• NitkoBitan
    13.5k
    Prije je sve bilo po zakonu ako se stancalo vise karata od kapaciteta? Mislim nije na klubu nego na "sigurnosti i povjerenju". Neka malo "olabave", ne bu se nikaj dogodilo ako 500-1000 ljudi sa kartama za sjever gore dodu dole. Znalo je prije na sjeveru dolje bit po 7000 ljudi pa nikom dlaka sa glave nije pala.

    Btw. prije se pustalo ljude za dz u drugom poluvremenu, nemre mi nitko rec da policija i redarska sluzba nisu znali za to.
  • ksapi
    2.3k


    Pa naravno da ni onda to nije bilo po zakonu. Ako ga je klub krsio tada, zasto bi to radio sad? Iz kojeg razloga i s kojim ciljem? Zelimo posten i transparentan klub pa tako se i na ovakvim sitnicama sve treba biti po PS-u
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ma dobro jasno mi je kaj zelis rec, idemo svi bit posteni i transparentni. Nek svatko sjedne na svoju stolicu sa kokicama u rukama (stajanje na stepenicama je isto protuzakonito). Pa jbt zivot ne govorim o dilanju droge ili ubojstvima nego o popunjavanju praznih dijelova tribine kako bi navijacko izdanje bilo sto bolje.
  • Dalmatinec
    586
    Ne kužim kako je na stadionima diljem svijeta? Kako onaj žuti zid na westfallenu može biti natiskan ko stog sijena? Nemaju prolaze ili što? Dinamo je najpošteniji klub u svemiru nakon Hajduka?
  • jedan u nizu
    6.8k
    3D6002F900000578-0-image-a-51_1487439896887.jpg

    Nemaju, stajaca je tribina. U donjem dijelu prolaza nema, u gornjem ima ali nesto manje nego kod nas
  • Dalmatinec
    586
    Dobro, dobro. Baš sam uboa ovog. Na mislim općenito svi.
  • ksapi
    2.3k


    Dortmund ima navijacku tribinu za stajanje koja ima svoj dopusteni kapacitet i pustaju toliko karata.
    Stvarno mislite da postoji ijedan ozbiljan klub u Europi koji pusta karte preko kapaciteta?

    Ja sam prvi za to da i nas sjever bude stajaca tribina, ali ove gluposti koje govorite nemaju nikakvog smisla, pa nismo u Boliviji.
    Ako ste zaboravili, dobili smo cak i kaznu UEFE jer stepenice nisu bile prohodne. Zamislite sto bi bilo da tribina bude nakrcana preko kapaciteta.
  • BBBaranja
    2.1k
    Jebe me nesto aircash,nije mi uzeo karte iako sam odradio sve..a sad ne mogu ni preko kartice uzet jer mi izbaci da su clanske vec iskoristene?!
  • Liks90
    1.2k
    to je do njih. Tak je meni bilo za hajduk isto, i nemres nis, možeš ih nazvat jedino…to je do sustava, kad odeš na naplatu i onda se nes poremeti
  • BBBaranja
    2.1k
    I kako si rjesio to?
  • din
    263
    u sustavu ulaznice.hr/gnk-dinamo/user-profile ti nema te karte?
  • Liks90
    1.2k
    nikak, uzeo sam na sina i ušao prek njegove karte…nisam nis mogo jer mi se nitko nije javio
  • BBBaranja
    2.1k
    Rjeseno,zvao ulaznice.hr pa su oni odradili to..
  • criticus
    1.6k
    Koji sektori su uopce pusteni za clanove za utakmicu u cetvrtak? Sada vidim samo po dva krajnja na zapadu dolje, ana zapadu gore nema cetvorke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.