• kibic
    1.1k
    Kustoćev odgovor na Hajdukov upit je isto smješan. Nije uopće doveo u pitanje kako to da Hajduk objavljuje snimke VAR sobe i kako se to kažnjava.
  • miro
    4.4k
    Nek HNS skupi lovu i uzme strane suce i nek bude glasanje svih klubova o tome tko će ti suci bit, da ne bi kasnije bilo da su im Kustić, Mamić i Barišić birali "krvnike"
  • Noel
    6k
    1. Ni u jednom mediju se ne analizira skandalozno navijačko urlikanje 4.sudca Čuline za hajduk. To je skandal par exellance
    2. Skandal par exellance x2 je kako jedan klub može objavit cjelovite snimke var komunikacije sa Supersport HNL utakmica što je strogo povjerljivo. Da li glavni sponzori lige i hajduka kladionica Supersport imaju veze sa tim? Ako nije točno to odkud takav povjerljiv dokument jednom klubu?
    3. Koje su sankcije nogometnom klubu hajduku zbog objavljivanja tih sadržaja?
  • plavac173
    2.6k
    Gdje ce se moci gledat ta pressica Brune Marica u 11?
  • austrijanac
    4k
    2. Skandal par exellance x2 je kako jedan klub može objavit cjelovite snimke var komunikacije sa Supersport HNL utakmica što je strogo povjerljivo. Da li glavni sponzori lige i hajduka kladionica Supersport imaju veze sa tim? Ako nije točno to odkud takav povjerljiv dokument jednom klubu?Noel

    Supersport je htio uc u Dinamo, ali i SS već dugo nije u vlasništvu Ćorića tako da nije SS povezan.

    Jedino suci i Croatel imaju pristup tim snimkama. Nije teško krenut u istragu.
  • nemapredaje
    3.2k


    Zašto? Zato kaj oni dole pizde? Boli me Eustahijeva cjevčica za to kaj će oni poslije reć.
    Niš ne treba mijenjat.

    Kak ide ona njihova: "Neka patu".
  • kibic
    1.1k
    Ma to sa sucim iz inozemstva isto ima tolko točki oko kojih se ne bi usuglasili klubovi, a prvi Hajduk.

    Koji strani suci? Glavni sudac stranac? Kaj je z pomoćnim? VAR soba ima strance za monitorom? Sude samo derbije? Sude samo 4 glavna kluba? Zakaj ne svim klubovim HNL-a? Njih nadgleda Hrvatska sudačk komisija, dakle Bruno Marić opet? Tko ih plaća, HNS il UEFA-a?

    To ako se odluči može se tek od iduće sezone dogovoriti i uvest.
  • Captain America
    17.6k
    Brzo bi oni zakmečali za našim sucima kad bi došo stranac kojem se jebe za njihove prijetnje i krenuo suditi kako treba.
  • Mali Zeus
    12.7k
    E sad bit će zanimljivo vidjeti hoće li, kad unakaze nekog protivnika Hajduka, izlaziti snimke iz VAR sobe.
    Nekako mi se čini da ne.
  • plavac173
    2.6k
    Hoce bit uzivo pressica ili teksutalni prijenos samo?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ma sigurno će se dogoditi,ali razumijem donekle i njihovu frustraciju. Najdulji period bez naslova prvaka im je bio 16 godina, sada su već na 20. Djeca koja su rođena kad su zadnji put bili prvaci sada već idu na fakultete. Crna Gora i Kosovo još nisu bili neovisni, Modrić je igrao za Inter iz Zaprešića, Facebook nije postojao, a najprodavaniji mobitel bila je Nokia 2600:

    nokia-2600-izvrsna-hr-jezik-sve-mreze-punjac-slici-slika-194868314.jpg

    Ova sezona im je bila vrhunska prilika jer smo mi bili loši kao rijetko kada u zadnjih dvadesetak godina, a onda su još to pojačali na zimu zvučnim pojačanjima. Ogromna je to frustracija kad znaš da si napravio gotovo pa maksimum, tvoj glavni konkurent si je pucao u nogu, a svejedno ne možeš biti bolji. Daleko od toga da me briga i još dalje od toga da ih žalim, ali oni će biti na rubu raspada ako ove godine ne postanu prvaci. A o tome odlučujemo mi.
  • striko
    1.5k
    Za fejs i Modrića nisam siguran
  • Mali Zeus
    12.7k
    Facebook je nastao 2004., ali 2005. je Modrić def bio u Interu, to je ona sezona kad je Štimac preuzeo Hajduk od Bake Sliškovića i osvojio naslov.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Mislim da je u zimskom prijelaznom roku 2004./05. vraćen u Dinamo što znači da je ipak bio u Dinamu kada je Hajduk digao trofej u 5.mjesecu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.