• Keyser Soze
    10k
    Znači umro sam od smijeha.
  • plavac173
    2.6k
    Di sam ja potrosio 1 sat zivota
  • Mali Zeus
    12.7k
    E sad, jel ta osoba iz saveza koja ima pristup kriva?

    što se tiče odluka na kraju sve ispravno. Je da zvuče kao zadnji seljaci, ali.. Mislim neće to tovarima biti dosta, dapače. I realno, taj Marić je stvarno klaun i suci su nam živi očaj.
  • Time
    855
    Tovari po komentarima traze istupanje hajduka iz lige hahaha
  • Paggini
    19.9k
    Ajme nek odjebu vise iz lige, mirni oni, mirniji svi ostali
  • San Lorenzo
    15.5k

    Nek istupe iz lige, odcjepe se od države, nek se tornjaju u tri pizde toksične materine.
  • serbus
    4.1k
    Baš me zanima koliko dugo bi Talijani trpili kmečanje ?
  • mali M
    5.1k
    Baš me zanima koliko dugo bi Talijani trpili kmečanje ?serbus

    Nebi dugo jer bi brzo ispali do 4.Talijanske...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kako i inače tumače nogometnu igru i sudačke odluke onako kako njima paše, tako i od svega rečenog na ovoj presici izvlače samo ono što se njima sviđa. Sve ono što su normalni ljudi vidjeli odmah je potvrđeno danas. Sve tri odluke su ispravne. Za prve dvije situacije bi možda i prošlo da je vratio faul Livaji i svirao penal za ruku, ali bi to bilo jako nategnuto i oni bi prvi srušili internet da se njima poništi gol radi onakvog povlačenja ili svira protiv njih penal za ono.
    Što se tiče zaleđa, nema kompromisa. Zaleđe je bez obzira bilo 1 cm ili 1 m.
    Jedino logično objašnjenje je da su bolesnici, žele taj naslov na silu jer kuže da im pomalo izmiče iako su bili sigurni da je ovo ta godina.
  • serbus
    4.1k
    Jedino logično objašnjenje je da su bolesnici, žele taj naslov na silu jer kuže da im pomalo izmiče iako su bili sigurni da je ovo ta godina.Mr Anderson

    A na kraju kad neće biti prvaci ovaj slučaj će dobro sjest gosparu da im proda priču za novi mandat. Htio sam ali lopte,suci,kiša, teren koji umara, trener koji crta nisu dali.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma jasno je svima da ovime pripremaju teren za ubuduće, pritisak na sve.
    HNS da je mudar, stavio bi na sve preostale derbije strane suce. To su samo tri utakmice.
  • Jurki
    11.7k
    HNS da je mudar, stavio bi na sve preostale derbije strane suce. To su samo tri utakmiceMr Anderson

    S tim se nebi nist rijesilo jer bi bil pritisak na suce da ih se pogura protiv Istre, Gorice ako treba. Jebes derbije.
    Ta opcija sa stranim sucima bi jedino bila ok da do kraja prvenstva Dinamu, Rijeci i jogurtu sude strani suci bez obzira s kim igraju.
  • Sajla
    5.1k
    nije Varaždin bio derbi pa vidi kaj se izrodilo iz svega. jakobušiću fućkaljku, litvancu zastavicu. drugi pomoćni nije potreban, na strani koju napadaju tovari nema zaleđa. i onda bi mooooožda bili zadovoljni.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Svakome imalo realnom je jasno da je nemoguće izvesti da sve utakmice do kraja njima, nama i Rijeci sude strani suci. Zato sam napisao da barem derbije sude.
  • Jurki
    11.7k
    ma jasno da je to neizvedivo. A i kakva bi se poruka poslala sucima u Hr? Da su za kurac i da ne valjaju.
    Suci jesu losi, ali ovaj linč nikome ne koristi.
    Kaj je najzalosnije ljudi donesli ispravne odluke i opet ne valja.
    Da je jogurt uspel zabiti drugi gol opce se ovo nebi ni spominjalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.