• plavac173
    2.6k
    Jedan komentar Dinamovog profila:

    "Najveci dobitak danas je sto smo zadnjih pola
    sata izgledali kao da smo mi igrali prije tjedan, a oni prije tri dana.
    Ovo je pobjeda Jakira!
    Od uvodenja Spikica koji je napravio puno nereda u njihovoj obrani,
    pa do zamjene Brodió za Petkovica gdje smo napadacki poceli igrati bez puno kompliciranja. Mislim da je vrijeme da sad Jakira postedimo kritika i pustimo ga da radi u miru. Zasluzio je to nakon prolaska Betisa i rušenja Rijeke."
  • austrijanac
    4.1k
    Jako loša realizacija i igra u zadnjoj trećini.

    Nešto na čemu treba poradit. Čestitke na 3 boda, ali našao je zadnju liniju, sad još naprijed.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Neću ga pljuvati a bome niti hvaliti, toliko mi je živaca pojeo da se jedino može odužiti titulom i prolasku u finale ECL-a, tek tada neće dobiti ružan epitet. Drž gaće serhio
  • Paggini
    20.6k


    Tako je, tada cu ublažiti svoj stav sa "Jakir Out" na "Jakir Maybe Out"
  • Zagi
    7.7k
    Ovim tempom će za iduču sezonu biti ili osvajanje Lige prvaka ili otkaz.
    Neka, ja sam uvijek za visoko podignutu ljestvicu.
  • Captain America
    17.7k
    Hvala Dariju Šimiću što nam je doveo ovog čovjeka. Probudio se pobjednički mentalitet, obrana izgleda ko nebo i zemlja u odnosu na ono prije, a i svi igrači koji su stigli izgledaju kao pojačanja.
  • Patak
    2.9k
    Još je u igri za sva tri trofeja. Ako sve osvoji postat će jedan od najboljih trenera svih vremena. To mu želim (i svima nama).
  • hardek
    2.8k
    Obrana je sređena, sa Maxom i Nevom lakše izlazimo u tranziciju što je isto jedan problem manje. Ostaje još onaj šlag na torti a to je igra u zadnjoj trećini. Gledam jučer City (okej znam to je city) oni kad gurnu protivnika u svojih 16 njih 5,6 je u 16 a na rubu 16 2,3 igrača. Mi radimo obrnuto, krilo probija stranu, u 16 metara 2 igrača a na rubu 16 5 igrača. Onda recikliramo loptu oko 16 metara u nedogled dok je netko ne izgubi i protivnik ide u kontru ili vratimo do golmana.

    Moramo naći način da napunimo taj 16-erac sa više igrača.
  • Mali Zeus
    13k
    Od pokojnika do pobjednika. 2 vrlo važne, ogromne pobjede.
  • Jurki
    11.7k
    Jakir si je kupio nekaj vremena. Skonsolidiral je zadnju liniju.
    Danasnju utakmicu je bilo bitno dobiti.. kak to je manje vazno.
    Nakon cetvrtka ovo smo svi skupa super zvlekli.
    Moramo biti zadovoljni bez obzira na probleme u napadackom dijelu... da je bilo malo vise svjezine mogli smo Rijeku natrpati.
    Vratili smo se u kolosjek i na pravom smo putu..to je jedino bitno.
  • San Lorenzo
    15.7k
    Ako sve osvoji postat će jedan od najboljih trenera svih vremena. To mu želim (i svima namaPatak

    Ako osvoji sva tri trofeja do kraja sezone, svečano obećajem da ću ga istetovirati i objaviti slike uratka na Zoni.
  • Zagi
    7.7k
    Kako tri?
    U igri smo za 4 trofeja, ne?
    Superkup
    HNL
    Kup
    Konferencija

    Ok da se superkup ne broji ako je to jedino kaj osvojiš u sezoni (jer ono , jebeš superkup) ali ako osvojiš ostala tri, SK je četvrti. Ne?
  • Brusa
    1.5k
    ako ista momčad osvoji prvenstvo i kup, nema utakmice super kupa. A i mislim da super kup ide u iduću sezonu. 2023 smo super kup osvojili
  • Zagi
    7.7k
    Pa no, imamo jedan trofej (SK) i u igri smo za još tri.
    Možda je na to mislio @San Lorenzo ali ja to nebih tako sročio onda.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pridruzujem se i ja :lol: :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.