• Endeavour
    419
    Imam ja dosta "nepopularnih" stavova. Bliže se izbori, izbor skupštinara će biti Mirko ili Zajec.
    Ako gledamo kompetencije i iskustvo za predsjednika tu je sve jasno. Dovoljno je pročitati životopise. Teško se može naći živuća osoba koja može u istu rečenicu s Mirkom.

    Ali, i to veliko ali, je upravo prva rečenica Mirkovog životopisa:
    "Rođen sam 5. studenoga 1936. godine u Levanjskoj Varoši..."

    Viđam ga tu i tamo, fizički i po svemu sudeći mentalno je još "tu", ali pitanje je, i mislim da je potpuno legitimno, to nije "ageism", koliko dugo. To je na skupštinarima i tu je Zeko u velikoj prednosti.

    Da poentiram na kraju, kada bi ja odlučivao, Barišić bi ostao predsjednik, Zajec podpredsjednik i implementirao bi program DP s njihovim ljudima. I to ne samo u upravi kluba. Neke dobro poznajem iz IT sektora koji bi klub podigli na višu razinu. Najviše u komunikaciji i interakciji prema članovima/navijačima.

    I nisam siguran da je ovo potpuno nerealni ishod.
  • kibic
    1k
    Kada si premišlam, nije i nemoguće da tak završi.
  • masacusec
    3.1k
    Momci, ak vi mislite da je mumija budućnost našeg kluba, onda mi je i bespotrebno ulaziti u raspravu...
  • Endeavour
    419
    Svi smo mi budućnost kluba, imali 25, 35 ili 96 godina.


    Pa rekao sam gore, da su godine najveći njegov uteg.
    Isto kao i za USA, jel Joe Biden koji ima 82 godine budućnost? Ako ga izaberu, naravno da je.
  • Jurki
    8.8k
    kakva je to buducnost s 96 godina? Ili mumija kaj ima 88.. koji je s nogom i pol u grobu i smrdi zesce na cemprese?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Josip Brekalo je zapravo agent Maksimirske 128, ubačen iza neprijateljskih linija da izvede diverziju i onemogući hajduku naslov.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Nije nego se samo zarazio luzerštinom pa ti se čini.
  • Dzgšb
    279
    Marku Šapitu treba zabraniti da komentira Dinamove tekme ,kako je lik pristran protiv nas nevjerojatno ljiga
  • Mayo
    139
    Nek se guba uguši u live prijenosu.
  • miro
    3.2k
    Kaj je govorio?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    uato lagano max sport i Zizi Milovich, najbolji naš komentator trenutno, uz dužno poštovanje Ljubi i Puškaru.
  • Dzgšb
    279
    svaki faul na igračima Dinama je komentirao da se vidi da je greška sudca,strašno kad je bio penal i gol baš je tuznim tonom govorio kao da mu je umro netko fuj
  • Dzgšb
    279
    slazem se, šapita se more gledati samo sa ugašenim tonom
  • Praskaton
    1.8k
    uato lagano max sport i Zizi Milovich, najbolji naš komentator trenutno, uz dužno poštovanje Ljubi i Puškaru.Navijač Dinama

    Dodao bih da je na hrt baš prigušen zvuk tribina i terena,komentator prevladava dok na max-u je to bolje raspoređeno
  • Patrik11
    120
    Vrhunac šapita je bio prije pocetka drugog poluvremena kad je izjavio da u igru ulazi franjo pasalic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.