• Captain America
    17.8k
    zapad gore 3deda

    Na derbiju u 12. mjesecu je ovaj sektor bio poprilično prazan pa su se ljudi premještali kad je već počela utakmica... Ne sjećam se da je bio u slobodnoj prodaji.

    napisali su zapad je rasprodan dakle ili su podijelili ili čuvaju za “nekoga”Liks90

    Pa su se u podne pojavile nove ulaznice za zapad dolje, sektor najbliže jugu.
  • seljak86
    2.6k
    Pa nek naši simpatizeri zube malo pokažu, nemam niš protiv :lol:

    Ali ozbiljno, mislim da je uz adekvatno osiguranje moguće to izvesti. Dok ne dobijemo novi, pametnije dizajniran stadion (ne ciganski ko Rijekin) ovi mi je najbolje rješenje...
  • bluepower86
    961


    Sjetimo se samo zadnjeg derbija i kolicinu arsenala kojeg je Torcida unijela mislim da nebi dobro zavrsilo..
  • NitkoBitan
    17.9k
    Mislim da su ovi sektori zapad dolje ostavljeni za prijatelje i obitelji igraca i ljudi u klubuNino Bule

    Govori se o brojci od preko 3000 karata. Kaj je svaki igrac dobio po 50 karata? A da ne govorim o sponzorima, pa koliko mi to sponzora imamo? Po ovim brojkama ispada stotine i stotine.

    Kako su ti sektori dostupni za prodaju na manjim utakmicama... Deda svakako se raspitaj jer tu nesto smrdi.
  • Nino Bule
    13.9k
    Racunajte i da fizicka prodaje krece tek sutra? Mozda su za nju nesto ostavili, tko ce znat
  • Ivan0302
    504
    i ja se nadam da je od toga par sektora ostavljeno za fizičku prodaju, da nije sve za sponzore i obitelji igrača.
  • Papastrumf
    12.5k
    Ajde prestanite više otvarati 100 puta prožvakane teme. Vaše želje i pozdravi su nebitni, klub će ustupiti onaj broj ulaznica za jug kako mu nalaže pravilnik te MUP.
  • Liks90
    2k
    Zvao sam klub, kažu da je rasprodano sve od zapada dolje…ovo šta nije stavljeno to je za godišnje, sponzore i prijatelje kluba
  • ibro1986
    183
    zapad gore skoro rasprodan
  • deda
    32.8k
    Znači mi imamo 4500 godišnjaka budala koji su najbolje mušterije i potrošači kluba. S druge strane imamo 3500 prijatelja kluba koji ne kupuju godišnje. Da li bar plaćaju karte?
  • Liks90
    2k
    neznam eto kažu da je to sad tako za rijeku. I da je sve regularno, il se prave ludi…
  • deda
    32.8k
    Naravno da se prave ludi, kakav je to prijatelj kluba koji nema godišnju? Možemo govoriti o sponzorima, djelu ulaznica za igrače, omladinsku školu, ali fucking "prijatelj kluba" ne može postojati.
  • Purgeri
    841
    Prijatelji kluba mogu biti jedino ljudi koji a) kupuju godišnje, b) kupuju karte. Točka.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Zanimljivo kako se tolika kolicina ulaznica dijeli "prijateljima kluba" samo na velikim utakmicama. Gdje su ti prijatelji kluba vikendom na manjim utakmicama? Selfie navijaci i sponze, to su ti prijatelji kluba samo ne znam po kojoj spranci im se dodjeljuju karte.
  • Nino Bule
    13.9k

    Treba svakako provjerit s klubom kako su se te ulaznice placale ali koliko ja znam placaju se. Saspu igrace i ljude iz kluba hrpa ljudi sa zahtjevima za 3,5,7 ulaznica i onda im ovi osiguraju ulaznice koje se placaju samo ne idu u slobodnu prodaju.

    Iako i tome bi trebalo stat na kraj i ogranicit da svaki igrac moze 20 ulaznica osigurat tako jer je to dosta za obitelj i prijatelje, ostali nek kupuju ko i mi ostali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.