• serbus
    4.2k
    Tko se na kraju više puta vratio u d , Kruno ili profa ?
  • Krizy
    43.3k
    I jedan i drugi su bili treneri u tri navrata.
    Baš kao i Zlatko Kranjčar :pray: , njih trojica najviše puta računajući samostalnu Hrvatsku.

    Na klupi su bili:
    Kranjčar - 1000 dana
    Jurčić - 904 dana
    Ivanković - 630 dana
  • mali M
    5.1k
    nikad neću oprostiti Gražu što mu je ukrao prvijenac!!! To sam vidio kao prekretnicu i da će sad frcat golovi ko kokice, a Graž mu zakuca loptu s linije!!! Hjoooo kako sam ljut bio!!
  • Zagi
    7.7k
    Legenda još igra.
  • Mr Anderson
    8.1k
    Bila je i utakmica, ne sjećam se protiv koga kad su Miuri dali da puca penal i ovaj promaši. Nije mu bilo suđeno da zabije.
  • deda
    32.6k
    Mladost 127
  • plavac173
    2.6k
    Voli Gavra provocirat bivsi klub :cool:

    IMG-5054.jpg
  • Eduardo
    20.2k
    I jedan i drugi su bili treneri u tri navrata.
    Baš kao i Zlatko Kranjčar :pray: , njih trojica najviše puta računajući samostalnu Hrvatsku.

    Na klupi su bili:
    Kranjčar - 1000 dana
    Jurčić - 904 dana
    Ivanković - 630 dana
    Krizy

    Marijan Vlak bio je četiri puta - 765 dana.

    14.06.1997. do 15.02.1998. (29 tekmi)
    30.10.1999. do 19.11.2000. (53 tekme - osvojio prvenstvo)
    14.04.2002. do 06.05.2002. (doveden kao privremeno rješenje - 5 tekmi - osvojen kup)
    25.12.2008. do 05.03.2009. (8 tekmi)
  • dinamozivivjecno
    2k
    Jedna sa buducim trenerom :cool:

  • Marley
    1.7k
    Taman htjedoh pitati, prati li tko ovdje Ajax?
    Kako objasniti ovo sto se i dalje dogadja s Josipom? Cinjenica je da on nije "svoj". Pratim Ajax otkako je otisao tamo jer mi je on neupitno jedan od najdrazih igraca.
    I ocekivano, znamo koji je bio kaos pocetkom jeseni i koliko su losi bili svi skupa. Onda s dolaskom trenera su se digli, Jopa se napokon poceo dizati na svoju razinu i bio medju najboljima na terenu, pobjedjivali su skoro sve.
    Sad opet kaos. Mislim da zadnjih mjesec dana nisu pobjedili nista, primili hrpu golova... Sutalo lose ocijenjen, a zadnje dvije utakmice da i ne spominjem.

    U cemu je tu stvar? Necu nikad povjerovati da je stvar u njegovoj kvaliteti i da je Ajax kupio "macka u vreci", jer svi znamo kakav je igrac bio u Dinamu, a i za repku sve odradjuje besprijekorno.
    Toliko mi je zao zbog njega i bas se nadam da ce uspjeti izdici se iz svega ovoga, jer ovaj medijski linc je odvratan :broken:
  • dinamozivivjecno
    2k
    Mislim da je Jopa trebao otici u Leipzig koji je sigurno bolja opcija za mlade igrace nego Ajax koji je u padu posljednjih godina
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Gledao sam neke utakmice, ne previše njih, nije bio loš... Pročitam i komentare navijača, ništa negativno o Josipu već problem vide u tome što Josip igra u paru s klincem 2006. godište(u nedjelju je protiv AZ-a bio i kapetan)...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.