• rob ljubavi
    772


    Na kraju krajeva ne radi se ni o politici, Amerima ili ne znam čemu, već navijačima kijevskog Dinama i samom narodu Ukrajine...
  • Jurki
    8.5k
    ljudi se ubijaju i kolju od kad su se u prvoj pećini posvađali i odučili podjeliti u dvije pećine.db-izbjeglica

    I nista naucili. Jer na kraju svakog rata politicari si daju ruke ko da nist nije bilo..a sirotinja broji svoje mrtve.
  • Boogieman
    307
    Na ovom forumu sigurno. Ovdje je i velika većina sudionika pred zagrebačke izbore podržavalo Možemo i Tomaševića. Liberalan forum.Maksim Maksimirski
    Uopće se ne bih složio po pitanju Možemo, ali se slažem da je liberalan forum.
    Na jednoj temi drobiš kako su hrvatski i srpski isti jezik, a sad si došao podučavati i o Ukrajini.
    Ne liberalan, nego puno previše liberalan forum.
  • cibona
    1.4k


    Meni nije jasno kako itko od hrvata moze biti rusofil, istovremeno znajuci da srbi takoder navijaju protiv ukrajine. Za mene tu zavrsava svaka prica. I to sto netko podrzava ukrajinu nema veze s liberalizmom i konzervativizmom.

    Rusi i srbi su "braca", a ukrajinci su uvijek bili na nasoj strani. Red je da i mi njima damo podrsku. Boysi su ovdje ponovno u pravu. Takoder volim isticanje povijesnog hrvatskog grba s prvim bijelim poljem.

    Što se tice tomasevica, naravno da ga ne podrzavam ni u cemu i nikada nisam niti cu glasati za njega i njegove sektaše. Ne znam tko je tu na forumu za njega, ali sumnjam da ga podržava većina foruma.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    I nista naucili. Jer na kraju svakog rata politicari si daju ruke ko da nist nije bilo..a sirotinja broji svoje mrtve.Jurki

    pa tko brani ljudima u rusiji i ukrajini da ne ratuju međusobno, polože oružje i žive u miru i prijateljstvu?
    koga je više, političara ili naroda?
  • FrenchMontana
    304
    Zao mi je jer je koreografija za egzilce pala u drugi plan. Odlicno je izgledalo i lijepo odana pocast!
  • Jurki
    8.5k
    vise je naroda naravno.
    Nicim nije moguce opravdati ubijanje ljudi..ne znam kaj bi drugo rekel vec ljudska glupost i zloba. A ljudima je isto tak lako manipulirati.
    Isto kak i tvornice oruzja. Kaj ne proizvode escajg a ne jebene tenkove i topove.
    Pitanje je uopce koji ce nam kurac politicari mislim na svijet u globalu. Politicari su mutavi, u 99 posto slucajeva nesposobni napraviti nekaj pametnog i konkretnog osim za sebe.
    Rađe bi jel travu i zemlju nego se bavil politikom.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    da ubijem temu, nepopularno mišljenje:

    Lako je nama kada su lopte napumpane
  • Mali dioničar
    14.1k
    Na ovom forumu sigurno. Ovdje je i velika većina sudionika pred zagrebačke izbore podržavalo Možemo i Tomaševića. Liberalan forum.Maksim Maksimirski

    Ovdje se pisalo i prije nego si ti došao srati govna.

    Slobodno prelistaj forum.

    Činjenice se ne slažu s tvojim fino zapakiranim preseravanjima.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/1066/politi%C4%8Dkovjersko-opredjeljenje-%C4%8Dlanova-zone/p1

    https://www.zonadinamo.com/discussion/473/nova-anketa-stadion-te-socioekonomska-politi%C4%8Dka-i-demografska-struktura-navija%C4%8Da-dinama-/p2
  • Muka
    344
    Nepopularno mišljenje:

    Dinamovi simpatizeri/gledatelji/publika(navijači ne idu u taj tor) su veći kmečavci od tovara, a ovaj forum je i pokazatelj.

    Jednom djelu takvih, ovaj forum služi za kmečanje i liječenje frustracija.

    Toliko promašenih kritika i pljuvanja po igračima nakon današnje ZASLUŽENE pobjede je degutantan. Kontruiranje lažnih teorija, zašto Petko nije bio na proslavi i sl., mogu raditi samo maloumnici i skrećati pozornost na nebitne stvari. Svatko bi htio uvoditi reda po tribina, imaju muzičke želje, kao da su u svom dnevnom boravku, a mučenici jadni se ni ne pitaju ništa u svojoj kući.

    Ponavljam, ispoljavaju se silne promašene kritike nakon super važne i zaslužene pobjede koja je uslijedila nakon još jedne teške utakmice u europi protiv ekipe iz vrha LA LIGE!

    Srdačan pozdrav i ugodan ostatak nedjeljne večeri!
  • FrenchMontana
    304
    Na ovom forumu sigurno. Ovdje je i velika većina sudionika pred zagrebačke izbore podržavalo Možemo i Tomaševića. Liberalan forum.Maksim Maksimirski

    Moguce da ima takvih utjecajnih forumasa, ali ne bih rekao da su vecina.
  • Mali dioničar
    14.1k
    zašto Petko nije bio na proslavi i sl.Muka

    Jel zbilja nije bio na proslavi?

    Po meni ne smiješ mijenjati Petkovića u derbiju kod 0:0, ali opet ni Petković se ne može postavljati iznad momčadi i sad nešto duriti.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Daj ostavite Petkovića na miru. Da, nije mu sjela izmjena, ali to samo pokazuje koliko mu je stalo, a ne da se duri. Kad je Brodić zabio, prvi je utrčau teren. Završila je utakmica, odmah je otrčao u tunel, a nitko ne zna zašto. Kad nema problema, sad ćemo ga tražiti u nebitnim stvarima.
  • Georg Koch
    3.5k
    Po meni ne smiješ mijenjati Petkovića u derbiju kod 0:0Mali dioničar

    Zasto ne?
    Vidio si danas da smijes, i to na kraju, totalno opravdano :cool:
  • Mali dioničar
    14.1k
    Zasto ne?Georg Koch

    Trenutno ima takvu težinu da ga se ne bi trebalo vaditi kod 0:0 u derbiju za naslov. Kapetan je ekipe.

    I kod 0:0 kad ti treba pobjeda ne bi bilo zgorega imati 2 napadača u ekipi.

    Ali eto Goda je opravdao tu izmjenu. Na kraju krajeva jedan penal iz prvog derbija je usmjerio cijelu sezonu, ovaj ju je vratio u egal/prednost Dinama.

    Bio je najopasniji igrač, ono sa 16 metar lijevom u drugom poluvremenu je mogao i bolje, a udarac glavom krajem prvog je bio izvrstan, ali...

    Uglavnom, vidjelo se da mu nije nimalo drago da je mijenjan.

    Naravno da je ovo sad lamentiranje, kad utakmica završi pobjedom jasno je da su vučeni dobri potezi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.