• reziser
    6.8k

    mislim da je to do prodavača na dotičnom kiosku
    slažem se da nebi u Zg trebao biti ovako istaknut
  • ZGV
    3.3k
    dođeš i kažeš čovjeku da to makne jer da će mu izgoriti kiosk i bok.
    isto kao i debili sa hajdukovim zastavicama na retrovizorima u Zagrebu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ne vidim u čemu je problem da se na kiosku oglašavaju i prodaju kalendari Hajduka. Ako vam smeta, nije problem u kalendaru ili kiosku već u vama.
  • marcio amoroso
    36.9k
    Moj prijatelj koji radi u Novalji a inače je iz Vrbovca se slučajno vraćao u Novalju nakon tekme protiv njih prošle sezone u zimu. Sveti Rok je bio zatvoren i morao je okolo preko Gračaca. Čovjek nije uopće znao da su igrali Dinamo i hajduk i ne zanima ga nogomet. Umalo glavu nije izgubio u onoj šumetini jer ima ZG rege.
    Naravno da njima treba dopustiti prodaju kalendara u ZG i nek se šire. Kako da ne.
    Nek odjebu sa kalendarima.
  • The Undertaker
    5.5k
    Koji su to oni (koji bi se širili) ? Meni su ti ''oni'' susjedi, kolege sa posla, suigrači sa termina, neki za koje bih dao desnu ruku...Ti iz šume ne kupuju kalendare po Zagrebu, barem se nadam.
  • deda
    32.9k
    Problem je kao i uvijek reciprociteta. Zagreb je metropola i kulturan grad, a Split je u tom pogledu vukojebina. Dolje bi ti isti čas izgorila radnja da tako nešto staviš u izlog.
  • deda
    32.9k
    Meni je na neki način čak i drago, jer se time pokazuje viša razina kulture i dostojanstva nego kod njih.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Pa kad su tako dobri i kad bi dao te ruke zašto ne odeš negdje u Dalmaciju i obučeš Dinamov dres ili zakačiš Dinamovu zastavicu na retrovizor?
    Pa im objasni da bi dao ruku za njih i da igraš s njima na terminu. Probaj to.
  • The Undertaker
    5.5k
    Što sad, ako su oni budale onda i mi trebamo biti takvi? Prije svega, generaliziramo. Ja nemam nikakvih problema da se takvima iz šume koje ti spominješ odgovori silom i istom mjerom. Dapače. Ali, da najebu obični navijači Hajduka jer nose hajdukov dres ili kupuju kalendar u Zagrebu, s tim imam problem. Ili da se napada studente u domu ili poslije utakmice. Kaj god. Meni su takvi jednaki onima ''sa druge strane'' koje spominješ.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Pa čekaj. Evo ja sam običan i nikoga ne napadam. Ne napadam studente i ne palim domove a razbili bi mi auto ili mene jer imam zastavicu na autu.
    Pa mene su na trajektu napali jer sam imao rege
    B-BB 1986, Berlinska registracija jbt.
    Oni znaci mogu biti budale i neka su a mi neka šutimo.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ne. Slobodno tim koji su te napali uzvrati jednako ili i više. Ali da zbog tih i takvih plaćaju obični navijači, to ne prolazi. Nigdje i nikad.
  • marcio amoroso
    36.9k

    Gle, cijenim svačije mišljenje pa i tvoje ali se ne slažem sa tobom. Nisam za to da se tuče svatko tko nema ništa sa Dinamom ali malo respekta trebaju imati. I trebaju znati u kojem su gradu.
  • Markelo
    2.6k
    "Obicni navijaci sto nose hajdukov dres" nadam se da mislis samo oko Maksimira dok se igra derbi jer ako mislis opcenito po Zg onda ces me dobro nasmijat. A napadi na studente u domu je prica medija sa juga. Jesi ikad bio u Stjepanu Radicu, ima masu tovara i nitko ih ne dira. To je i ok, al nezz tko te price o napadima na studente izmislja
  • xavier
    12.1k
    @The Undertaker

    Rekao bih da ipak trpaš kruške i jabuke u istu košaru. Nitko ovdje nije napisao da bi nekog trebalo napadati ili nešto slično. No nogometni klubovi ipak nisu nekakav klasični medijski proizvod i rekao bih da je neka elementarna pristojnost ne oglašavati prodaju hajdukovih kalendara na kiosku u Zagrebu.

    Da me ne bi krivo shvatio, ne kažem ja da ih ne smiju prodavati, ali rekao bih da je sasvim dovoljno negdje na internetu objaviti da recimo Tisak ima hajdukove kalendare i onaj kojeg isti zanimaju, to će saznati, doći na kiosk i kupiti ih. Reklama na kiosku je po meni nepotrebna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.