• vafenss
    233
    Tovari su se u ZG-u ohrabrili i poceli s provokacijama na veliko i to ovi obicni navijaci (iako za mene ko god provocira i izaziva s namjerom nije obican navijac vec covjek koji svjesno trazi nevolje),ovo s kalendarom koji je ono na udarnom mjestu na kiosku nije slucajnost i samo je jedna od stvari u nizu,nebi me cudilo da nakon bilih noci pokrenu i crtanje murala...
  • reziser
    6.4k

    pitanje
    bila je tu jednom rasprava....
    moje dijete ima dinamov rucnik za plazu....
    i svi mi tu rekli..da ne provociram jer budem imao problema
    obican sam navijac..u godinama...dijete bi imalo rucnik
    kaj mislis...bi prosao bez problema? uvjeren sam da nebi...
  • nkdz
    829
    dok god "dica" s juga seru po zagrebu i po dinamu(a masu ih tu zivi/studira/radi ), nebi dao da se vjesaju nikakvi kalendari ili da vozaci tramvaja rade u hajdukovim dresovima ili bilo tko da se prešetava u hajdukovom dresu isto tako i dinamova obiljezja nebi furao na more jer nekom smeta.
    Nije potrebno biti tenkre i glumiti facu, treba se prilagoditi okolini di si
  • reziser
    6.4k
    Nije potrebno biti tenkre i glumiti facu, treba se prilagoditi okolini di sinkdz

    pa naravno
    ja kad pređem naplatne u dlamaciji, skidam zastavice...i ne pada mi na pamet imati taj ručnik na plaži
    ali onda se nemoj ni ti meni tu prešetavati i isticati obilježja...
  • Bosna86
    11.6k
    Svatko onaj tko nosi hajdukov dres, torcidinu majicu i slicno po zg zasluzuje batine jer provocira, imas u ormaru 20 majica i ti bas slucajno obuces tu da hodas po ZG, mo's misliti.... @undertaker... pricas o nekom prijateljstvu s njima, evo ti jedan primjer, ja kad idem sa prijateljima koji su muslimani na rucak ne jedem svinjetinu, niti oni mene gnjave s pricama o razlikama u vjeri, kuzis to je uzajamno postovanje, a ne da oni hodaju po zg kako hoce, a da se nase kamenuje radi rega... zajebi to stari, NAS GRAD NASA PRAVILA!!
  • The Undertaker
    4.1k
    Zašto bi, samo po sebi, nošenje hajdukovog dresa u Zagrebu ili dinamovog ručnika na moru bila provokacija? Kakvo je to zapišavanje teritorija? Evo, na ljeto će dosta vas (nas) u Englesku i/ili Škotsku na EP. Hoćete li nositi dresove reprezentacije po gradovima? Većina da. Da li je to provokacija? Da li je je u redu da vas Škoti i Englezi progone po gradu, tuku i skidaju dresove...Ili da uništavaju štandove za HR rekvizitima? Ili progone studente na razmjeni? Kaj god.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kao što ti je već Xavier rekao mješaš kruške i jabuke.
  • Bosna86
    11.6k
    Mijesas kruske i jabuke.... Je li ikad ikog u zg napalo zato sto nosi Barcin ili Realov dres? Zna se sta Hajduk predstavlja a sta ostali klubovi
  • kjbz
    25
    Nekada je bolje šutjeti i ne praviti se pametan.
  • Neki tip
    19.4k
    Od posla ne stigoh tijekom dana, ali evo da se i ja osvrnem na fotku koju jutros postavih i koja je par stranica rasprave potaknula.

    Ne vidim problem u prodaji samoj po sebi. Kao sto je, cini mi se, @Xavier napisao, nek objave to putem drustvenih mreza, drugih oglasivackih kanala i nek ga trazi tko ga želi.

    Međutim, i kao najobičniji navijač ili simpatizer sto bi bojsi rekli, smatram da Hajdukov kalendar NE TREBA biti istaknut na bilo kakvim prodajnim mjestima po Zagrebu. Nema tu nekih racionalnih objašnjenja, stvar poštovanja prema sredini.

    Kao što ne ističeš za prodaju srpske zastave u Hrvatskoj, kao što ne nudiš po izlozima špek u Iranu.

    Naravno, netko će reći da je to stvar tržišta, ponude i potražnje, ali ne slažem se. Pitanje oglašavanja nikad nije samo pitanje ponude/potražnje, već i pitanje poštovanja i razumijevanja tržišta na kojem se oglašavaš.
  • Infinity
    15.3k
    Kao trgovac mogu samo reci da im je to jako los potez. Neces privuci navijaca Hajduka koliko ces izgubiti navijaca Dinama. Ja u nekoj neutralnoj sredini zaobilazim sve one koji promoviraju Hajduk, a od Dinama nemaju nista.
  • deda
    28.1k
    Dobar rezon, to baš ja kontam. Nebi ni mrtav na tom kiosku išta kupio
  • kjbz
    25
    Nažalost, na slici se vidi kako se ovdje radi o službenom kiosku Tiska.
    Dakle,nije neka privatna konzervica od kioska,neki tobacco,nego Tisak.

    E sad, je li naredba da taj kalendar bude tako izložen, ili u njemu radi netko tko navija za Hajduk pa namjerno podbada pitanje je...
  • BluePhone67
    3.3k
    E-mail:

    Slobodno si dajte oduska, sto vise ljudi napise kritiku, to ce se ovaj problem ozbiljnije shvatit. Sve iz svog doma i kada stignete.

    Ja sam poslao.
  • ZGV
    3.1k
    Pazi, to je ili čista provokacija ili potpuna budala koja ništa ne kuži.
    To se ne radi.
    Ja sam jednom kada sam radio u centru grada snimio lika sa onom maslinastom torcidinom kapom koja ima h u štitu. Tip je išao u salon vjenčanica. I ja ga sačekam ispred i kažem ej stari jesi ti normalan, netko će ti glavu otkinut zbog te kape. Kaže on, pa zakaj, baš je lijepa kapa...znači lik kurca ne kuži. I ja mu objaanim, veli on meni to mi je dao bratić, nisam imao pojima, sorry, skida i bok.
    S druge strane prije dva tjedna na dan tekme Dinamo Hajduk u Maksimiru, prolazim preko Dolca popodne sa curom i baš komentiramo onog debila koji kao vozi tramvaj u hajduk majici i tam baba pridaje mandarine sa hajdukovom šiltericom. I ja gledam i ne vjerujem i kažem ženi, staroj dalmatinki, gospođo sad bi vam najrađe glavu otkinul zbog ove kape i grba na njoj, koji k provocirate, a ona meni onako bahato a ča ti to smeta bla bla bla...pao mi je mrak na oči. A znam da sam napravio neko sranje da bi murija došla i da bi najebao zbog jebene glupače koja živi ovdje, prodaje mandarine i podjebava jer misli da to može.
    Poštuj grad u kojem živiš i radiš, poštuj mjesto gdje studiraš, poštuj mjesto gdje ideš na more itd.
    Nemoj podjebavat i provocirat jer nema smisla to raditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.