• Sajla
    5.1k
    Pa no, imamo jedan trofej (SK) i u igri smo za još tri.Zagi

    taj prvi trofej ove sezone (superkup) nije pod Jakirom nego Bišćanom, zato njemu ostaje osvojiti 3 ;)
  • Zagi
    7.7k
    Ok to stoji ali neće za 50 godina pisati
    "DZG osvojio 3 trofeja pod Jakorovićem i jedan pod Bišćanom"
    nego
    prvi (od mnogo) puta je DZG osvojio quadruple u sezoni 23/24 ...
  • Sajla
    5.1k
    stoji to sve, ali čovjek je napisao da će si istetovirati Jakirovića ako osvoji sva 3 trofeja do kraja sezone, ja sam shvatio da je poanta u treneru, a ne sezoni i broju trofeja.
    a kaj se mene tiče, ako sezona zbilja tak završi umjesto trenera tetovirat ću si radije ta 4 trofeja - scene kako Livi diže superkup, Ademi kup/ligu, Petko ECL ;)
  • emilperska
    5.6k
    Meni je dovoljno samo da osvoji ECL i istetovirat cu i trofej i njega, boli me kurac..
    Jakire daj nam europsku kantu!!! :naughty:
  • M94
    1.2k
    Leicester će bit qurac od ovce kad Jakir ispriča svoju priču s tripletom.
  • Orc123
    8k
    Jos ce snimati film o njemu :lol:
    Kudio sam ga s razlogom, evo sad cunrec da smo konacno malo poslozili linije ali s naglaskom da moze to biti jos dosta bolje, pogotovo napadacki.
  • dinamozivivjecno
    2k
    napadacki moze i mora bolje, ali vjerujem da ce to doci samo od sebe i da cemo na jednoj utakmici samo eksplodirati po pitanju napada, neka prva prilika bude za to protiv Gorice u srijedu
  • Droljo
    8k
    Jedini je rudeš konstanta...
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Rudeš osvojio sve svoje bodove od dolaska Jakira u Dinamo
  • Hrc-Vg
    349
    Pola pobjeda bez igre, statistika je kurva.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ma to su ko one pjesmice o prosjeku bodova u Mariboru..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I ja sam ga hvalio zbog betisa i rijeke ,Ali treba dobit osijeka i sve ovo potvrdit,inace nista nismo napravili
  • SAS1987
    14.7k
    Ma to su ko one pjesmice o prosjeku bodova u Mariboru..Efes Pilsen

    Jakir je u Mariboru bio kad se uvelo pravilo pet izmjena te je skužio da mu je najbolje ostaviti najbolje igraće na klupi te ih ubaciti u 50 - 60 minuti kad je protivnik umoran :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.