• laznjakAndrejaKramarica
    189
    Nas desetak na ulazu 10 min prije tekme, otvorili nam vrata samo i pustili nas tranu. Govorim o sjeveru. Nis se nije skeniralo
  • Juznjak
    3.3k

    To je više vaš propust nego ekipe koja radi. Ja sam ušao sat vremena prije utakmice i svi su normalno skenirali.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    mi smo krenuli normalno uci da skeniramo, ovi sami od sebe otvorili i rekli uđite ovdje
  • deda
    29.7k
    Cijene ulaznica za Betis su skroz korektne po meni.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Realnih 10k na tekmi, na brojacima 7100.jedan u nizu

    mislim da je taman tu negdje, tesko da je bilo vise od 1500 sjedalica prazno

    Kako smo na Rijeci dosli do sluzbenih 9 305, nije mi jasno, kada je posjeta bila tu negdje kao i danas
  • blue heart 72
    1.5k
    Ovo više nema nikakvog smisla sa službenim brojkama na našim tekmama. Tko i na koji način je odgovoran za to je odavno trebao biti bivši. Ne zanima me način na koji dolaze do tih brojki, bez obzira kakva bila situacija sa brojačima, jer oko ne može lagati. Onako u grubo, a u stvari prilično točno danas je 1/3 kapaciteta sjevera d i zapada d trebala biti prazna, ako se pogleda koliko je po njima bilo prisutno ljudi.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Mi smo s pravim brojkama lagano na 8000 gledatelja u prosjeku ove sezone.
  • miro
    3.6k
    Gledajmo na to pozitivno, nakon izbora nek se srede brojači, pa će i brojke za sljedeću sezonu bit jos puno bolje, što će pokazati jos jedan dodatni napredak zbog Dinamovog proljeća
  • Dalmatinec
    586
    Kako smo na Rijeci dosli do sluzbenih 9 305, nije mi jasno, kada je posjeta bila tu negdje kao i danasjedan u nizu

    Ja nikako ne kužim kako je sjever u zadnje dvije utakmice rasprodan, a popunjen 80%. Znam da će biti priča o zbijenim ljudima, ali tako je bilo uvijek, a sjever bi bio ispunjen ko čep. Sjećam se samo 2007./'08.

    Gledajmo na to pozitivno, nakon izbora nek se srede brojači, pa će i brojke za sljedeću sezonu bit jos puno bolje, što će pokazati jos jedan dodatni napredak zbog Dinamovog proljećamiro

    Vrijeme je da se digne poruka i za brojač gledatelja taman kad spiker kaže/laže koliko nas je. Inače, max sport sažetak u nijednom trenutku ne pokazuje publiku. Ni kod postignutog gola ni nakon obranjenog jedanaesterca. Obje situacije pod sjeverom. Ne želin zvučati zavjeraški, ali sve više mislim da to nije slučajno.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Oni koji su kupili pojedinacne karte logicno da dolaze na utakmicu. Problem je u godisnjacima, imam osjecaj da dosta ekipe izvan Zagreba uzme godisnju za par utakmica u godini na koje mogu doc. Stvarno ne vidim potrebu za time, ako si clan nemres izvisit nikako za kartu. Isto vrijedi i za ove iz Zagreba kojima se gledaju samo Hajduk i Chelsea, a novci im ocito nisu problem.

    Tovari i Rijecani mogu "otkazat" godisnju za pojedinu utakmicu i oslobodit mjesto. Ako oni to mogu ne vidim razlog zasto ne bismo mogli mi, a ocito se stvara potreba za time.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Sjećam se samo 2007./'08Dalmatinec

    Tad se uredno tiskalo više karata nego što je stalo na Sjever, da ne govorim da je masu ekipe s kartama za Sjever gore ulazilo uredno dolje. Na onim utakmicama protiv Werdera i Arsenala je bilo po dvoje ljudi na jednoj stolici. Na nekim derbijima kad sam bio klinac sam mislio da ću se ugušiti koliko je dolje nagurano ljudi bilo.
  • Liks90
    1.2k
    Ljudi su ulazili mimo brojača, na ulazu 3 nije bilo brojača, ulazilo se sastrane preko redara, i ekipa sa djecom di je ulaz takodjer nema brojača, realna brojka danas je 8000cca
  • Crusades1986
    10.3k
    na ulazu 3 nije bilo brojačaLiks90

    bio je, ručni skener
  • NitkoBitan
    13.6k
    Steta kaj tako nije i dalje. Nek se gone oni i njihova "sigurnost", propisi i kaj vec. Da dode svaki covjek sa kartom na sjever dolje, odnosno njih 4950 rubovi bi i dalje bili prazni. Pa pustite ljude da popune sve do kraja...
  • ksapi
    2.3k


    Kaj, da klub ide s takvim stvarima mimo zakona? :rofl:
    Daj stvarno pretjerujete
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.