• Mr Anderson
    7.9k

    Imaju kao neki službeni forum udruge NH. Koliko sam čuo na tom forumu se strogo drže jednoumlja. Nema slobodnog mišljenja.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Imaju kao neki službeni forum udruge NH. Koliko sam čuo na tom forumu se strogo drže jednoumlja. Nema slobodnog mišljenjaMr Anderson

    Mislim da moras bit clan hajduka da bi se mogao ulogirat u forum, tako sam barem cuo od svog frenda koji je hajdukovac.
  • Jurki
    11.7k
    Ne kuzim dal su tolko nadrogirani dole i da im je droga pojela mozak pa su tolko mutavi. Znaci lovis rezultat, napadas, Varazdin je bil zreli da primi drugi gol i kaj ovi retardirani narkomani na jugu naprave..
    2 bakljade, 2 veca prekida di je ubijena utakmica i Varazdin dolazi do zraka i privede mirno utakmicu kraju.
    Od negde tam 70 i neke minute se uopce nije igralo.
    I njima na kraju krive lopte umjesto da prstom upru u "najluđe navijace na svitu".. koji skup debila.
  • Infinity
    16.3k
    Nagledao sam se utakmica u kojima je Torcida spasila protivnike. Toliko puta sam u kafani slusao od njihovih navijaca da ovima je*u mater, pa i da u nekom opustenom razgovoru kad se ne gleda utakmica i nisu nabrijani kazu da je Torcida kriva sto nisu dobili neke utakmice.

    Osjecaj za stanje na terenu im je ravan nuli.
  • Paggini
    19.8k
    Torcida je odavno sebi svrha
  • nemapredaje
    3.2k


    Njima je:

    1. Torcida
    2. Mržnja prema Dinamu
    3. Ljubav prema Hajduku
  • Jurki
    11.7k
    Njima je:

    1. Torcida
    2. Mržnja prema Dinamu
    3. Ljubav prema Hajduku
    nemapredaje

    Na 3. mjesto bi stavil prije mrznju prema Rijeci i Osijeku, zraku koji udišu
    4. Kmečanje pa onda ostalo
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Odavno Hajduk postoji zbog Torcide, a ne Torcida zbog Hajduka... Proljeće je 2022., igra se derbi na Poljudu, 20. sekunda utakmice Lukas Grgić s nekim našim u duelu nakon čega lopta odlazi u out... Lukas Grgić maše rukama prema publici i diže ih na noge... Ej, u 20. sekundi... Tko je tu došao koga gledati i podržati ti njih ili oni tebe? Osim ako "najbolja atmosfera na svitu" nije bila ugašena u 20. sekundi...
  • Bruh
    926
    Pustili su im audiosnimku sudaca tokom poništenog gola... očito samo tovari mogu dobiti takve snimke zašto ne bi i mi dobili za gaženje RPG-a i ostali klubovi za sve kaj su im sjebali ove sezone.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pustili su im audiosnimku sudaca tokom poništenog gola... očito samo tovari mogu dobiti takve snimke zašto ne bi i mi dobili za gaženje RPG-a i ostali klubovi za sve kaj su im sjebali ove sezone.Bruh

    Vrti se i snimka di netko urla prije gola Varaždina faul faul, naravno radi se o četvrtom sucu navodno.
  • Bruh
    926
    ma ovo sve postaje smiješno čuj procurilo pa nađi tko je i daj mu otkaz nemre on birat kaj će pustit kaj neće ak se ne varam ovo se već dogodilo jednom isto za hajduk...
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus ma ovo sve postaje smiješno čuj procurilo pa nađi tko je i daj mu otkaz nemre on birat kaj će pustit kaj neće ak se ne varam ovo se već dogodilo jednom isto za hajduk...Bruh

    ovaj dio mi je super:

    Nakon još nekoliko rečenica je ipak javio Franu Joviću da je zaleđe i gol Hajduka je poništen.

    Nekoliko rečenica više manje i nije važno što je rečeno u tih nekoliko rečenica.
  • nemapredaje
    3.2k


    To je isto kao i da je netko s tribine vikao.

    Mišljenje četvrtog sudca za odluke na terenu nema nikakvu težinu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mišljenje četvrtog sudca za odluke na terenu nema nikakvu težinu.nemapredaje

    Ne samo to, nego kaj je četvrtog suca netko snimao na audio da se dere faul. Mislim sve zvuči suludo imaju neku snimku di netko viče faul i to je navodno četvrti sudac koji je tam da smiruje trenere i igrače i pokazuje zamjene.
  • nemapredaje
    3.2k


    Di uopće čitate/slušate te izdrkotine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.