• wolfgang14
    1.1k
    Razumljivo :lol:

    Joaquin Sosa

    "Kroz godine sam upoznao brojne kulture i svugdje izvukao nešto što mi je pomoglo da napredujem. Ne i u Zagrebu. Nisam se nijedan dan osjećao kao da sam blizu da se prilagodim. Trener uopće nije razgovarao sa mnom. Ako ne govorite hrvatski, u Dinamu ste izolirani. Stvari nisu nimalo išle po planu. Išao sam u Dinamo da steknem još iskustva i iskušam se u igranju nogometa u Europi, ali ništa od toga se nije dogodilo", rekao je Sosa.
  • Brusa
    725
    hvala ti :up: jbg ne dam im klik... :lol:
  • jedan u nizu
    6.1k
    Tko bi rekao, trener nije razgovarao s njima.
    Al nek je on odmah procijenio da nijenigrac za dinamo, strasno.

    Edit: malo sam prenaglio sa osudama.
    Nazalost nikad necemo saznati kakav bi igrac bio, al nikako mi nije jasno zasto su ga uopce doveli ako trener na kraju nije ni rijec progovorio s njim
  • San Lorenzo
    11.6k
    Sosa zvuči kao uvrijeđena frajlica, kako to da je Teofil uspješan, Kaneko, pa i Max...ako ga se Bologna odrekla, ako ovdje nije mogao do minutaže, jel razmislio da je možda problem u njemu?
  • plavac173
    2.6k
    Kakve poveznice, fascinantno :zip:
  • Maki2
    454
    Ma joj taj lik je posebna prica ahahahahaha. Znam iz prve ruke da covjek nije mogo izac iz ronda da jez jebe jeza. Vrtili su ga ko prase u sredini ko nekog limaca.
  • Jaro
    5.6k
    sosa je ocito truba od igraca, al realno, u razdoblju dok je bio tu Kaneko i Max su bili gdje i on. Kaneko uletio slucajno pred kraj polusezone i treneru nekoliko puta spasio huzicu.
    KTC je druga prica, "domaciji" od nekih domacih i sigurno dovoljna zna hrvatski za sudjelovati u treningu i utakmicama...
    I dosta ekipe i tu na forumu je ukazivalo na "nefer" odnos prema stranim pridoslicama...
  • Droljo
    5.1k
    Jakir je igrao vani i trebao bi znati kako je to u tuđini te pomoći strancima. Baš loše
  • Keyser Soze
    8.1k
    Šutalo na prodaju od ljeta.

  • Eduardo
    17.6k
    ne samo Šutalo već i Sosa i Medić kao i još nekoliko njih koje je doveo Sven Mislintat.

  • Praskaton
    1.8k
    Moze daj sva tri ako njima ne trebaju :grin:

    Edit: A s obzirom da ce im ostat mjesta u autu nek ponude prijevoz i Mikautadzeu
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja bi svakako probao sosu dovest da uđe u rotaciju s ogijem i rjesimo napokon taj lijevi bek.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Sosa ti se sigurno neće vraćati ...imat će boljih ponuda od Dinama on
  • Izet Hajrović
    888
    slažem se, a ako baš nikako nije moguće, onda dovesti nekog beka besplatno da bude u rotaciji s Ogijem, npr. Frese kojem istječe ugovor u 6. mjesecu tako da dođe bez odštete. Medić bi bio odlična opcija na stoperu, mogli bismo ga dovesti za 2 mil. Također, Samy Mmae iz Ferencvarosa vratio se u puni ritam i igra odlično, također mu istječe ugovor na ljeto. Lovren će isto biti opcija tako da se ne bih žalio kad bismo doveli 2 stopera i lijevog beka za sve skupa 2-3 mil, a riješimo se viškova tako da imamo 5 stopera u vidu Perkovića, KTC-a, Maxa i 2 od prethodno nabrojanih...ostatak prodati, a Živkovića na posudbu. Lijevi i desni bek bi po tome bili riješeni, za golmana vratimo Čavlinu pa nek se Nevistić i on bore za jedinicu. Eto, za cca. 4 mil. riješena kompletna obrana, a potencijala za prodaju definitivno ima u vidu Šutala i Perića. Veza je ok, imat ćemo na ljeto Sučića, Mišić, Bulata, Roga, Ademija za poziciju zadnjeg veznog što je sasvim dovoljno. Ovo prema naprijed dosta ovisi o potencijalnim prodajama Baturine, Špikića, neotkupu Vidovića tako da će tu biti svakakvih rošada, ali u globalu nam ne treba nekakav veliki remont, samo treba dovesti kvalitetu na određene pozicije.
  • Dudu 9
    151
    Sosa i Šutalo nema šanse da dođu, ali Medića bi se već moglo ubosti.
    Sva trojica će se preporoditi kada odu iz Ajaxa koji je postao izuzetno toksična sredina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.