• Zagi
    7.6k
    Da ga j** , tamo imaju hitan kurs za pritisak na suce koji moraš proći uz liječnički.
    Nema drugog objašnjenja kako baš svi postanu fetivi tovari nakon jednog poluvremena.
  • Jurki
    11.7k
    Ako nas je ova sezona icemu naucila, to je da ne upisujemo bodove iz zaostalih utakmica unaprijed!jedan u nizu

    Reci ti kaj hoces.. ali ja protiv svih ekipa do kraja sezone racunam na bodove. I upisal sam ih.. bez obzira na to u kakvom smo kurcu tj lose igramo.
  • plavac173
    2.6k
    Smanjit ce zaostatak za jednim konkurentom a dobit ce potencijalno 'novog' konkurenta koji ce bit 2 boda ispred. Dakle po tebi je njima bolje da smanje konkurenciju za Rijekom za 1 bod (plus imaju medjusobnu utakmicu na Rujevici) ali da ih i Dinamo preskoci ako dobije svoju medjusobnu utakmicu? Molim :lol:
    Naravno da neces upisati unaprijed bodove protiv bilo koga, nece nitko, no ako zelis bit prvak trebas ih dobit, ako ne, Boze moj nisi za titulu i to je to.
    Nema bas nikakve logike.
  • Klenx
    5.6k
    Varaždin ubio odgovorom na ispumpane lopte :lol:
  • Zagi
    7.6k
    Pa daj postaj...
  • Kepec
    5.5k
    [OBAVIJEST ZA JAVNOST] Shodno prijavi predstavnika gostujuće momčadi, a vezano uz prigovor da lopte za današnju utakmicu nisu bile dovoljno napumpane - ovim putem želimo obavijestiti nogometnu javnost da smo promptno pokrenuli internu kontrolu lopti nakon odigrane utakmice i zaprimljene prijave. Navedenim je utvrđeno da su sve lopte bile adekvatno napumpane prema PNI. #nkvarazdin
  • Zagi
    7.6k
    ... ispuhana je čini se, samo neutemeljena euforija Splitske momčadi.
  • striko
    1.5k
    u tvojoj logici je puno ako. Al valjda je i to bolje od moje koje nema.
  • plavac173
    2.6k
    Ako je samo u slucaju da dobijemo Varazdin na Maksimiru, sve ostalo je crno na bijelo
  • Oluja
    4.3k
    Tovari su kao oni gosti u restoranu sto pojedu skoro sve s tanjura ali kad ostane za jos jedan zalogaj onda nađu dlaku ili nokat u hrani te odbijaju platiti.
  • Paggini
    19.7k
    Nema vise ukralo pokralo, sad je prepuhalo ispuhalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.