerujem kako nas Vlatka, Amra, Tomislav, Krešimir, Mirko, Zdravko i Zoran svakodnevno pozorno čitaju siguran sam kako i to možemo očekivati u skoroj budućnosti.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Mirko nas 100 posto čita :lol: :lol: :rofl:
  • Crusades1986
    10k
    sta nije futsal dinamo imao/ima slicnu stvar?
  • Crusades1986
    10k
    9stxfmzjcs7lufax.jpg
    Evo sluzbene objave kluba o kalendaru za 2020.g.
    Moze se kupit od danas u fan shopovima i uskoro u webshopu.
  • Mali dioničar
    14.7k


    Jako su se potrudili, ali meni su ipak draže fotke s utakmica od samih ilustracija.

    Ali da je stil malo stripovski, je. Dobar kalendar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.