• rioda
    4.8k
    Vrijeme je za strane suce jer uz ovaj neviđen pritisak dovode regularnost prvenstva u pitanje
  • dzgkt
    155
    Jesi siguran da su izvanredne vijesti? Nedavno su najavili vijesti svaki dan u 19:11, možda je danas ranije zbog utakmice.
  • Keyser Soze
    10k
    Napisali su sami da su izvanredne.
  • Jurki
    11.7k
    A tko je hajduk da oni objavljuju cjelovite var snimke?
    Ak objave onda je to kaznjivo i ja bih ih kaznil uzimanjem bodova
    Skandalozno je to kaj rade
    bbb medimurje

    Upravo to. Kazniti tovare oduzimanjem bodova pa nek onda kmece. A Croatelu spiciti tuzbu jer Var snimke su vlasnistvo saveza a ne jogurta ili Croatela.
  • Marcinko
    595
    Hoće li se komentirati drugi žuti Dabre.
  • dzgkt
    155
    Aha, nisam vidio taj dio, sad vidim da su izvanredne.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ako netko nije znao na indexu su pojasnili:

    Hajdukovci smatraju da su oštećeni u nekoliko situacija - da je golu Varaždina prethodio prekršaj na Marku Livaji, da im nije dosuđen penal zbog igranja rukom te da je neopravdano poništen gol Livaje za 2:1 zbog zaleđa.
  • Praskaton
    2.3k
    Treba odgovorit na sve ovo sto rade jer je to bolesno.Stvaraju takav narativ i s obzirom koliko ponavljaju to ostaje u javnosti,pa i u podsvjesti svih sudionika.Kad bude jezičac na vagi to znaci itekako.

    Al pored svega toga mi moramo ostat fokusirani na sebe.Isplivali smo nekako iz kaosa.Sad slijedi jos teži posao.Osijek,Paok x2(kojeg se vec podcjenjuje vidim) tovari,Rijeka...Sve u gostima.
    Nasa igra je daleko od dobre (zadnje dvije pobjede su nam se penalima).
  • dzgkt
    155
    A mi mislimo da su naši pretjerali jer su objavili video na instagramu s A je to muzikom :lol:
  • Keyser Soze
    10k
    Smiju li oni ovo uopće? Može im HNS lagano bodove skinut.
  • Bruh
    926
    Kakav će to bit kaos ak danas još i spuše od varaždina
  • Mlađi referent
    12.3k
    Površno sam ispratio ovo radi obveza, ali ako sam dobro ubrao nastala je drama zato kaj je potvrđeno da je sve ispravno bilo suđeno?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    A mi mislimo da su naši pretjerali jer su objavili video na instagramu s A je to muzikom :lol:dzgkt

    A njima će njihovi i nakon ovog biti preblagi...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Živim za to da dođu strani, neutralni i neopterećeni suci i da im podijele 3 crvena u prvih pola sata za glumatanje i psovanje majki.
  • Bruh
    926
    a kak bi smjeli em vrijeđaš suce i još će vjerovatno pokazivati snimke koje oni zakonom ne bi smjeli imat... a dobit će vjerovatno minimalnu kaznu jer ih HNS neće htjet previše kaznit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.