• Paggini
    19.7k


    Jebote na koje niske grane su oni spali...
  • striko
    1.5k

    Ako mi sutra dobijemo Rijeku, Hajduk će unatoč kiksu biti u boljoj poziciji nego prošlo kolo. Je da smo i mi za vratom ali su smanjili bod za liderom.
  • serbus
    4.1k


    Jebiga hoće to kad traju jedno kolo u Europi a za Paok nisu skupili muda....
  • Jurki
    11.7k
    Ako mi sutra dobijemo Rijeku, Hajduk će unatoč kiksu biti u boljoj poziciji nego prošlo kolo. Je da smo i mi za vratom ali su smanjili bod za liderom.striko

    Ako mi sutra dobijemo Rijeku.. pobjednik vikenda je Dinamo..
  • plavac173
    2.6k
    Kako ce bit u boljoj? Pobjedom u zaostaloj utakmici protiv Varazdina na Maksimiru mi preskacemo hajduk i oni padaju na 3. mjesto.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako nas je ova sezona icemu naucila, to je da ne upisujemo bodove iz zaostalih utakmica unaprijed!
  • Krizy
    43.2k
    Sve je bilo spremno za proslavu naslova u Splitu, ali protivnici su našli lijek za najjači Hajduk u povijesti.
    IMG-20240224-WA0028.jpg
  • Sajla
    5.1k
    sve je to na dugom štapu i nemamo pravo upisivati bodove unaprijed, ali mi na forumu smijemo računati što bi bilo kad bi bilo. a ta matematika govori da s pobjedama protiv Rijeke i u zaostaloj utakmici s Varaždinom imamo bod više od tovara, a isto bodova kao Rijeka uz bolji međusobni omjer. a to znači titulu. naravno, sve je to teorija, ali potvrđuje da je sve u našim rukama i govori koliko su skupi bili kiksevi s Loksom.
  • NitkoBitan
    17k
    Bilo je na desetine videa Betisovih simpatizera u Zagrebu. Tovari su jedina navijacka skupina koja bez imalo srama kaci te oduzete transove po tribini. Tezina tih transova ekvivalentna engleskim koji se vjesaju po kaficima...

    Zele ispast baje a samo se sramote.
  • Kaj je
    428
    Gledam sad sažetak tekme, Brekalo je poprimio sve tovarske osobine, onako smećarski se na kraju tekme unosi Joviću u facu i čudi kako je "već" kraj tekme
  • striko
    1.5k
    jedan u nizu je sve objasnio. Nemam sto nadodati
  • plavac173
    2.6k
    Oznaci poruku, ne znam kojom logikom ce hajduk bit u prednosti u odnosu na proslo kolo sa danasnjim kiksom
  • rioda
    4.8k
    Ima netko situaciju kad je Šarlija ulovio loptu?
  • striko
    1.5k
    Smanjit ce zaostatak ako Rijeka izgubi sto sam i napisao. A ja necu vise ni protiv Rudeša upisat bod unaprijed a ne sva 3.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.