• reziser
    6.8k
    daj ne trazi dlaku u jajetu... bitno je što kažu
  • Captain America
    17.6k
    Tovari falsificirali snimku. U drugim vijestima, hajduk opet neće biti prvak.
  • Paggini
    19.8k
    Kao da će ove presice promijeniti išta. Ako se rade za sve osim hajdukovaca, nama ne trebaju jer imamo oči. Ako se rade se smire hajdukovci, nema šanse jer je sudačka komisija, hns, dinamo, rijeka duboko korumpirana hobotnica koja samo laže i sjebava ih i sve šta kažu lažu

    Tako da eto, ne znam koja je poanta.
  • Nino Bule
    13.4k

    Znam ja sta je bilo i koje su odluke donesene, a ovi klauni ne znaju tehnicki izorganizirat pressicu bez problema, prvo prosla sa pokazivanjem snimki na tabletu sad ovo di 10 minuta nista ne funkcionira, benny hill mi svira u glavi dok sam ovo gledao
  • reziser
    6.8k
    poanta je opravdat ispravne sudačke odluke i smanjiti pritisak na iduce tekme
    Tako da eto, ne znam koja je poanta.Paggini
  • reziser
    6.8k
    a ovi klauni ne znaju tehnicki izorganizirat pressicuNino Bule

    oni su vrhuška sudačke organizacije, tako da nebih komentirao tvoje riječi
    a tehnika zna zakazati...
  • Paggini
    19.8k
    ↪Paggini poanta je opravdat ispravne sudačke odluke i smanjiti pritisak na iduce tekmereziser

    A mislim, taj dio mi je jasan i razumijem, poštujem što staju iza svojih sudaca, ali neće Lovriću to sigurno umanjit taj stres koji sigurno osjeća prije tekme na poljudu jer zna ako ne daj bože neka odluka bude na strani istre, a nije stopostotno čista će dobivati prijetnje smrću...
  • austrijanac
    4k
    Tu se jedino dokazalo da je četvrti sudac najveći klaun na terenu. A bilo ih je.

    Otkud ti ideja dok se snima trčat i tjerat glavnog suca u kurac kao da si Karoglan.
  • kibic
    1.1k
    Upravo tako. To suce kompromitira da navlače.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Znači četvrti sudac Čulina se histerično dere na glavnog da svira faul...ovo je cirkus.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Bruno "akcentira" Marić
  • Nino Bule
    13.4k
    Dakle i kod ruke je sve var dobro uradio, rekao faul pukstasa i to je to.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Četvrti sudac koji je barem 20 metara od situacije dere se glavnom koji je na nekoliko metara da sudi faul iako iz svog kuta ne može vidjeti kako Livaja isto vuče suparnika za dres.
  • Zagi
    7.6k
    Tko je taj četvrti sudac? Čulina?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    "O mrvice baš si promašio tu stopostotnu šansu"

    HAHAAHAHHAAHAH
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.