• Navijač Dinama
    8.3k
    Nije abruno Marić bajan, daleko od toga, i bilo tko od sudaca, pogotovo klošo Kolarić koji je zadnji derbi samo napravio nekoliko očitih propusta, pa kompezirao i pravio štetu, Bel, Pajač, Strukan, onaj Terzić isto tako, i ne bi me čudilo da danas u kupu, upravo Pajač od pomenutih koji sudi, isteroriše jadnog Varaždina da ublaži malo kako je sve ispravno i u redu.

    Svi oni ta familija kako se zovu, a nisu prgava, tako se prgavci ne ponašaju, oni su govna kanalizacijska, državna mezimica od medija i svega što hoće da odlučuju i govore šta će se radit, sektaška, licemjerjena.

    Oni su sekta niti manje niti više. Bolesna sekta, kojoj se mora stati na kraj jer neko će glavu jednom izgubit radi njih, a nije da se nikad i nije desilo, kako od same torcide koji im se na neki način zamjerio tako i od tovara samih.

    Busali se do rata da su veliki jugoslaveni i komunjare, članovi udbe, sad busanje da su veliki Hrvati i da im se na pravdi Boga sudi. Kontra mraku kontra sili, zapravo kontra svemu što ne puše u rog kako i oni sami i tu nema nekih invidualnosti, isti su opanak i onaj iz tovar Zagreba, i onaj iz Kaštel kurcevaona kao i onaj iz Slavonskog Broda.

    Ljudi drze od medija i svih nekakvih utjecaja, do toga da ce jos malo oni diktirat suce, osmišljavat suđenje i sve kako njima paše, a sve jeftini trik poeni Klauniciusa i onog drugog sektaša sa kockastom glavom da bi svu svoju neznanost i neuspjeh opravdali i prikazali da ih pak netko "sabotira" i ne dozvoljaje im da djeluju, i tako unatrag već 18-ak godina, samo nekad je to gypsi i vlaj Maleš, nekad je ovaj kreten latvijac litvanac što je već, pa tele Brbić i svi slični mitomani i prodavači magle koji su svoje neuspjehe i mitomaniju opravdavali baveći se više nama i svim drugima samo ne njima samima.

    Jedna od najvećih pošasti koja je pogodoila Hrvatsku državu i hrvatskog čovjeka su upravo taj hajduk,torcida, hajdukovci i mentalitet koji se ne može "razumit", a zapravno ni oni sami ne mogu, frustirana bagra.

    Ako će istupit, nek istupe kao sto je netko reko, nek idu među svoje srbe, talijane, turke, škutoriju i slično ovisi o tome kako se osjećaju i koji su indetitet.

    Ili nek si osnuju svoj savez nogometnih komunista "rent apartmanaša" a kojem će im igrat svaki od kaštel debila, trogir, dugopolje, solin, i sva ta okolo splitska prčinarska mjesta i selendre.
  • rioda
    4.8k
    Slažem se, i ja sam to prije napisao, ali me ova njihova izvanredna vijest potaknula da im poželim ispadanje još danas
  • NitkoBitan
    17k
    Imaju snimku ("procurila") iz VAR sobe sa utakmice Dinamo-Rijeka. Zar nije to protuzakonito? Kaj rade nadlezne sluzbe...
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ja ću samo reć da mi je prvi put kao Dinamovcu neugodno u ime hajdukovaca. Pa ovo je sramota svjetska. Ukoliko zona priprema neki post na ovu temu, ovo će izgorit.

    S druge strane, ovome treba stat na kraj. Uvest zabranu prigovora i razgovora o sucima. Ovo više nije normalno, nakon svake tekme pokreću se trzavice i pitanja, sudci nisu bajni ali ovi mediji ih još više ubijaju i srozavaju im samopouzdanje. Možemo očekivat nakon svakog kiksa nove runde prigovora. Ovi dolje su teški očaj, napustite tu ligu više i stjerajte se u 5 pm, i ovo malo dobrog nogometa što nam je ostalo u ligi nam VI uništavate.
  • Juznjak
    3.8k

    Tko ima? Odakle sad to?
  • reziser
    6.8k
    Ove priče o napuštanju lige,znamo da je nemoguće.
    Zabrana prigovora sucima postoji,kazne su mizerne.
    Komentiranje klubova na odluke suca su također zabranjene,a kazne opet minimalne.
    Zlo svega su MEDIJI, koji šire zlo i netrpeljivost među svima,samo da bi zaradili koji klik.
    Znamo da su "novinari" većinom propali studenti iz Dalmacije...
  • superhik
    11k
    Hajduk. Netko im je dostavio audio zapis iz VAR sobe
  • dmil
    299
    da mu postoji konkurencija u Hrvatskoj Croatel bi se mogao oprostiti sa snimanjem HNL iduće sezone, pogotovo ako je procurila i VAR komunikacija s utakmice Dinamo - Rijeka
  • Captain America
    17.6k
    Ovaj sociopat što pušta snimke se pretprošlo ljeto dan prije superkupa hvalio kako ima čovjeka koji prati Pajača i objavio slike dok "nije bio na dužnosti" :monkey:
  • veselko tenžera
    2.1k
    Odličan komentar na 24sata - voda došla do grla pa su se počeli i na ispravne odluke žaliti.

    Da sam Bruno Marić, odgovorio bih s 5 riječi - sve VAR odluke su ispravne.
    Ni slova više.

    Inače, nek svatko tko ijednom pomisli kako bi bilo dobro da su ova magarad u utrci za naslov memorira ovaj medijski i ini teror nad zdravim razumom koji ovi provode.
  • kibic
    1.1k
    To misliš na taj FB profil Dnevnik nervoznog?
  • Jurki
    11.7k
    Ja ću samo reć da mi je prvi put kao Dinamovcu neugodno u ime hajdukovaca. Pa ovo je sramota svjetskaDoktor Kunić

    Mene nije sram. Neka samo pisu objavljuju snimke. Sigurno bu to na pozitivan nacin odjeknulo kod svih klubova a bome i igraca.
    Svima je vec pun kurac tovara.. i nebi me cudilo da od danas pa do kraja prvenstva svi klubovi igraju protiv njih ko da im zivot ovisi o toj utakmici.
    Nitko ne voli pickice koje placu po medijima i kukaju kako ih se krade i ne dozvoljava da budu prvaci.
    Zelim im od srca da se ugase, da bankrotiraju da ih vise nikad ne gledamo i ne slusamo.
    Kme kme žgadijo blitvarska
  • NVKOD
    1.3k
    Snimka-zaslona-2024-02-27-173943.png

    Pametnome dosta.

    Bez obzira kako završilo, treba ih kazniti radi objavljivanja cjelovite snimke iz VAR sobe bez ikakve dozvole.
  • NitkoBitan
    17k
    Srpski spužva bob: Sunđer Bob Kockalone

    Tovarski spužva bob: Spužva Bob Kmečalone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.